Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czlowiek-Pajak
Powinni w koncu powiedziec ze zawiesili projekt
Odpowiedz
Jak to kiedys mówila pewna pani która jest bardzo madra osoba, najperw skoncz to co zaczeles a potem bierz sie za nastepna rzecz.Wiec zle ze autor zajal sie innym filmem, zamiast dokonczyc zaczete dzielo dla mnie to ten film nigdy nie bedzie zrobiony albo jak juz nie bede w tym wieku :( a szkoda.
upewnij sie czy nikogo niema w domu
Odpowiedz
To mi przypomina ekipe E13, która pracowala nad 13 epizodem Star Wars. Mieli swietne filmiki, animacje komputerowe... Zapowiadalo sie na wielki hicior. A po jakims czasie sluch o nich zaginal...

Szkoda:(
Odpowiedz
Ufff....Z racji wakacji moge wreszcie nacieszyc sie odrobina wolnego czasu...

Wypada rzec Wam slowo skoro nawet brak mi czasu wrzucic info na wlasna strone www. Musze potwierdzic czesc Waszych obaw - praca nad CP nie drgnela od roku :/ Kostium wisi w mojej szasfie i sie kurzy. Wszystko powodem tego, ze ekipa rozjechala sie po calej Polsce i poswiecila sie studiowaniu. Zatem jedynym realnym rozwiazaniem byloby przepisanie scenariusza z pewnymi korektami, zmiana obsady i zaczecie od nowa... To rozwiazanie jest mi bardzo nie na reke bo wymaga sporych nakladów czasu i pracy. Tego pierwszego nie mam prawie w ogóle, tego drugiego zawsze mnóstwo :(
Kazdy nasz film mial charkater zabawy, a nie powaznego, szeroko promowanego przedsiewziecia, tym bardziej zaskoczylo mnie tak mile przyjecie pierwszych, szczatkowych efektów naszej pracy :) Ale stanalem przed wyborem - albo dalej bawic sie z kolegami w spider-mana (CP), agenta wywiadu (Novalis) i frustrata (Drugi) krecac podwórkowe bajki...albo podjac próbe przekroczenia progu profesjonalnej branzy filmowej (do czego pierwszy krok z pieciu mam juz za soba)... Wybralem i (póki co) nie zaluje... i mam nadzieje, ze wasze ewentualne odpowiedzi ponizej tego nie zmienia...

To na koniec mniej delikatnie ---> wszystkie projekty KZI zdechly :( Nie zywcie urazy przyjaciele...
Odpowiedz
Ech...Ale szkoda, ze kostium sie kurzy... Moze w przyszlosci?
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
zefir_93,Jun 13 2007, 04:12 PM napisał(a):Jak to kiedys mówila pewna pani która jest bardzo madra osoba, najperw skoncz to co zaczeles a potem bierz sie za nastepna rzecz.Wiec zle ze autor zajal sie innym filmem, zamiast dokonczyc zaczete dzielo dla mnie to ten film nigdy nie bedzie zrobiony albo jak juz nie bede w tym wieku :( a szkoda.
Nie wiem czy wiesz, ale Kacper zadnego obowiazku tego filmu krecic nie mial.
Robil go dla przyjemnosci i dla wprawy, a skoro stanely przed nim wazniejsze sprawy to chyba oczywiste, ze nie mógl sie nim dalej zajmowac.

Cytat:To mi przypomina ekipe E13, która pracowala nad 13 epizodem Star Wars. Mieli swietne filmiki, animacje komputerowe... Zapowiadalo sie na wielki hicior. A po jakims czasie sluch o nich zaginal...
Tzn. co zapowiadalo sie na wieli hicior i sie nie ukazalo? E13 skonczyli, Haiku skonczyli a potem musieli sie zajac swoim zyciem wiec skonczyli zabawe.
Wesoły świr
Odpowiedz
Chodzilo mi o to, ze mimo ukonczenia filmu, nie zostal on zbyt dobrze rozpowszechniony... i sluch o nim zaginal.

Incognito, widze ze czasem jeszcze jestes na forum. Chcialem Ci mimo wszystko pogratulowac tego nowatorskiego pomyslu. Trudno ze nie wyszlo, ale postawiles poprzeczke i udowodniles, ze Polak tez potrafi.
Wlasciwie to trailer Czlowieka-pajaka byl jedna z moich inspiracji, do tworzenia komiksu "Pajak", za co jestem tym bardziej wdzieczny Tobie i Twojej ekipie.

Zycze powodzenia w innych produkcjach.
Odpowiedz
Pickador,Jun 28 2007, 07:49 PM napisał(a):Chodzilo mi o to, ze mimo ukonczenia filmu, nie zostal on zbyt dobrze rozpowszechniony... i sluch o nim zaginal.

Incognito, widze ze czasem jeszcze jestes na forum. Chcialem Ci mimo wszystko pogratulowac tego nowatorskiego pomyslu. Trudno ze nie wyszlo, ale postawiles poprzeczke i udowodniles, ze Polak tez potrafi.
Wlasciwie to trailer Czlowieka-pajaka byl jedna z moich inspiracji, do tworzenia komiksu "Pajak", za co jestem tym bardziej wdzieczny Tobie i Twojej ekipie.

Zycze powodzenia w innych produkcjach.
Dziekuje za mile slowa... Co do kolejnych produkcji - powinno byc znacznie lepiej i ciekawiej... Wkrótce o sobie przypomne :)
Odpowiedz
Juz sie niecierpliwie. :D

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
Cytat:Chodzilo mi o to, ze mimo ukonczenia filmu, nie zostal on zbyt dobrze rozpowszechniony... i sluch o nim zaginal.
Bzdura. Film byl i jest do tej pory powszechnie dostepny. Ba, dystrybucja wykroczyla poza Internet - w polowie 2001 roku byl na plytce jakiegos pisma komputerowego

http://www.junkyard.zut.pl/index.php?menu=...=&ext=fanfilms4

Wesoły świr
Odpowiedz
Ok, ok Jackson. Zwracam Ci humor:)
W koncu Ty tu jestes od Fanfilmów...
Odpowiedz
A propos fan filmów, Jackson, kiedy cos sie ruszy na twojej stronie? A co z silent bob's gang: BluntCave?

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
Obejrzalem zwiastun..JEST ZAJ**ISTY gratuluje twórcy i czekam na caly film. Mozna wiedziec kiedy bedzień?
Odpowiedz
Niestety Kuchza, film nie powstanie, poczytaj forum, pare stron wczesniej twórca mówi jak i dlaczego.

Ale ja sam do zwiastunu zawsze bede wracal.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Odpowiedz
Incognito nie wiem jakie filmy bedziesz dalej robil (czy wogóle bedziesz) i wiem ze to nie ten temat ale bylbym mocno zainteresowany kupnem tego kostiumu. Oczywiscie jezeli chcesz go sprzedac :D.
Odpowiedz
Jackson czy moge cie prosic o jakies fotki z tego filmu,czy nawet samego kostiumu.
Te stare linki juz nie dzialaja...
Odpowiedz
Rany chcę zobaczyć film a wszytkie linki nie działaj?!
Venom i Black Spiderman wymiata!
Odpowiedz
Dla tych wszystkich, którzy dopiero dowiedzieli się o CP daje trailer:
Człowiek-Pająk Trailer
Odpowiedz
Szkoda, że film odwożali. Nie wiecie w jakim mie?cie było to kr?cone? Bo na zwiastunie wydaje mi się, że to jest Szko?a Plastyczna w moim mie?cie...
Odpowiedz
W Dabrowie gorniczej jesli dobrze pamietam

Cytat:Jackson czy mogę cię prosię o jakieś fotki z tego filmu,czy nawet samego kostiumu.
Te stare linki już nie działaj?...
http://fanfilmy.jackson.pl/zapow_pajak.html
http://fanfilmy.jackson.pl/art_kz.html
Wesoły świr
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości