Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.17 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man
Ciekawe te wasze problemy. Ja gralem w ta gierke, która dostarczyla mi wiele frajdy i powiem szczerze, ze nie napotkalem takich problemów, o jakich wspominacie. Nigdy Spider-Man mi do przepasci nie spadl! Najwyzej glos nie pokrywal sie z wydarzeniami na ekranie.
Odpowiedz
Jakie macie programy do sciagania torrentów? Bo mój uTorrent sciaga mi te gre z superpredkoscia ... 6kb/s. A moze znacie jakies sposoby przyspieszanie pobierania plików?

Wysy?am zaproszenia na Lockerz.com gdzie mo?esz zgarn?? cenne nagrody (PS3, WII, PSP, IPOD'y i inne) !
W celu jego uzyskania wy?lij mi wiadomo?? na mój email korga.m@interia.pl
Odpowiedz
Dawidos,May 29 2007, 01:05 AM napisał(a):Ciekawe te wasze problemy. Ja gralem w ta gierke, która dostarczyla mi wiele frajdy i powiem szczerze, ze nie napotkalem takich problemów, o jakich wspominacie. Nigdy Spider-Man mi do przepasci nie spadl! Najwyzej glos nie pokrywal sie z wydarzeniami na ekranie.
A grales na PC czy na playce?

Odpowiedz
Na PC. Zadnej konsoli nowej generacji nie posiadam, wylacznie stara jaka jest Sega Mega Drive II :)

Ale powaznie na wersji pecetowej zadnych problemów z ta gierka nie mialem.
Odpowiedz
Kurde farciarz. ;)

Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=T4kn6Zu0Hww...related&search=

:blink:
Odpowiedz
Ja to na PC znalazlem, ale nie sadzilem, ze to cos tak niespotykanego... :blink:
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
ja to mam nawet na plycie ale czegos takiego nie widzialem :blink:
Odpowiedz
QbaS,May 26 2007, 09:07 PM napisał(a):
Galapagos,May 25 2007, 05:22 PM napisał(a):Zna któs moze latke która zmienia wersje gry na angielska ?!
Bo mam polska i jest taka zrabana ze wlasciwie nie da sie grac. :huh:
Wiesz... Podstawowa wersja gry byla po angielsku wiec wydaje mi sie, ze takowej latki nie znajdziesz. A nie mozesz jej zainstalowac jeszcze raz bez spolszczenia?

Niestety dostalem gre od kuzyna, i juz byla spolszczona. A teksty sa piekne
''Use Spider radar by dostac sie do place ''

Moim sprzymierze?cem jest Moc i pot??nym sprzymierze?cem ona jest... - Yoda 3 ABY

Pot?ga! Nieograniczona moc! - Palpatine

Haaajja ! Kubaolsakldjalkwiodha ! Kaboom ! - sens ?ycia wed?ug Galapagos...

http://s4.bitefight.pl/c.php?uid=110594

[COLOR=red]B?agam Was ! kliknijcie w ten link !
Odpowiedz
Pawciolux,Jun 16 2007, 01:04 PM napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=T4kn6Zu0Hww...related&search=

Pierwszy raz to widze, a przechodzilem Spider-Man'a juz chyba 3 razy!

Czy to jest jakis mod czy wystepuje to w oryginalnej wersji?
Odpowiedz
To nie zaden mod tylko piekny uklon twórców gry w strone graczy ;) Taki secret umieszczony celowo w taki sposób aby nie kazdy sie to niego dostal. Szprytne.
"You're good... but me, I'm magic"
Odpowiedz
Paul,Jun 20 2007, 07:22 PM napisał(a):To nie zaden mod tylko piekny uklon twórców gry w strone graczy ;) Taki secret umieszczony celowo w taki sposób aby nie kazdy sie to niego dostal. Szprytne.
W takim razie koniecznie musze to zbadac ;]
Odpowiedz
Pawciolux,Jun 16 2007, 12:04 PM napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=T4kn6Zu0Hww...related&search=

Spider-man przeszedlem go na wszystkich poziomach po conajmniej 8 raz, a grac w niego to tyle razy gralem ze nie umiem liczyc do tylu myslalem ze Spider-man 1 nie ma zadnych tajemnic przede mna a tu co widze :blink: takie cos stracilem swoja chwale strasznie chcialbym to zoabaczyc w grze ale niedziala mi na moim nowym kompie jednym slowem porazka.
upewnij sie czy nikogo niema w domu
Odpowiedz
zefir_93,Jun 22 2007, 01:30 PM napisał(a):
Pawciolux,Jun 16 2007, 12:04 PM napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=T4kn6Zu0Hww...related&search=

Spider-man przeszedlem go na wszystkich poziomach po conajmniej 8 raz, a grac w niego to tyle razy gralem ze nie umiem liczyc do tylu myslalem ze Spider-man 1 nie ma zadnych tajemnic przede mna a tu co widze :blink: takie cos stracilem swoja chwale strasznie chcialbym to zoabaczyc w grze ale niedziala mi na moim nowym kompie jednym slowem porazka.
A ja to juz sprawdzilem ;] Faktycznie jest takie miejsce. Mozna je rozpoznac nawet z daleka, bo na zewnetrznej stronie tego zurawia jest narysowana wielka dynia. W srodku jest pancerz no i komiks do zebrania :)
Odpowiedz
Heh, az sie lezka w oku kreci... :)
Ale nie znalem tego miejsca
Odpowiedz
Na to wychodzi, ze malo osób z nas znalo to miejsce. Pelna wersje przeszedlem chyba tylko jeden raz, a demo spokojnie moge powiedziec, ze 100. Teraz raczej goblin-place (ale se nazwe wymyslilem xD) nie odwiedze, bo jestem na wakacjach u kuzynostwa, ale jak wróce to napewno sprawdze ten bajer.

ps. Macie jescze jakies sekretnie miejsca, poziomy czy cos podobnego?

pzdr.
Odpowiedz
Ja tez pare razy przeszedlem ta gre i nigdy na to nie natrafilem. Jest moze wiecej takich smaczków? Oczywiscie chyba wszyscy wiedza o wiezowcu F4 ale to tez jest mily uklon twórców gry w strone fanów.

Odpowiedz
Ja na poczatku nie wiedizalem, ze ten gosciu na motorze, jadcy w dól budynku, to ghost rider.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
nightcrawler_13,Jun 24 2007, 06:24 PM napisał(a):Ja na poczatku nie wiedizalem, ze ten gosciu na motorze, jadcy w dól budynku, to ghost rider.
W tym levelu gdzie trzeba bylo doleciec do budynku Daily Bugle, zeby uratowac J.J.J'a?

To byl Ghost Rider? Zawsze sie zastanawialem co to. Przypuszczalem, ze jakas winda lub cos podobnego :P
Odpowiedz
Tia, to byl on.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości