Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czlowiek-Pajak
Jak wam to elegancko wyjdzie to proponuje zrobic napisy angielskie i wypuscic gdzies zagranice co by lud zobaczyl, ze polacy nie kaczki i swoje fanfilmy maja.
Odpowiedz
Crov,Mar 21 2006, 01:52 napisał(a):Jak wam to elegancko wyjdzie to proponuje zrobic napisy angielskie i wypuscic gdzies zagranice co by lud zobaczyl, ze polacy nie kaczki i swoje fanfilmy maja.
Wlasnie - proponuje podeslac link Willowi z www.fanboytheatre.com powinien zamiescic, zwlaszcza, ze zamieszczal informacje o polskim "Supergirl: End of The Future"
Wesoły świr
Odpowiedz
Cytat:macie mikrofon zewnetrzny czy nagrywacie dialogi osobno w studiu?
Otóz owszem - wykonujemy postsynchrony (slowem dubbingujemy sami siebie ;) ) ale "studio" to zbyt daleko idace okreslenie. Mamy dobry mikrofonik, porzadny sprzet do odszumiania nagran i klawe filtry do korekcji kwestii.

A troche odchodzac od tematu "C-P"...
Ciekaw jestem Waszego zdania na ten temat (Jackson byl uprzejmy wspomniec o tym na swojej stronie, pora zasiegnac Waszej opinii B) ).
Odpowiedz
Incognito,Mar 23 2006, 18:54 napisał(a):
Cytat:macie mikrofon zewnetrzny czy nagrywacie dialogi osobno w studiu?
Otóz owszem - wykonujemy postsynchrony (slowem dubbingujemy sami siebie ;) ) ale "studio" to zbyt daleko idace okreslenie. Mamy dobry mikrofonik, porzadny sprzet do odszumiania nagran i klawe filtry do korekcji kwestii.

A troche odchodzac od tematu "C-P"...
Ciekaw jestem Waszego zdania na ten temat (Jackson byl uprzejmy wspomniec o tym na swojej stronie, pora zasiegnac Waszej opinii B) ).
Noo... klasyk! Super poprostu! Tak samo w Czlowieku-Pajaku - tez rewela. Mam jeszcze pytanko: skad moge wziasc muzyke z traileru C-P? A moze mozesz przeslac mailem?
Odpowiedz
Sluze - utwór Dethroned by X-RayDog
Odpowiedz
Pomysl bardzo fajny, ale motyw broni palnej na jednym ekranie z mieczami swietlnymi :blink: troche mi sie nia podobal, aczkolwiek wykonanie bardzo dobre.
Odpowiedz
Incognito,Mar 24 2006, 20:36 napisał(a):Sluze - utwór Dethroned by X-RayDog
Dzieki :)

Luke Spidey- A czego, bardzo fajny pomysl
Odpowiedz
Pawciolux,Mar 25 2006, 08:23 napisał(a):Luke Spidey- A czego, bardzo fajny pomysl
No bo to tak slabiutko wyglada i podpada tandeta. Bardzo dobrym rozwiazaniem bylyby np. zamiast mieczy switlnych miecze samurajckie dac. Wtedy by bardziej to wygladalo.
Odpowiedz
LukeSpidey,Mar 26 2006, 12:59 napisał(a):miecze samurajckie dac..
Porzadne katany zaczynaja sie od 1500 zl. Te tansze w kazdej chwili moga sie zlamac :P

P.
Odpowiedz
Cytat:motyw broni palnej na jednym ekranie z mieczami swietlnymi  troche mi sie nia podobal

Nastepnym razem na tej planszy rozpoczynajacej kazdy nasz klip napisze duzymi literami "KOMEDIA" lub jakikolwiek inny gatunek odpowiadajacy ogladanemu klipowi... Ale cytujac Jerzego Stuhra z filmu "Duze zwierze": - Kto mi zabroni?!
pzdr B)
Odpowiedz
Nie no spoko Incognito. Wyrazilem tylko swoje zdanie. B)
Odpowiedz
LukeSpidey,Mar 26 2006, 17:13 napisał(a):Nie no spoko Incognito. Wyrazilem tylko swoje zdanie. B)
Doceniam to i pozostaje otwarty na krytyke. ;)
Odpowiedz
No to moze odswieze troche temat pytankami do Incognito :) :

W jakim programie animujecie Spidera 3D ?? (Poser ?)
Oraz czy modelowaliscie model Spidera sami czy sciagneliscie gotowy ??

Licze na odpowiedź :P
Odpowiedz
A wiec do animacji z poczatku - owszem - uzywalismy Posera, ale szybko wkurzyla mnie ogromna ilosc bledów, trudnych do skorygowania (mam tu na mysli pojedyncze klatki, na których postac, która powinna np. biec ma niespodziewanie "owinieta" noge wokól szyi :D ). Szybko przerzucilismy sie na animacje wewnatrz zamknietego srodowiska 3D - 3DS MAX i czesty eksport postaci do Maya (i jej znakomitego plug-inu do animacji postaci - Alias Motion Builder). Jednak w przypadku scen z kilkoma postaciami - np. pojedynki - zostalo juz uzycie metody klatek kluczowych na szkieletach 3DS...
Spider modelowany byl od zera a efekt ostateczny byl bodajze siedemnastym podejsciem :D mam wiec cala galerie wadliwych sztuk :) np. tworzac model w Maya pajeczyna na kostiumie byla osobnym ksztaltem modelowanym bezposrednio na kostiumie. Zaowocowalo to kilkakrotnie dluzszym renderingiem, ale tez spowodowalo cala mase bledów wewnatrz animacji... Dlatego model ostateczny ma jedynie mape wypuklosci (bump) na oryginalnej teksturze....
Qrde, o czym ja gadam!? :D To juz poza tematem...
Odpowiedz
A jaka kamera nagrywacie ? amatorska czy filmowa
Odpowiedz
River,Aug 3 2006, 18:33 napisał(a):A jaka kamera nagrywacie ? amatorska czy filmowa
Amatorska, Samsung VP-D26i
Odpowiedz
Rozumiem ze cyfrowa a jak radzicie sobie na otwartej przestrzeni gdzie dzwiek sie tak rozprasza jakies dodatkowe mikrofony ? czy jak
Odpowiedz
River,Aug 3 2006, 20:28 napisał(a):Rozumiem ze cyfrowa a jak radzicie sobie na otwartej przestrzeni gdzie dzwiek sie tak rozprasza jakies dodatkowe mikrofony ? czy jak
Owszem cyfrowa, a co do dźwieku - po zarejestrowaniu ujecia caly jego dźwiek trafia do kosza i budowany jest od zera - otoczenie, dialogi - wszystko jest odtwarzane z wyraźnie nagranych, dobrych jakosciowo klipów.
Odpowiedz
to jak by robic polski dubbing do polskiego filmu ??
Odpowiedz
Cytat:to jak by robic polski dubbing do polskiego filmu ??

no cóz ten trik jest stosowany, przy kazdej produkcji filmowej, polskiej tez dźwiek zawsze jest nagrywany osobno(dialogi, otoczenie itp)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości