Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Customy
Mowisz, ze sie na tym znam, no wielkie dzieki pochlebia mi to, ale podejrzewam, ze nie tylko ja na tym forum zajmuje sie modelarstwem. Do "malych czaszek" to jakiejs masy modelarskiej bedziesz potrzebowal, green stuff lub zwyklej Polskiej masy, ale zeby podstawe pod figurke robic z papieru :huh:. No mniejsza, w kazdym, badz razie zycze powodzenia, bedzie Ci potrzebne...
Odpowiedz
Mozesz tez kupic na Allegro male czaszki przeznaczone do modeli do Warhamerra.
Odpowiedz
Ja bym radzil POXILINE dobra jest a i efekty sa zadowalajace wiem bo sam uzywam. Niedlugo zamieszcze zdjecia moich customow moze dzis po poludniu
Odpowiedz
Mam pytanie odnoscie dwóch figurem Batmna z heliosa ta polówka z Heliosa i Ocka z SM2 (duzego)

odnosnie batmana:chce mu dorobic nogi jak i z czego zrobic z masy papierowej,modeliny,gliny
odnosnie:czy zrobic go na denta??

LuXus jaki rodzaj mateialu do peleryny Batmna
Odpowiedz
Dzisiaj wpadlem na taki pomysl, ze bede dawal zdjecia z postepu moich prac nad figurkami, poczynajac od Lightning'a v.2.
Dzieki temu bedziecie mogli zobaczyc jak krok po kroku tworze figurke.
Odpowiedz
No,ja skonczylem przeróbke new Goblina na Iron Mana,ladnie wyszedl foty jutro
Odpowiedz
New Goblin'a na Iron Man'a, no juz jestem ciekaw jak ci to wyszlo, bo szczerze mowiac to jeszcze nigdy nie slyszalem o tym zeby ktos probowal z NG zrobic Iron'a.
Odpowiedz
No latwe to do przerobienia,mam w planach Whiplasha z IM2,mówie foty jutro.

Przerobilem

1.Komiksowego batka na z 1989 r z filmu
2.filmowy Venom bialy pajak
3.Ock SM2 nowe ramiona
Odpowiedz
To wrzuc jakies fotki, zebysmy mogli poogladac twoje custom'ki.
Odpowiedz

Odpowiedz
Sorry, ale sa do niczego ; P Batman -nic szczególnego. Venom -tylko bialy pajak, który i tak jest nierówno gdzieniegdzie, o "Iron Manie" wole nie wspominac.
Odpowiedz
pAWCIO WIESZ to sa moje pierwsze przeróbki
Odpowiedz
huh..Musze sie zgodzic z Pawciem. Iron Man wyglada jakby go Fin fang foom przezul i wyplul, Batman taki "se", natomiast Venom faktycznie ma troche niedomaloawnego tego pajak. Pocwicz jeszcze "troche".
Odpowiedz
Enylej, mogles sie bardziej postarac. Widzisz, Iron man to swego rodzaju tragedia, ten zloty jest paskudny i pomimo niewyraznej fotki widac OGROMNA niedokladnosc ; P
Odpowiedz
Luxus jakies wskazówki
Odpowiedz
Proponuje przeczytac sobie to:
tutorials
Odpowiedz
' napisał(a):Luxus jakies wskazówki

Dzieki LuXus,ale poeidz czy z tego iron mana da sie zrobic whiplasha
Odpowiedz
W tym Iron Manie mogles chociaz farbe dociagnac.
Jednak wierze ,ze bedzie ci wychodzilo coraz lepiej.
Odpowiedz
dzieki ze we mnie wierzycie ale juz teraz rozpoczalem prace nad whiplahem
Odpowiedz
WOW, nie rozpedzaj sie tak. Na twoim miejscu zaczal bym od drobnych repaint'ow, jak chocby ten twoj Venom, a pozniej dopiero zabral sie za cos wiekszego.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości