Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oceny wydan dvd ze Spider-Manem
Spider-Man (1dvd)- 6+/10-całkiem fajne wydanie, inne jednop?ytówki zawieraj? tylko komentarz,
tutaj są spoty,krótkometra?ówki,ciekawostki. Powie mi ktoś, gdzie jest jakiś ukryty filmik, bo nie mogę go znależę.
Spider-Man 2.1 (2dvd) 9/10-dużo fajnych dodatków. Warto obejrzeć materia?y dotycz?ce SM3,
możemy te z zobaczyć ującia które nie trafi?y do filmu
Spider-Man 3 (1dvd) 5/10- są dwa komentarze. Szkoda, że nie ma do nich angielskich napisów. Ponadto fajne menu i pare zwiastunów. Ze zwiastunów zostawiłbym Ghost Ridera i dodał zapowiedzi poprzednich części, aby klimat był bardziejMarvelowski. W wydaniu zabrak?o mi dodatku Spider-Sense, który występować w poprzednich częściach.

Edit by Dawidos Poprawi?em ten post, bo nie?atwo było go zrozumieć. Na przyszłość używaj przecinków, stawiaj kropki i nie "zjadaj" wyrazów. Pozdrawiam. Admin
Odpowiedz
Spider-man 1 5/10 całkiem żadne wydanie
Spider-man 2,1 9,5/10 to wydanie jest moim zdaniem zaje****e.Dałbym 10 ale może denerwowac,że nie można obejrzec filmu bez dodatkowych scen.No i materia?y o trójce.
Spider-man 3-nie widziałem wydania trójki ale bardzo żadna jest trylogia.Daj? jej 10/10
Odpowiedz
Jeśli chodzi o polskie wydania, to tak:
SM1 2xDVD: 8/10
SM2 2xDVD: 8/10
SM2.1 2xDVD: 7/10
SM3 2xDVD: 7/10
Trylogia 3xDVD: 1/10
Trylogia 4x Blu-ray: 4/10

Inne:
(USA) SM1 Giftset 3xDVD: 9/10
(UK) SM1 3xDVD: 8,5/10
(USA/UK) SM2 Giftset 2xDVD: 9/10
(USA/UK) SM1+SM2 LE 4xDVD: 2/10
(DE) SM2.1 Steelbook 2xDVD: 9/10
(CA) SM3 FutureShop Steelbook 2xDVD: 10/10
(ES) SM1 Steelbook 2xDVD: 9/10
(ES) SM2.1 Steelbook 2xDVD: 9/10
(ES) SM3 Steelbook 2xDVD: 9/10
(UK) Trilogia 6xDVD: 9/10
(USA) Trylogia 4x Blu-ray: 3/10

Jak widać, oceny Steelbooków plasuj? się najwyżej, ze względu na moją osobist? zajawk? tymi wydaniami. Blu-ray'e stoj? cieniutko, bo SM1 i 2 to wydania jednop?ytowe, a SM3 obna?a to jak kiepskie efekty specjalne zostały u?yte w filmie. Najni?ej oceni?em zapychacze typu trylogia 3xDVD, czy zestaw SM1+SM2 (bo i po co to komu...). Na podstawie moich ocen nie trudno wywnioskować, że idealnym dla mnie byłoby powtóne wydanie trylogii na Blu-ray, w 3 Steelbookach, 6, 7 albo 8 p?yt (nie pamiętam przy jakiej okazji wyszedł bonusowy kr??ek z zajawk? SM3 - SM2.1? czy SM3 The Game?);).

PS. Wyda? Superbit DVD nie oceniam, bo dodatków nie zawieraj?, a jakońci obrazu na własne oczy nie widziałem. Wyda? japońskich też nie oceniam, bo jest ich za dużo, a nie chciałbym żadnego pominęł, a dla nich trzebaby zastosować osobn? skal? ocen (tak jak dla figurek Hot Toys;)).
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości