Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe szaty Spider-Man Online
Cytat:Jak zapewne zauważyliście, Spider-Man Online zyska? całkiem nową szat? graficzn?. Jednak to nie wszystko. Dzia? Komiks zyska? całkiem nowe, dwa poddza?y: 2099 i MC2 UNIVERSE. Podobnie jak ULTIMATE, tak i te dwa również dotycz? alternatywnych wersji Spider-Mana i zawieraj? swoje odmienne szaty. Spider-Man Online zyska? również sond?, gdzie macie możliwość zagłosowania na wybrany przez redakcję temat. Na początek, chcemy pozna? jak oceniacie nowy wygląd Spider-Man Online. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze wyszukiwarka, która u?atwi Wam odnalezienie szukanej informacji w naszym serwisie.
Za wszystkie wprowadzone zmiany odpowiedzialny jest nasz Webmaster MAJKI. Bardzo mu dziękujemy za wysięek, czas i serce w?o?one w Spider-Man Online.
Zapraszamy wszsytkich do komentowania tych wszystkich zmian na forum w tym temacie.

Dawno się tutaj nie wypowiadałem, ale teraz musiałem tu wej?c, żeby napisał, że dobra robota!
Jak dla mnie jest mało przejrzysta....Może dla tego, że byłem przez bardzo długi czas przyzwyczajony do poprzedniej....Ale jedno musz? przyzna?, że jest żadna....
:spidey_cheers: dla Majki za wysięek...
W pierwszej chwili byłem wstrz??ni?ty nowym wyglądem forum, ale teraz uważam że to najlepsza szata graficzna ever. MAJKI:spidey_rock:
Niesamowita, piękna wspania?a!

Tak mógłbym określi? nową szat? graficzn? SMO. Jst piękna i o wiele bardziej podoba mi się niż poprzednia! Brawo Majki! Naprawd? ta szata wywar?a na mnie ogromne wrażenie! jeszcze raz gratuluje Majki! człowieku, odwaliłeś naprawdę kawa? dobrej roboty, i mówił to po naprawdę dokładnym przejrzeniu stronki. Brawo. Fajnie również wyglądaję osobne designy czyli filmowe komiksowe i tym podobne. Jednak powinni?cie wprowadziś te komentarze o których wspomina?em już w innym temacie.
"Oh, I am afraid that the deflector shield will be quite operational when your friends arrive."
Ba?agan, powiadam, ba?agan...
Bardzo podoba mi się nowa szata graficzna.Teraz jest naprawdę spider-manowska.świetna robota ch?opaki.
PS.Zmieni?o się też logo forum.
świetna są te zmiany. Szóstka do dziennika :-)
Jak dla mnie to niez?a. Jest to jakaś zmiana, po sporym czasie, jest ciekawa, ogó?em b.żadna. świetny jest Spidey na górze, obrazek Ultimatum, oraz tylni emblem Spider'a przesuwający się wraz ze stronę.
1 większy mankament, wybierzcie inny obrazek do Clone Saga, obecny jest cienki.

Leciutko zgodzę się z Pawciem, jest doza chaosu.
Ze swojej strony dodam, że szata zrobiono pod wspó?czesne serwisy informacyjne typu comingsoon czy superherohype. Chodzi o to, by czytelnik niemal z każdego miejsca na stronie miał dost?p do innych jej dzia?ów. St?d rozwijane menu, stąd dzia?y wymienione na samym dole, stąd tyle tabelek - się? rzeczy jak ma się i system newsów, i forum, i newsletter i stałe rubryki w rodzaju kreskówki, the past, wydane w Polsce, to innej opcji nie ma. Takie czasy, że dzisiejszy Net bombarduje informacjami i SMO musi się dostosować. Tyle z mojej strony. Majki moje zdanie zna:)
Gratuluj?! Naprawd? świetna robota! Jedyny minus jaki jest, to to że mi się długo ?aduje xD
Naprawd? kapitalnie.świetna robota.Strona wygląda ładnie i nowocze?nie.

Mnie także się podoba, jednak musz? się przyzwyczai?, stara szata także była fajna i udana;)A co do loga forum, to według mnie jest najlepszym, jakie tu kiedykolwiek było.
Jednak można by zapełni? puste czarne pole, choćby jakimś przeciwnikiem, na przykład Venomem. Poza tym jeszcze musz? pochwali? ekip? SMO, za umieszczenie dzia?ów uniwersum 2099, i Spider-Girl. Cieszy mnie zwłaszcza ten drugi, bo mało komiksów o "Spider-Girl" przeczytałem, a "Spider-Man 2099" czytał regularnie:). No i wci?? ani Majki ani też Dawidos nie odpowiadaję w sprawie mojej propozycji odnośnie komentarzy.

Cytat:Przyda?y by się komentarze do newsów. Jeśli boicie się botów, to możecie zrobić takie coś jak na "BatCave", czyli wpisz "hello". Chyba że obawiacie się spamu, wtedy można by każdy komentarz pos?a? do akceptacji przez Admina. ?wi?tej pami?ci serwis New Heroes miało coś takiego, i głupie komentarze nie były dopuszczane przez co panować ?ad i porządek.

Cytat:W?aśnie pomyśla?em, i wydaje że może dobrym pomysłem było by że trzeba mieć konto na forum żeby komentować. To by też ograniczyło spam, bo można by dodał specjaln? rubryk? w regulaminie forum, o komentarzach czyli normalnie dzieciom neo blokować IP (gdy już na forum konto zało??), chodzi mi oto że konsekwencje obowięzywa?y jak na forum.

Ponawiam aż a tym temacie po w "Wasze propozycje" redaktorzy są g?usi na moją propozycj?.
"Oh, I am afraid that the deflector shield will be quite operational when your friends arrive."
Po prostu technicznie nie widzę możliwości dodania komentarzy. System newsów jest określony. Jeśli są komentarze, to będzie spam. Nie ma w nim filtru antyspamerskiego, zatwierdzenie admina może jest (przedziera? się przez spam to jednak katorga), bo to gotowy skrypt pobrany ze stronu. Grzebanie w nim na własn? rękę nie należy do ?atwych. Zmiana skryptu. Narazie nie wchodzi w gr?, już wystarczająco nam?czy?em się z baz? danych, by znowu ją rozgrzebywa? i robić wszystko od początku. Ponadto taka sytuacja, gdy nie da się wczytał newsów do jakiegoś nowego systemu, byłaby katastrof?, a takie ryzyko istnieje.
W odp. na informacje ze SMO sie Wam powoli otwiera, zmniejszylem o 60% wage wszystkich plikow graficznych na stronie. B. prosze o komentarze w tej sprawie, czy czas ladowania strony ulegl skroceniu. Pozdrawiam

U mnie jak sprawdzilem ze stoperem to otwiera sie 3 sekundy.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości