Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulubiona seria komiksowa o Spider-Manie
Jest temat ulubiony scenarzysta,ulubiony rysownik,ulubiona okładka i TM-Semic Top 10.Zatem dlaczego nie zrobic tematu ulubiona seria komiksować
Jeśli chodzi o mnie ,to moją ulubion? seri? jest zdecydowanie The Amazing Spider-Man.Seria zawsze z największą dawk? akcji,najciekawsza.Zeszyty z niej bardzo rzadko są nudne.No i jest to najpopularniejsz? seri?.A jaka jest wasza ulubiona?
Odpowiedz
Również się z tob? zgodzę cd. "The Amazing Spider-Man". Jestem z tą seri? chyba najbardziej związany. Najbardziej lubię pierwsze komiksy z tej serii (niektóre zawarte w Essentialu) Ogólnie universum Spider-mana, głównie kojarzy mi się z "Amazingami".
"Tajemnicą długiego życia jest czerpanie radości ze swojej pracy" Carl Barks
Pozdrawiam, Lone Star
Odpowiedz
Moja ulubiona seria tez jest The Amazing Spider-Man,ciekawe historie oraz wartka akcja czynia z tej serii jedna z najlepszych.
W essentialu ukazane sa jedne z tych pierwszych serii The Amazing Spider-Man i tez swietnie sa przedstawione.

Spider-Man,X-men. 

Odpowiedz
Ja najbardziej lubie Amazinga (przed Brand New Day, po po BND to juz inna bajka).Historie w tym komiksie zawsze byly ciekawe i wciagaly mnie na dlugie godziny.Ostatnio zabralem sie za czytanie starych numerów Spectatular Spider-man i jestem bardzo zadowolony z czytadla.Niezle jest tez New Avengers, które ostatnio sledze z zapartym tchem.

Odpowiedz
Amazing Spider-man dlatego że tą seri? ciągle wydaję.
Odpowiedz
Według mnie najlepszą serią jest Kaczogród, ponieważ można się dowiedzieć dużo ciekawostek z życia rysowników i scenarzystów i dlatego, że serwowane są w niej komiksy "tych lepszych" twórcówjakoś sobie nie wyborażam KGD np. Alfereza.

----------------------------------------
akcesoria górnicze, bardy górnicze, lampy górnicze, prezenty górnicze, upominki górnicze
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości