Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Shout Box
To zależy od indywidualnego podejścia każdego z nas, jeśli wszyscy nie będziemy spamować i utrzymywa? poziom dyskusji na poziomie oraz w kulturalny sposób to SB mógłby przynie?? korzyści. Trzeba jednak pamiętać że decydując? zdanie ma administracja forum
Odpowiedz
Jeszcze raz popr? pomysł, dotycz?cy shout box'a. Ostatnimi czasy na forum wp?yn??a duża liczba użytkowników, którzy jeszcze nie nauczyli się powstrzymywa? od wpisywania zb?dnych wypowiedzi i zakładania niepotrzebnych topiców. Efektem tego jest ogromna liczba offtopów i spamów w tematach. Taki shout box na pewno w jakimś stopniu zmniejszy?by częstotliwość ich występowania.

Wiem, że pomysł jest dośc stary i był przerabiany już kilka razy. Cieszyłbym się, gdyby administracja w końcu, wedle możliwości rozpocząła jakieś działania w tym kierunku.
Odpowiedz
No to czekamy na ruch ze strony administracji teraz ;)
Mam nadzieje że wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie
Odpowiedz
To nie jest kwestia chęci czy nie, tylko technicznego rozwiązania i dopasowania do kodu tego forum. Skontaktuje się w tej sprawie z Majkim, czy wogóle do tej wersji można dać Shout Boxa.

Pozdro
Odpowiedz
Taadaaaau! Shoutbox dodany! Tongue
Odpowiedz
Doczekałem się! Cóż jak to mówią lepiej późno niż wcale, dobrze że wreszcie Shoutbox jest. Natomiast taka mała uwaga, jego ładowanie po odświeżaniu strony głównej forum mogło by być znacznie szybsze. Ale już samo to że się pojawił jest uważam krokiem w dobrym kierunku, oby tak dalej! Idziemy w dobrym kierunku
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości