Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie programy w TV wielbicie?
1.SWIAT WG KIEPSKICH
2.DOKTOR HOUSE
3.JAKIES TAM PROGRAMY NAUKOWE

Wylacz Caps Locka jak piszesz posty na forum i uzasadniaj swoje wypowiedzi. / rzadlo
Odpowiedz
1.Dr.House -znakomiaty serial,komiczne wyszydzanie z pacjentów taki leki przejaw arogancji,Gregory in the best.TVP.2
2.Detektyw Monk - genialnie ukazane jego fobie,smiech na sali.TVN.
3.Rodzina Sopprano- swietny serial kryminalny ukazujacy perypetie szefa mafi Tone'go Sopprano w New Yersey.TVN.

Spider-Man,X-men. 

Odpowiedz
ja kocham dwóch doktorków. who i house

I co ten post wnosi do dyskusji? Uzasadniamy swoje wypowiedzi. / rzadlo
Odpowiedz
Ja lubie ogladac:
-Swiat wedlug Kiepskich
-Galileo
- Dr House -nie raz obejrze
- prawie wszystkie programy na MTV
Odpowiedz
Raczej nie ogladam telewizji, jesli juz to Kojaka w pracy i jakies programy publicystyczne, zwlaszcza jak sie trafi jakis fanatyczny lewak typu Senyszyn. Zawsze smiac mi sie chce z jej sekciarskiego belkotu, chociaz jej barwa glosu rani moje uszy.
Powrót jest tylko jeden i nie króla, tylko jedi.

Odpowiedz
Wlasnie odnalazlem ten temat wiec tez sie wypowiem. Uwielbiam Dr House, naprawde genialnie zagrana rola pierwszoplanowa, znakomity humor i ciekawe przypadki medyczne. Przyznam sie ze jestem lekkim fanatykiem tego serialu i póki co posiadam 4 pierwsze sezony na DVD. Lubie takze czasem obejrzec detektywa Monka bo to równiez bardzo dobrze zagrany i przyjemny serial. :)
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
Oto moje ulubione programy:
-Brainiac
-Pogromcy mitów
-W klatce czasu (bo lubie programy naukowe)
- Dom nie do poznania (nie zawsze )
- jesli leci, to jakis film Marvel-a ( chyba nie musze mówic czemu)
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
Ja na rzadko ogledam TV Pudeo, ale mam tam grupkN programów które lubie a sN to:
- AlleGra (Ogólnie chyba jedyny porzedny program w TV poewiecony tematyce gier)
- W klatce czasu (Czesto mówi siN tam o fizyce, którN po prostu lubiN)
- Dr. House (Po prostu lubiN poogledae ze wzgledu na humor)
- Szkoea Przetrwania (Miey i uprzejmy pan pokazuje jak trzeba siN poewiecie eeby przeeyN w najgorszych warunkach dla cywilizowanego czeowieka)

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz
Widzę że tu prawie wszyscy jad? na polskiej telewizji :P
Za wyjątkiem Gadzia. Ja podobnie jak on - jak chcesz obejrzeć coś (bez)sensownego to tylko Comedy Central:DNa fali obecnie znajduj? się:
- Ho?y Doktorzy
- Jak pozna?em waszą matk?

polecam te?:
- Wszyscy kochaj? Reymonda
- South Park

Nie ma to jak humor ameryka?ski:P
Każdy jest w stanie zmienić swoje przeznaczenie - Naruto Shippuuden rulez ! ! !
Odpowiedz
Bardzo lubię oglądać sport w tv, Szko?? Przetrwania, jakieś programy naukowe na BBC. Z seriali to tylko powtórki Miodowych Lat i Stra?nika Teksasu czy świata według Bundych. Nie jestem wielkim fanem TV.
Odpowiedz
Lubi? oglądać W11,Detektywi, Malanowski i Partnerzy i inne seriale kryminalne.
Odpowiedz
Hm, ostatnio jakoś coraz bardziej cieszę się, gdy przypadkiem trafi? na serial "Miodowe lata" - zabawne sytuacje albo wyrażenia.. w sam raz na moje poczucie humoru;)

Oprócz tego brainiac, pogromcy mitów, w klatce czasu, miami ink oraz różnego rodzaju programy o zjawiskach paranormalnych lub życiu pozaziemskim.

Bardzo lubię Lig? Mistrzów (wiem, że to nie program, ale turniej ten odbywa się co sezon, a ja zawsze obejrz? kilka...na?cie meczów;))
Mecze Manchesteru United - Glory, Glory, Man United !;)
Pimp my Ride (zwłaszcza, kiedy trafi się jakiś Cadillac albo coś innego z 1960 - 1970... oldschool !:D )
Biggest ! Hottest ! Loudest ! na MTV ROCKS;) Ostatnio znalazłem tam świetny kawa?ek zespo?u Placebo, którego serdecznie polecam ! - http://www.youtube.com/watch?v=YVFLgx8o7XM
Oprócz tego transmisje z koncertów na MTV HD, albo jakieś hity na HBO;)

Rzadko oglądam telewizj?, ale jak już oglądam, to właśnie coś w tym stylu
Odpowiedz
Ja lubię oglądać :

-świat wg. Kiepskich-Są po prostu świetni.:)(Walduż cycu). ^^
-Podró? do piek?a-Zawsze dostarcza wielu emocji.
-PIMP MY RIDE-Ci goście są cudotwórcami w motoryzacji.
-Szymon Majewski Show-Ma gość poczucie humoru.:)
-Zeke & Luther-Serial o dwóch (Skejtach) oni są super.Skeateboarding Rulezz. ^^

I tyle...

A takkk g. superowa nuta. GOORALEKSKATE:DLudzie ja również polecam super piosenka.:spidey_rock:
Odpowiedz
Obecnie ''Drużyna A'', Homeland albo The Walking Dead tylko że niestety TV czasami mam wrażenie nie ma wyczucia czasu i pory emisji. Ktoś powie że pewnie mógłbym obejrzeć to na necie, cóż mógłbym ale to nie daje mi aż takiej satysfakcji. Co innego w przypadku wydarzeń typowo sportowych, te oglądam właśnie w ten i tylko w ten sposób. Powodów jest wiele, nie będę się tu rozpisywał... Z programów typowo rozrywkowych to Kuba W. ale nie dlatego że go lubię, po prostu traktuje jego program jako taki śmiechowy odmużdzacz, Cóż w TV brakuje mi obecnie kultowych anime, na których po części i w jakimś stopniu się wychowałem...
Odpowiedz
(16.12.2013 , 17:26)Scarlet Spider napisał(a): Cóż w TV brakuje mi obecnie kultowych anime, na których po części i w jakimś stopniu się wychowałem...

Pamiętam jak się kiedyś kiedyś na Hyperze oglądało różne Anime fajne, w stylu Cowboy Bebop czy Guandam Wing.

Ja to już praktycznie nie oglądam TV. Jedyne co to ewentualnie z kumplami na KSW czy meczyk do baru pójdę.

Jak mi coś trza to w internecie sobie ogarnę.
Odpowiedz
Abonament TV mam kupiony tylko żeby mieć dostęp do VOD. W sumie nawet nie wiem jakie mam kanały. Czasem do śniadania leci comedy central, jest tam taki serial z Charliem Sheenem, który fragmentarycznie zdarza mi się obejrzeć, ale nie jestem w stanie podac jego tytułu Big Grin
Wesoły świr
Odpowiedz
(16.12.2013 , 18:45)Revan napisał(a): Pamiętam jak się kiedyś kiedyś na Hyperze oglądało różne Anime fajne

Ale te o których myślę na Hyperze nie leciały, zresztą głównie ten kanał doceniałem ze względu na gry...

(16.12.2013 , 18:50)Jackson napisał(a): jest tam taki serial z Charliem Sheenem

Zakładam że nie Dwóch i Pół ?
Odpowiedz
A ja to w ogole nie ogladam TV Tongue
Odpowiedz
(14.09.2017 , 19:54)popert70 napisał(a): A ja to w ogole nie ogladam TV Tongue

Od jakiś dwóch lat Netflix zastępuje mi całkowicie telewizje Tongue Zero reklam!

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości