Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Custom Playset
Witam. Otó? chciałbym zrobić taki ma?y Custom Playset dla moich figurek, ale nie wiem kompletnie jak się do tego zabrać. Chodzi mi o taki prosty budynek bez wn?trza, ale żeby jakoś porządnie wyglądał. Czy ktoś na tym forum zna się na takich rzeczach i mógłby mi w tym pomóc? Chodzi mi o:
  • materia?y potrzebne do budynku<>
  • skąd je wzi??<>
  • koszty<>
    [st]
    To chyba wszystko, proszę o pomoc. Aha, byłbym zapomnia?, chodzi mi o taki prosty ameryka?ski budynek. No, wiecie taki murowany.
Odpowiedz
Najpro?ciej i najtaniej będzie użyć kartonu. ?atwy do obróbki i tani jak barszcz, a przy odrobinie chęci można uzyska? naprawdę niez?e efekty. Potrzeba tylko dobrych farb i mocnego kleju. Wszystko dostaniesz w każdym sklepie papierniczym, koszta powinny zamkn?? się w góra 50z? (oczywiście zależy jak duży będzie to budynek)
Powrót jest tylko jeden i nie króla, tylko jedi.

Odpowiedz
Z tego co wiem to LuXus robić takie budynki które widać na zdjęciach w jego temacie. Pewnie udzieli ci wskazówek.

Odpowiedz
Dziękuję bardzo za rady.:)
Odpowiedz
' napisał(a):Z tego co wiem to LuXus robić takie budynki które widać na zdjęciach w jego temacie. Pewnie udzieli ci wskazówek.
No, robil, robil.Uzylem zwyklych kartonow i pomalowalem farbkami plakatowymi.Nic trudnego:).
Odpowiedz
Chciałbym napisał jeszcze jeden post w tym temacie. Postanowi?em narysować ceg?y (oj, uwierzcie, ?mudne zającie) no i jako tako to wyszło. Zobaczcie:

Oczywiście trzeba jeszcze dodał jakieś reklamy, billboardy itp.
Odpowiedz
Wyszło naprawdę nie?le. Narobiłe? się. Szkoda tylko, że nie zastosowaće? prze?roczystej ta?my klej?cej zamiast br?zowej.

Odpowiedz
Jestem pod wrażeniem dba?o?ci o dokładno??. Wydaje mi się że powiniene? podklei? budynki od wewn?trz. Mo?na dodał pare form więcej no i jakoś tekstur? dodał żeby była bardziej przestrzenna
Odpowiedz
Najlepiej by było gdybył ten budynek oklei? Gs'em, lub nawet plastelin?. A potem ma?ym no?ykiem wyrze?bi? w tym ceg?y. Troche więcej pracy ale gdy tak zrobisz i jeszcze pomalujesz to będzie super wyglądał. :venom:
Odpowiedz
Roboty może nie tak dużo ale mase plasteliny by w to poszło więc portfel szczup?y. No i jeszcze "fugi" między ceg?ami:P
Odpowiedz
a jak zrobić budynek z wn?trzem?
Odpowiedz
Kartony+ akcesoria dla lalek Barbie
Odpowiedz
Nie no ultimates zaje****y ten mur.Wszystko takie dokładne...masz talent ch?opie.
Odpowiedz
Czyzby projekt upadl, a wychodzilo tak fajnie:P
Odpowiedz
By uzyskac lepsza fakture sciany proponuje Szpachkle murarska...rozrabiasz delikatnie nakladasz szpachelka a przed wyschnieciem zlobisz cegly...po wyschnieciu malujesz szara farba...a nastepnie metoda suchego pedzla uwypuklasz nierównosci co daje efekt kamienia.

Cos jak w makiecie u mnie Tu
Specjale z UK - Colossus i Juggernaut - szczegóły strona 417 post #8330
Odpowiedz
Projekcik powraca do zycia, ale prace beda szly powoli. Projekt jest wykonywany na strychu, a w zwiazku z temperatura to cóz... zamarzne zanim tam cos zrobie. xD Na playsecie bedzie sie odbywaly zdjecia (xD) do komiksu Spider-Man.
Odpowiedz
Zycze powodzenia i czekam na rezultaty. Mam nadzieje, ze fabule masz dobra ^^
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości