Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe forum...
Jw.
Wiem, że forum po przej?ciach i w ogóle, że dużo się pozmieniaćo... ale kiedy zostan? naprawione bugi takie jak "<{C_OFF}>" zamiast obrazków koło forów?

Przy okazji chciałem zapytać o Wasze zdanie.
Aż cię?ko mi wchodziś na te forum tak często jak kiedyś po tej zmianie... W ogóle to dojdzie do tego, że to forum będzie wyglądało jak dawniej ?
Witam

Powodów zmian jest kilka. Po pierwsze i tak trzeba było juz wymieni? stary skrypt forum, ?atwy do shakowania i zalewany spamerskimi kontami na najnowszy, który ma więcej opcji, lepsze zabezpieczenia i stabilniejszy skrypt. Po drugie poprzednio forum wykazywało błęd przy przyniesieniu na najnowszy serwer bazy danych. Po trzecie i co najważniejsze udało się przenie?? baz? do najnowszego forum, przez co wszystko zostało zachowane (tematy, posty, u?ytkownicy - to chyba najważniejsze). Po czwarte forum przejdzie g??bokie zmiany dotycz?ce layouta, który będzie oczywiście bazować na Spider-Manie. Być może będzie to nawet powrót do starego, dobrego wyglądu. Po piłte, wszystko to wymaga dużej pracy. Zacz?li?my od rzeczy najważniejszych (główne opcje forum, pliki cookies, kodowanie znaków, zabezpieczenia przed botami itp.). Po szóste forum znajduje się w fazie testów. Mógłbym go zamkn??, ale po to, by właśnie sprawdziś czy działa postowanie, zakładanie topików, prywatne wiadomości, profile itp. musi był ono otwarte. Jest to o tyle dobrze, że można kontynuować dyskusj?. Jeśli chodzi o te znaczki typu <{F_NAV}> to po prostu w to miejsce trzeba wklei? odpowiedni obrazek jpg, ale wbrew pozorom wymaga to trochę czasu. Prosze więc o cierpliwo?? i wyrozumiało??. S?dz?, że forum przypadnie wam do gustu, jak będzie klimatyczny design, bowiem zawiera więcej opcji no i jest najnowsze pod względem kodu, a to najistotniejsze, jeśli wogóle ma ono istnie?.

Pozdrawiam
Ja chciałbym się jeszcze zapytać, czy kiedy ustawicie już layout itd, to czy forum będzie znów w j?zyku polskim?Chodzi mi o to, żeby znów było np.odpowiadanie w temacie jakimś tam zamiast "replying to temat jakiś tam.

Forum jest w j?zyku polskim. Wystarczy na dole ustawi? polski22 na paseczku gdzie jest data i czas. U mnie wszystko jest po polsku, z wyjątkiem wspomnianych tagów, w miejsce których będzie wstawiony obrazek.
Dzięki, już to zauważyłem.B)

Post?py, na górze już widnieje logo:DCzekamy na kolejne zmiany.
Dla mnie forum mogło by był takie jak teraz:PTak na poważnie to zamieszczenie tego loga, co było na poprzednim forum ma znaczy?, że będzie ten layout co poprzednio ? Jeśli tak, to bardzo dobrze:)
Cytat:Tak na poważnie to zamieszczenie tego loga, co było na poprzednim forum ma znaczy?, że będzie ten layout co poprzednio ? Jeśli tak, to bardzo dobrze
Ja też jestem jak najbardziej za poprzednim czerwono-niebieskim layoutem.:)

Szczerze to nie wiem, bo zajmuje się tym Majki. Przypuszczam jednak, że kolorystyka musi był zbie?na z postacią Spider-Mana, zatem należy oczekiwać bardzo zbli?onego layouta (takiego samego to nie powiem, bowiem forum różni się w konstrukcji tabel niektórych opcji od tego poprzedniego).
Skórka standardowa jeszcze ujdzie, ale te tagi zamiast obrazków są wkurzające strasznie. I można by poprawić top tak żeby logo nie wystawa?o od do?u.
Forum się poprawia z każdym dniem, za jakieś 2 tyg pewnie będzie wszystko albo 90% git.
No, no widzę post?py.Forum powoli robi się czerwono niebieskie, czyli takie, jakie powinno był.Jeszcze tylko zlikwidować resztą tagów i będzie super.

Nowe forum już prezentuje się bardzo żadnie.
Brawo mi przypad?o do gustu. Wasze zdrowie
Powoli forum wraca do dawnej formy:)Teraz tylko czekać aż będzie identyczne z poprzednim.
Powoli zbli?amy się do końca. By?bym wdziśczny za sugestie, gdzie i co należy poprawia?. Proszę też zg?asza? wszelkie błędy czy jakieś dziwne sytuacje w tym temacie.
A więc...
..znik?o moje 40 postów. Kiedy dzisiaj pisaćem miałem ich na koncie 995,a teraz "jedynie" 955.
I chwała Niebiosom, bo to oznacza, że funkcja Recount Posts, któr? uruchomi?em, działa. Polega ona na odjęciu od liczby postów usera tych postów, które zostały usuni?te, znajdowaćy się w usuni?tym temacie itp itp. Nie ma co tym przejmować, bo "fizycznie" tych "straconych" postów i tak nie miałe?.
Powiem tak nowy wygląd forum jest ok, wiele sie nie różni od starego. Mia?em ma?y problem z wysyłaniem prywatnych wiadomości, ale jest już ok. Jeśli chodzi o skrypt i sprawy techniczne to warto niektóre nazwy zmienił w przyszło?ci z angielskich na Polskie. Ktoś nowy może zmieniać coś na swoim profilu na czuja po prostu. Najważniejsze jednak że forum wróci?o:D
Jakie konkretne nazwy masz na myśli i gdzień Ja korzystam z polskiej wersji forum i dot?d nie znalazłem wpisu w obcym j?zyku.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości