Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Malo nas ...
ch00dy,Jul 13 2007, 02:04 AM napisał(a):chodzi ci oczywiscie o nowych uzytkownikow, ktorzy nie napisali ani jednego postu??
Tak, chodzi mi o userów, którzy maja konta, ale po 1o dniach nie napisali ani jednego postu. Ci, którzy maja jeden post, nie musza obawiac sie kasacji, chyba, ze jakos strasznie zlamia regulamin.
Odpowiedz
Wróci?em na forum i tak sie zastanawiam teraz odnośnie tematu,, Ma?o nas ...'' gdzie sie podziała że tak powiem stara gwardia forum ??? , pamiętam że wielu a teraz ich wogóle nie widzę na forum :( . Co się stało pytam ?? co się stało ??

Odpowiedz
Chyba zainteresowanie Spider-Manem zmala?o, lub póki nic się nie dzieje z nim to nikt nie piszę, nie ma o czym ^^.
Odpowiedz
Oh, Scarlet, zadaję sobie to samo pytanie. Gdzie te czasy, caterkiller, Thax'S, Majki... ktoś z nich jeszcze tu zagl?da? Happy times...
Odpowiedz
Trzeba pamiętać że liczy się jakoś? a nie ilo??.
A że niektórzy zostawili forum, to ich strata :P
Odpowiedz
Dobrze że chociaż wy jesteście :D
Należy jednak mieć nadzieje że ci co odeszli jeszcze tu wróc?
Odpowiedz
Ja ze starej gwardii jakoś się trzymam :) Thaxll' ma inne zainteresowania, poza tym większość czasu (tak, jak i mi) poch?aniaj? studia. Ja się mogę usprawiedliwi? rzadkim przebywaniem na forum tym, że od tego roku studiuj? dwa kierunki, na pierwszym piszę prac? magistersk?, a i pracuj?.
Tony Stark
Odpowiedz
Nie wiem, czy należę, do jakielkowiek gwardi, ale ostatnio się w życiu nieźle pozmieniaćo, i niestety, SMO odeszło na daaaaaaalszy plan. Ktoś mnie tu jeszcze pamięta? :D
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
O, ja, bardzo dobrze Ci? wspominam. Jeste? wci?? ze starej, dobrej elity forum ;)
Odpowiedz
Jak bym miał Nighta nie pamięta?, co m?czy? mnie bym obejrzał zwiastun "Nerd Wars" ;P
Jasne że cię pamietam ;p
Odpowiedz
Pamiętam i ja :)
Tony Stark
Odpowiedz
A ja tam nie należę do żadnej Gwardii bo jestem nowszym userem :rolleyes:
Odpowiedz
To widać, ale ja widzę jednak znajome twarze innuendo, Darth Destruktor, nightcrawler_13, Revan no i Pawcio. Mam nadzieje że cieszycie się z mojego powrotu B), mam też nadzieje że nie jesteście zaskoczeni
Odpowiedz
Scarlet Spider - Ty nie dostałe? Bana? Bo co widziałem twoje posty, to pisaćo: Grupa: Banned, a teraz jest Members i piszesz posty. Odbanowali Cie? ; P
Odpowiedz
Altair_Fan akurat ciebie nie przypominam sobie ;), a co do mnie no cóż byłem na przymusowych wakacjach czy też urlopie i wróci?em i oto jestem. Myślę że to nie będzie jedyna niespodzianka... , ciesze sie że mogę was tu znów widzień i mam nadzieje że i wy sie cieszycie
Odpowiedz
Jestem tu od niezbyt długo :P. Jednak wcześniej miałem nick shaggy95, nie wiem, czy sobie przypominasz :P.
Odpowiedz
Za co w ogóle ten ban był?
Odpowiedz
Za obraćanie innych użytkowników, brak kultury, wulgarny j?zyk, spam, wzniecanie k?ótni i jeszcze pewnie kilka czynników znalazłoby się.

Odpowiedz
Z którymi oczywiście sie nie zgadzam do końca bo wiadomo wynik?o pewne nie porozumienie, pewne osoby były po prostu uprzedzone do mnie z góry bo usłyszały na mój temat to i owo. że nie wspomn? o tym że wzi??y w obron? jak sie okazało osoby nieodpowiednie, przez co da?y sie omota? lekko. Ja tez nie zachowałem się dobrze, jednak było minęło i nie ma co tego roztrz?sa? :)

Cytat: Jednak wcześniej miałem nick shaggy95, nie wiem, czy sobie przypominasz :P.

Nie przypominam sobie ale czemu nie korzystasz z tego nicka i konta ???

Tym postem kończ? bo zbaczamy z tematu
Odpowiedz
Scarlet Spider napisał(a):Nie przypominam sobie ale czemu nie korzystasz z tego nicka i konta ???

Nie korzystam. Dostałem na tym ostrzeżenie, a tamte mi zbanowali... tego używam..
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości