Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man
Swietna gra, polecam. zarty pajaka sa na miejscu, do tego tony secretow+tryb "what if?" jedyna wada jest to, ze wczasie cut-scenek na enginie gry czesto dochodzi do bezsensowego konca gry- jak np podczas poscigu za Venomem. jedyny sposob to kod na przeskoczenie levelu. Zna moze ktos przyczyne takiego zachowania sie gry?

Tego P.S. mogles nie dopisywac :/ rzadlo
Odpowiedz
Kiedys w dziale "Poradnik" umiescilem rozwiazanie tego problemu. Tam chodzi o cos z dzwiekiem. Z tego co pamietam to jesli przed scenka z Venomem wylaczylo sie dzwiek i niczego nie naciskalo to bylo ok. Jakby co to szukaj we wspomnianym dziale.

Odpowiedz
Wookie,Feb 19 2008, 07:31 PM napisał(a):Kiedys w dziale "Poradnik" umiescilem rozwiazanie tego problemu. Tam chodzi o cos z dzwiekiem. Z tego co pamietam to jesli przed scenka z Venomem wylaczylo sie dzwiek i niczego nie naciskalo to bylo ok. Jakby co to szukaj we wspomnianym dziale.
Owszem przeczytalem Twoja rade juz wczesniej, ale problem wystepuje nadal....
Odpowiedz
W takim razie nie jestem w stanie bardziej pomóc. Szkoda, ze taki blad wystepuje poniewaz uwazam, ze jest to swietna, zabawna i bardzo relaksujaca gra, która w tej chwili ma tak niskie wymagania sprzetowe, ze wymaga chyba tylko wlaczonego komputera. ;D

Odpowiedz
MAM do sprzedania wyzej omawiana gre jakby ktos byl chetny to moje gg 8782663!!
Odpowiedz
Mozna tez jeszcze zapolowac na allegro, bo do czasu do czasu sie zdarzaja. Np. tutaj http://allegro.pl/item322770403__spiderman...ja_okazja_.html
Ja mam oryginal z PSXa, wiec na peceta nie potrzebuje, ale ktos moze chciec sobie jeszcze pograc :) A w oryginaly zawsze sie lepiej gra niz piraty.
Odpowiedz
Wie ktos moze jak wlaczyc moc stroju z Unlimited Spider - Mana, w Spider Manie (2001) na PC? Chodzi mi o to jak wlaczyc niewidzialnosc Spider - Mana w tym stroju i jak ja wylaczyc.
:)

Prosze o szybka odpowiedz
Odpowiedz
Chyba sie Num7 wciska nie pamietam dokladnie bo dawno nie gralem
Odpowiedz
Nie dziala. Bo podchdze do kolesia naciskam Num7, a on mnie i tak widzi bo zaczyna mnie bic.
Odpowiedz
venom nacisnij cios piescia i noga jednoczesnie a na PSX to SELECT
Odpowiedz
A nie przypadkiem num4 i num7? Moge sie mylic, bo dawno nie gralem
Odpowiedz
To dziala. Dzieki Pawcio :)
Odpowiedz
Czyli jednak pamiec mnie nie zawodzi ^^
Odpowiedz
Najlepsza gra o Spider-manie na PC!
Odpowiedz
Mozecie mi napisac czy na poczatku misji w ktorej musisz dotrzec do JJJ przed Scorpionem to jak sie patrzy do przodu to tam po budynku zjezdza Ghostr Rider? Bo wyglada jakby to byl ten jego motocykl a poza tym sie palil.
Odpowiedz
krisstofer1992 - tak. to byl Ghost Rider. O ile sie nie myle to nie tylko w tej misji mozna spotkac Ghost Ridera. Ktos wie moze jeszcze w jakiejś
Odpowiedz
Chyba w misji kiedy sciga sie Venoma lub podczas ucieczki przed helikopterem. Nie pamietam dokladnie.

Odpowiedz
Spotkac to chyba za duzo powiedziane ;)
Odpowiedz
Corey,Jul 1 2008, 02:40 PM napisał(a):Spotkac to chyba za duzo powiedziane ;)
Masz racje. Powinno sie mowic zobaczyc ;).
Odpowiedz
Heh.Ma ktos jakis link z którego mozna pobrac??

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości