Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ultimate Comics Spider-Man
Tak jak dawniej w tym temacie chcialbym abysmy prowadzili dyskusje na temat serii Ultimate spider-man
Oto okladka zapowiadanego na grudzien Ultimate Spider-man # 87 & 88
USM # 87
Odpowiedz
Coz, ja ta seria za bardzo sie nie interesuje, ale od czasu do czasu lookne na pochodzace z niej komiksy. Ostatnio rozgrywa sie tam "Wojna Gangów", która w Mainstream Universe miala juz conajmniej dwa razy miejsce. Najbardziej podobala mi sie wstepne historie oraz historia "Carnage". Natomiast historia "Hobgoblin" zawiodla mnie troche. Zbyt dlugo sie wlekla, a Hoba byla jak na lekarstwo. Ale teraz widzialem, ze w kolejnych numerach pojawi sie Silver Sable :)
Odpowiedz
Bagley ma coraz lepsza kreske :)
Tony Stark
Odpowiedz
Bagley to mistrz rysunku nikt tak jak on nie rysowal tla w Spider-manie te kamienice wierzowce i wszystko inne - bogactwo pomyslów i szczególów :)
Odpowiedz
Poza Silver Sable ma takze pojawic sie wróg X-Menów, Omega Red :) Ciekawe jak bedzie wygladalo spotkanie Pajaka z Redem? :)

How long can any man figth the darkness before he finds it in himself .... Spider-Man 3
Odpowiedz
Oprócz tego jeszcze Deadpool. :)
Odpowiedz
Ultimate Deadpool tez???

How long can any man figth the darkness before he finds it in himself .... Spider-Man 3
Odpowiedz
No napisalem przeciez. :) W kazdym razie bedzie historia "Deadpool" wiec mysle, ze to moze miec z nim jakis zwiazek...
Odpowiedz
Niedlugo w swiecie Ultimate zobaczymy Vision.

Listopad 2005:

1. Ultimate Spider-Man #86
2. Ultimate X-Men #65
3. Ultimate Fantastic Four #25

Grudzien 2005:

4. Ultimate Spider-Man #87
5. Ultimate Spider-Man #88
6. Ultimate Fantastic Four #26

Sa plany wydania tej historii w trejdze.
Odpowiedz
Ale Ultimate Vision zupelnie mi sie nie podoba. Wyglada slabo, jak kazdy inny robot. Meski Vision fajniej wygladal.
Odpowiedz
Khem, ponoc w USM Peter po wieki wiekow ma mie 15 lat, powtwierdzi ktos?
Wesoły świr
Odpowiedz
Ja potwierdze ale dowodu mi sie szukac nie chce. W kazdym razie taka jest prawda. Quesada mówi, ze tak zostanie by komiks caly czas byl przyswajalny dla ludzi w wieku Petera. Szkoda bo to staje sie wlasciwiej jedynym minusem dzialu Ultimate.
Odpowiedz
Heh, znalazlem stary numer TM-semicowego Green Lanterna, w ktorym Wroblewski pisze o Quesadzie jako o swietnei zapowiadajacym sie scenarzyscie... Okazuje sie ze z zapowiadajacego sie scenarzysty wyrosl sztywny redaktor, ktorego najlepiej powiesic na wieszaku w szafie i nie wyciagac przez nastepne sto lat.
Wesoły świr
Odpowiedz
Jackson,Oct 8 2005, 23:03 napisał(a):Heh, znalazlem stary numer TM-semicowego Green Lanterna, w ktorym Wroblewski pisze o Quesadzie jako o swietnei zapowiadajacym sie scenarzyscie... Okazuje sie ze z zapowiadajacego sie scenarzysty wyrosl sztywny redaktor, ktorego najlepiej powiesic na wieszaku w szafie i nie wyciagac przez nastepne sto lat.
ooo i tu sie gunganie grubo mylisz. To co zrobil dla Marvela Quaseda to naprawde kawal dobrrej roboty i te 15 lat Petera w Ultimate nie robia na jego obliczu zadnej skazy. Joe w czasie swojej pracy zapoczatkowal linie Marvel Knights, stworzyl imprit ultimate i MAX (za co mu baardzo dziekuje) i podpisal umowy z wieloma swietnymi scenarzystami (np Morisson, Bendis, Straczynski, Millar, Rucka, Ennis, Whedon, Ellis, i wielu innych) i spowodowal, ze Marvel przezywa druga mlodosc, po tym jak Harras (szef przed Quaseda) prawie doprowadzil wydawnictwo do bankrutctwa, a Quaseda znowu doprowadzil Marvel na szczyty list sprzedazy. Pozatym mylisz sie do sztywnosci, za czasow Harrasa kazdy komiks byl przerabiany przez redaktorow tak, ze czasami nie przypominal orginalnego zamyslu scenarzysty, a i rysownicy nie mieli lepiej (dlatego odeszli Lee, Portaccio czy Silvestri), to redaktorzy serii decydowali jakie postacie musza sie w danym czasie znalesc w komiksie, chociaz by klocilo sie to z pomyslami scenarzystow. Dopiero Quaseda pozwolil wykazac sie tworca i ograniczyl prace redaktora do potrzebnego minimum, a w impritach MK czy Max pozwolil na wielka swobode (w tym drugim na praktycznie na nieograniczona) i za to powinno mu sie dziekowac, a nie zamykac w szafach. Zreszta dopiero w praniu wyjdzie jak bedzie ten pomysl z wiekiem wygladal w komiksie.
"Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens, and it can happen to You." – Cage
Odpowiedz
no dobra, w sumie masz racje. ale i tak za pomysl z niestarzejacym sie Parkerem powinno sie go powiesic w szafie :)
Wesoły świr
Odpowiedz
Nie no faktycznie zrobil wiecej dobrego niz zlego. Ja tam do niego nic nie mam zwlaszcza jezeli "KING" okaze sie prawda to moze byc ciekawie. Duzo fajnych rzeczy zrobil/robi. Mam nadzieje, ze kiedy patent z niestarzeniem sie Parkera sie zmieni.
Odpowiedz
Przepraszam za maly offtopic, chociaz tyczy sie to USM.
Tak dzisiaj przegladalem ostatnie numery USM i zauwazylem pewna ciekawa rzecz. W numerze 75 na stronach 4 i 5, w labolatorium mozemy zauwazyc macki Octopusa oraz maski Goblina: klasyczna, z filmu i z Ultimate :P Znalazl ktos podobne "smaczki" ;)

Odpowiedz
Komiks super, kreska jeszcze lepsza, ale jak ktos kiedys powiedzial: "za duzo istotnych wydarzen i postaci w czasach edukacji Petera".
Odpowiedz
Ja Quesada ubustwiam za komiks Daredevil odnowil on ze sithem legende Daredevila tchnal w niego zycie nowe bardzo ciekawe przygody + genialna kreska `potem wspólpraca z Davidem maclkiem kolejny wielki + ale gdy komiks przejal Maleev jak dla mnie zaczal sie kolejny upadek nic tylko 80% strony to czarne plamy od tuszu Maleeva widocznie musi sie to ludzia podobac bo go nie zmienili od #25 teraz jest juz z # 80 ale ja juz przestalem ta serie kupowac :/

W Ultimate Spider-man jak zawsze wszystko mi sie podobalao :rolleyes:
Odpowiedz
http://www.cnv.co.il/pics/previews/marvel/...LTSM090_col.jpg
Ultimate Vulture :) Ciekawe jak bedzie wygladal Toomes ;)

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości