Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Malo nas ...
A bylo tak wielu poprzednim razem, chyba cos ponad 100 o ile dobrze pamiecia siegam wstecz ?

:unsure:
Odpowiedz
O ile dobrze siegam pamiecia wstecz [szkoda ze na przod mi sie nie udaje] to poprzednie forum powstalo tuz przed premiera Spider-man 2, zatem wieksza popularnosc w tamtym okresie byla logiczna. Teraz nie ma praktycznie o czym rozmawiac, bo forum jest poswiecone wylacznie Pajakowi [np forum BatCave ostatnio jest o wszystkim poza Batmanem i sobie zyje] - komiksow w polsce nie ma, ze zgilego zachodu malo kto sprowadza, do filmu jeszcze duzo czasu... Mogloby byc lepiej gdyby na stronie pojawialy sie czesciej newsy.
Wesoły świr
Odpowiedz
To prawda, choc zawsze mozna poofftopowac i troche ponabijac postów na tematy nie zwiazane z pajeczakiem.
Co sie jego tyczy to chyba wszystko zostalo juz powiedziane ?

Choc zawsze zostaje filozofowanie.
Odpowiedz
Colossus,Sep 27 2005, 14:23 napisał(a):troche ponabijac postów
Moge sie tym zajac B)

No niestety, do premiery SM3 zostalo jeszcze cos kolo 583 dni i ponad 8 godzin (to nie zart) :( Ciekawe, czy spider-ziom (on juz chyba i tak wrocil, tak mi Ares mowil) i octopus wroca... :>

P.
Odpowiedz
Colossus,Sep 27 2005, 15:23 napisał(a):To prawda, choc zawsze mozna poofftopowac i troche ponabijac postów na tematy nie zwiazane z pajeczakiem.
Co sie jego tyczy to chyba wszystko zostalo juz powiedziane ?

Choc zawsze zostaje filozofowanie.
Offopitcowac nie ma po co, popularnosc forum by podskoczyla gdyby bylo o czym rozmawiac. A najlepiej rozmawiaco newsach ze strony, co jednak zrobic skoro newsow nie ma? [Praktycznie nic nie pisano o Ultimate Spider-man The Game, czemu?]

BTW - proponuje wymyslic sposob zeby scalic komentarze z forum, tak zeby komentarze wpisywane w newsach od razu przechodzily na forum i odwrotnie. Mysle, ze Majki bylby w stanie cos wymyslic. Ludzie nie chca pisac na forum, to sprawimy ze beda musieli B)
Wesoły świr
Odpowiedz
Moze niech Majki, Dawidos czy inny Crov zrobia tak, ze kazdy zarejestrowany uzytkownik forum moze dodawac newsy, ktore potem trafiaja do administracji, a administracja decyduje czy mozna je zamiescic. Oczywiscie wszystkie proponowane newsy nie maja szans byc zamieszczone, jesli zawieraja bledy ortograficzne. B)

P.
Odpowiedz
Zyga napisał(a):No niestety, do premiery SM3 zostalo jeszcze cos kolo 583 dni i ponad 8 godzin (to nie zart)  Ciekawe, czy spider-ziom (on juz chyba i tak wrocil, tak mi Ares mowil) i octopus wroca... :>
ziom wrócil , najpierw jako "Maciek3" a potem jako "arek" (co by mi za zlosc zrobic bo mu nabluzgalem na GG o jego come-backu).

Jackson napisał(a):Praktycznie nic nie pisano o Ultimate Spider-man The Game, czemu?
Przylaczam sie do pytanie........tyle njusów na forum napisalem ze ktos mógl jest zrabac na strone :D

Zyga once again napisał(a):Moge sie tym zajac  B)
Czy abysmy juz nie zaczeli dawno temu? ;]
zyga one more time napisał(a):proponowane newsy nie maja szans byc zamieszczone, jesli zawieraja bledy ortograficzne.
Dobry pomysl , s-z nie da zadnego njusa (pewnien user na literke P tez ;>).
Odpowiedz
Co do newsów to sie zgodze z tym to dobry pomysl :) Trzeba cos z tym zrobic :]
Odpowiedz
Pierwsze forum powstalo w bardzo goracym i milym dla fanów Spider-Mana okresie, a mianowicie wejsciu na rynek komiksów z Dobrego Komiksu i premiery Spider-Mana 2 na duzym ekranie. Teraz panuje susza, aczkolwiek powiem, ze mamy juz 40 uzytkowników, a forum funkcjonuje od 2 miesiecy (poprzednie funkcjonowalo rok i mialo 120 userów). Choc dla mnie wszystko jest w najlepszym porzadku, statystyki strony ciagle rosna, niedlugo dobijemy do 200 000 odwiedzin, nowy layout strony i magazynu wiekszosci sie podoba, dolaczyl do nas redaktor, który nieÄźle pisze i ma pasje, a co do forum. Ludzie, przeciez one jest dla Was. To wy je w sumie tworzycie. Nikomu nie zabraniam pogadac o jakims temacie nie zwiazanym z Pajakiem, temu sluzy bowiem sekcja zatytulowana "Bez tematu".

Kwestia newsów. Nikt Wam nie broni wyslac mi newsa. Akurat tak sie sklada w grach nie siedze i o takim USM wiem mniej niz wy. Za to dostarczam na biezaco najnowsze newsy (jak to glupio brzmi) dotyczace Spider-Mana 3. Newsów komiksowych jest mniej, a to dlatego, ze na polu Marvela nic ciekawego nie widac, z wyjatkiem The Other, o którym by the way napisze jutro kolejnego newsa, bowiem pojawily sie nowe okladki. A ty Jackson, skoro tak pragniesz newsów mozesz je zaczac dodawac sam, co stoilo na przeszkodzie, aby sie zapytac o bycie newsmanem.
Odpowiedz
Newsmanem nie chce zostac z prostej przyczyny - nie interesuje sie do tego stopnia Spider-manem, zeby sledzic na bierzaca wszystko co sie dzieje za oceanem.
Za to proponuje zeby newsmanem zostal Ares - z obsesja maniaka sledzi rynek growy, pisze tez nienajgorzej, wiec nie widze problemu.
Wesoły świr
Odpowiedz
Sorry ze pisze tutaj :)
Davidos dochodza do Ciebie moje e-maile ? Bo pisze na e-mial i gg i czisza ? :)
Odpowiedz
Doszedl jakichs mail od czlowieka z Avalonu X-Men. Skorzystaj z ogólnego formularza w dziale Kontakt.
Odpowiedz
Wlasnie nie moge bo chce przeslac pare grafik ;] zreszta jedna juz wyslalem do ciebie i do Crova który mial Ci ja przekazac jak co :)
Odpowiedz
Mnie sie tam podoba ze jest malo ludzi. Pamietacie co bylo poprzednio? Debilne tematy, offtopowanie, niedorozwinieci umyslowo userzy (patrz: sprawa ze spider-ziomem). Male grono fanów (prawdziwych) mi w zupelnosci wystarczy. ;)
You shoot me in a dream, you better wake up and apologize
Odpowiedz
darth octavius,Sep 29 2005, 14:31 napisał(a):Mnie sie tam podoba ze jest malo ludzi. Pamietacie co bylo poprzednio? Debilne tematy, offtopowanie, niedorozwinieci umyslowo userzy (patrz: sprawa ze spider-ziomem). Male grono fanów (prawdziwych) mi w zupelnosci wystarczy. ;)
spider-ziom byl chyba tylko w komentach... Ja tam bym wolal wiecej ludzikow, ale nie takich jak octopus, ale takich znajacych sie na Spider-Manie.

P.
Odpowiedz
zygmoont,Sep 29 2005, 17:13 napisał(a):
darth octavius,Sep 29 2005, 14:31 napisał(a):Mnie sie tam podoba ze jest malo ludzi. Pamietacie co bylo poprzednio? Debilne tematy, offtopowanie, niedorozwinieci umyslowo userzy (patrz: sprawa ze spider-ziomem). Male grono fanów (prawdziwych) mi w zupelnosci wystarczy. ;)
spider-ziom byl chyba tylko w komentach... Ja tam bym wolal wiecej ludzikow, ale nie takich jak octopus, ale takich znajacych sie na Spider-Manie.

P.
Na forum tez byl/jest <_<
Odpowiedz
zygmoont,Sep 29 2005, 17:13 napisał(a):spider-ziom byl chyba tylko w komentach...
Ty chyba na forum nie zagladales. Nawet jedna osoba go bronila zawziecie..
Odpowiedz
Crov,Sep 29 2005, 19:40 napisał(a):
zygmoont,Sep 29 2005, 17:13 napisał(a):spider-ziom byl chyba tylko w komentach...
Ty chyba na forum nie zagladales. Nawet jedna osoba go bronila zawziecie..
Dzizus krajst, nie pamietam tego :P Pamietam, ze byl w komentarzach, ale na forum go sobie nie przypominam... I za nic nie moge sobie przypomniec, kto go bronil. Odswiezcie mi pamiec :D

P.
Odpowiedz
Bronila go innu.

Odpowiedz
To Äźle ze bronie drugiego czlowieka? Spolecznik jestem i tyle ;)
Tony Stark
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości