Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe forum...
Dziękuje za ciep?e słowa, ale zanim zaczniemy świętować proszę o wypowiedź tych, którzy mieli dot?d problem z autologowaniem i powiedzieli czy nadal on wyst?puje. Proszę jeszcze zastosować taką metod?.

1. Logujemy się.
2. Wybieramy Usu? wszystkie cookies utworzone przez to na forum w pasku na dole Forum
3. Zamykamy okno
4. Poprzez opcj? znajd? szukamy folderu Cookies na swoim kompie (w Win98 ma on ?cie?k? Windows/Cookies, w WinXp znajduje się w folderze użytkownika w folderze Doc i Settings bodajęe).
5. Jak już mamy ?cie?ke folderu Cookies to szukamy w nim poprzez wpisanie frazy spider-man.
6. Usuwamy cookies mające w domenie wyrażenie spider-man.org.pl (uwaga, zachowujemy ostro?no??, wcześniej otwieramy plik i szukamy w nim jakiś powięza? z forum SMO, jeśli mamy w?tpliwo?ci nie usuwamy). Jeśli nie znajdziemy żadnych cookies to nawet lepiej, bo to znaczy, że forum z sukcesem je usunąćo.
7. Wchodzimy na forum
8. Logujemy się, wybierając Zapamiętaj mnie.
9. Sprawdzamy w folderze Cookies czy utworzył się nowy plik z domen? spider-man.org.pl (powinien mieć dzisiejsz? dat? i godzin? modyfikacji).

W środku takiego pliku powinna znajdować się mniej więcej takie elementy:

pass hash, member_id, spider-man.org.pl, anonlogin, ipb_stronghold, forum_read

Mam nadzieję, że to pomoże.

Chciałem też zapytać jak wygląda nadal sprawa z wy?wietlaniem loga na forum?
Logo dalej do poprawy, za to logowanie w porządku:D.
Z logiem nie wiem na razie jak rozwiązań problem, bo ma domyślne ustawienia forum. Tylko podmieni?em obrazek. Forum dostrojone jest przez twórców skryptu najbardziej do Internet Explorera, ewentualnie do Mozzili i pod te przegl?darki powinno najlepiej się wy?wietla?. Może Majki coś na to zaradziś Cieszę się jednak, że już drugi user mówi, że działa mu logowanie.

Pozdro
U mnie też nie ma już problemu z logowaniem.

I'm glad to hear this:):D

Cytat:To tak korzystając z okazji wprowadzania zmian i poprawek, da?oby się stworzył nowe podforum w "Bez tematu", które byłoby jakimś takim działem do spamowania - mam na myśli miejsce na wszelkiego rodzaju gry w stylu "co to za film?", "kto jest fajny?", "oce? poprzednika!". Tak żeby normalne tematy do dyskusji oddzieli? od tych takich bardziej spamerskich

Mówisz masz. Domyślnie nazwane Chat, ale jak ktoś mam lepszy pomysł na nazw?, niech da zna?. Czekaj też na propozycje co tam jeszcze ewentualnie przenie??. Qbas, licz? na Ciebie;)

Nowe forum w Bez Tematu
Ja też nie mam już problemów z logowaniem.

Dawidos<--------:spidey_rock:

Logowanie działa, ale nadal mam wszystko po angielsku. Mnie to nie sprawia problemów, ale jak wiadomo, nie wszyscy się ucz? tego j?zyka. Dowód - np.

Opcje w pasku logowania napisał(a):My Controls · View New Posts · My Assistant · My Friends · 0 New Messages
' napisał(a):Logowanie działa, ale nadal mam wszystko po angielsku. Mnie to nie sprawia problemów, ale jak wiadomo, nie wszyscy się ucz? tego j?zyka. Dowód - np.
Chyba masz nie przestawiona na PL w panelu kontrolnym, bo ja mam wszystko OK tj. po naszemu:D.
Na dole, gdzie jest paseczek z dat? i Wersj? Lo-Fi po prawej znajduje się wybór j?zyka. Należy wybrać polski;)
Widzę, że górne logo forum zostało całkowicie zmienione, i jest odpowiednio przyci?te.

Uwa?am ze jest nie z?e, Spidey wygląda bardziej tajemniczo niż na poprzednim.
Dokżadnie. Forum się zmieniło, to i logo się zmieniło. Czy wy?wietla się ono Wam teraz poprawnie?
Tak, logo wygląda tak jak powinno:).
'There's an old saying: Raise no more devils than you can lay down. My father raised one too many.'
Ja bym w tym czarnym polu umie?ci? jakiegoś villiana, najlepiej Venoma.
Look into my eyes, you will see what you mean to me.
Logo jak najbardziej porządku.

Jak pisać Snacky można umie?ci? jakiegoś villiana.
Ja proponuj? Joe Quesada :D
A i jeszcze w moim podpisie pod avatarem: Cz?sty bywalec, zamiast <span style="color:#FF0000">?</span><!--/sizec--> jest <span style="color:#FF0000">? </span><!--/sizec-->
Już jest w porządku z rang?. Przyczyn? jest to, że przez pewien czas baza starego forum znajdowała się na nowym serwerze, po czym skonwertowano ją do nowego forum na tym samym serwerze. A podczas konwersji różne cuda się dziej?. Pozostaj? się cieszył, że tylko takie drobne błędy się pojawiaj?.
Logo jest lepsze niż poprzednie, ale rzeczywiście przyda?aby się jakaś wroga postać na tym czarnym tle. Jak dla mnie najlepszy byłby jakiś kozacki rysunek Venoma.

Ja myśl? że w tym czarnym polu można po prostu dał bia?? pajenczynk? i będzie to ładnie się prezentowało

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości