Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie programy w TV wielbicie?
Nie znalazłem takiego teamtu, jeśli był, możecie mnie rozstrzela? ;p

Czyli jakie programy sprawiaj? wam nieukrywan? radośc.
Filmy, seriale, magazyny...wszystko.

Moje faworyty to:
-Dr. House
-Zagubienie (zryta coraz bardziej ta fabuła, ale jako czasoumilacz niez?e)
-Pogromcy Mitów
-Brainiak
-Dr. Who
- W klatce czasu.
- programy typu " chwila dla reportera"- naprawde interesujace
-programy popularnonaukowe BBC
-wogóle za najlepsze kanały z filmami i serialami uznaj? AXN i BBC Entertaiment- świetne rzeczy tam s?

A wasze faworyty?
Odpowiedz
Ja tu się za bardzo nie pochwalę wyrafinowanymi serialami XD...
Z seriali to:
-CSI: Miami i NY, nie lubię Las Vegas ;/
-świat według Kiepskich XD
-Czasami obejrz? jakiś zwykły serial, ale to tak jak nie mam co robił.
-Dr. House też czasami obejrz?. Tylko jak sie trafi, że leci w TV, bo tak to na niego nie wyczekuj?:P.
Z programów to:
- Naukowe- o nowoczesnych technologiach (loty w kosmos itp.)
- Przyrodnicze- ale to tylko o zwierz?tach z rodziny kotowatych inne mnie po prostu nudz? :/
- Galileo:P
-Ogl?dam też programy związane z tuningiem aut:P

Zawsze jak coś tak wymieniam to coś zapomn?. Teraz pewnie też czegoś nie wymieni?em:P.
Odpowiedz
Trudno mi określi? konkretne programy, raczej stacje TV, a wiec:

Viasat History
TVP Historia czasami coś fajnego pokarze
Discovery:
-Myth Busters
-Time Warp
-Kryminalne dokumenty
-Szko?a Przetrwania
National Geographic
Planete

24 godziny czasami ciekaw? dyskusj? pokarze, np. Senyszyn kontra jakiś fanatyczny katol.

Kiepscy wymiataj?
Odpowiedz
"Boso przez świat" - teraz powtarzają, ale świetny program i gadka Cejrowskiego - bezbłędna niekiedy.
"W klatce czasu"- rzeczywiście fajny program
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
Nie śmiejcie się, ale bodaj jedynym programem jaki w telewizji oglądam jest Charmed, na resztą chyba po prostu nie mam czasu, ale chyba też ochoty, mogę sobie w tym czasie książk? poczytać, albo z kotem się pobawił.:lol:
Odpowiedz
Cytat:Zagubieni (zryta coraz bardziej ta fabuła, ale jako czasoumilacz niez?e)
Schrzanili ten serial.Pamiętam jak z zapartym tchem czekaćem zawsze na następny odcinek.Drugi sezon lubięem najbardziej.Od trzeciego było coraz gorzej.Nic nie wiadomo.Lubi? sobie czasami ostatnio obejrzec stary,dobry pierwszy sezon (dostałem na DVD pod choink? rok czy dwa temu).Niemniej jednak ciekawi mnie co wymyśl? scenarzy?ci.
Lubiane przeze mnie programy:
Lost (Zagubieni)-to samo co Darth:czasoumilacz.Jednakże jestem fanem.
W?atcy Móch (prawid?owo!)-fajna "kreskówka" i bardzo ?mieszna.Wiele fajnych parodii np. Jeden z dziewięciu.
Discovery:ogólnie ciekawe programy np.o UFO.
Przyrodnicze o kotowatych xD
I chyba tyle.
Cytat:albo z kotem się pobawił
Sk?d ja to znam.Jak się zwie twój kot?Kot czy kotka?
Odpowiedz
A ja wogóle nie oglądam tv gdyż uważam , że to strata czasu.
Odpowiedz
Cytat:Sk?d ja to znam.Jak się zwie twój kot?Kot czy kotka?

Kotek się wabi Lex, jak Lex Luthor:P

Wspomina?e? "Wlatców", wydaje mi się, że pierwsze sezony były bardziej zabawne, teraz to tylko czasem zdarzy się jakaś pere?ka.
Odpowiedz
Nie żebym jakoś oglądać specjalnie tv, zle zdarza mi się to często, zwłaszcza w te wakacje i lubię:
-Wszyscy kochaj? Raymonda
-Tak, kochanie
-Jim wie lepiej
-On, ona i dzieciaki
-Ho?y doktorzy
-Shout Park
-Family Guy
-6 w pracy
-Pimp My Ride
-wszelkiego rodzaju programy kabaretowe
-wszelkiego rodzaju programy o zjawiskach paranormalnych
No i chyba tyle na dzień dzisiejszy ^^
Odpowiedz
Gadziu1115 - Ramówka Comedy Central?;)
"Oh, I am afraid that the deflector shield will be quite operational when your friends arrive."
Odpowiedz
W tygodniu zawsze oglądam "Przyjació?" - uważam, że jest to najlepszy serial komediowy jaki powstał. Obecnie emitowany jest chyba 9 sezon, więc koniec powinien przypa?? jakoś we wrześniu. Poza tym lubię także w?oski serial "Tequila i Bonetti w Rzymie" lub też "Nowe przygody Tequili i Bonetti'ego", który leci rano na Polsacie. W tym przypadku na moją opini? ma wpływ sentyment, bo oglądałem to będąc młodszy.

Z innych programów, czasem zdarzy mi się obejrzeć Fakty itp. W domu nie mam kablówki dlatego rzadko kiedy oglądam programy naukowe. Jak już się zdarzy to preferuj? na Discovery wszelakie dokumenty o wszechświecie i zjawiskach paranormalnych, a także "Pogromców mitów" i "Braniaca".
Odpowiedz
Ja zapomnia?em dodac ,że uwielbiam oglądac Hyper'a.Mo?na pooglądac filmiki z gier przekonac się ,że np. gra jest lepsza/gorsza niż myśleli?my itp.Polecam.
Poza tym te programy co wymieni?em w moim poprzednim poście w tym temacie.
Odpowiedz
House M.D., Pogromcy Mitów, Przyjaciele, Brainiac, CSI.
Odpowiedz
Dla mnie tv to strata czasu. Jednak jeśli zdarzy mi się coś obejrzeć to będzie to albo mecz piłki no?nej, albo teatr telewizji.
Chyba, że wyst?puje Shaun Baker z Maloy;)
Tony Stark
Odpowiedz
Mecz piłki no?nej ? No ładnie :D
Ja także przepadam za piłk? w tv, w ogóle za całym sportem i chyba to najczęściej oglądam. Po za tym są takie programy jak: Szko?a przetrwania, Pogromcy Mitów, Brainiac, czasem w11. No i od czasu do czasu jakiś film obejrz?.
Odpowiedz
Chmielku, nie dziw się:)Jestem zagorza?ym kibicem piłki no?nej (głównie Bayernu Muenchen) Kiedy? też grałam w ?e?skim klubie:)

Edit by Dawidos: Chyba kibick?;);)Tak się chyba teraz mówi. Pozdro
Tony Stark
Odpowiedz
No trochę się zdziwięem, wybacz:PAle to dobrze, że są takie dziewczyny. Twój men będzie miał fajnie, piwko i meczyk z ?on?:D
W swojej wcześniejszej wypowiedzi zapomnia?em dodał tego, że uwielbiam Comedy Central, prawie wszystkie seriale na nim, świetny kanał.
Odpowiedz
Dawidzie, kibicem:)Nie wiedziałam nawet, że forma kibicka istnieje, ale widać j?zyk ewoluuje. Nawet Mozilla mi podkre?la słowo i uważa za błęd;)
Chmielku, co do meczyku to ch?tnie z m??em oglądać będą, ale nad piwkiem się zastanowić, bo nie lubię;)
Tony Stark
Odpowiedz
Mecz, bez dobrego piwa i chipsów, jak miałbym znie?? widok dwudziestu trzech spoconych facetów, biegających za kawałkiem skóry, może dlatego nie oglądam meczy, przynajmniej kiedy nie jest w towarzystwie, bo wtedy nie ma przebacz i trzeba wytrwa? do ostatniego gwizdka.
Odpowiedz
O, chipsy do meczu to jest to! S?siedzi chyba nie lubię, kiedy ja i siostra kibicujemy:P
Tony Stark
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości