Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marvel VS Capcom
Ile ja mam wspomnie? z tą gr?......
Ile emocji było jak ją można było spotka? gdzień na automatach na złotówki, albo jak kolega mojego kuzyna przyniósł wersję na PS 1.....

Co to byly za czasy:)
Pamięta je ktoś?

Niedawno dorwa?em tą gr? w wersji na PC.
Coś cudownego:)

M?odziakom radz? zapozna? się z tą gr?... mnóstwo postaci z Marvela (Spider-Man, Venom, Wolverine, Ironman, Gambit, Magneto) i nie tylko (Bison ze Street Fightera, Blanca, Batman, Lobo...)

Odpowiedz
Ciekawa gra, chociaż wcale w niż nie gra?em, ale wygląda na bardzo dobr? i w najbli?szej okazji spróbuje to przetestować.
Odpowiedz
Jesli piszesz, ze znalazles wersje na PC i znalazles tam Lobo i Batmana to to na pewno nie jest ta gra, tylko jakis mugen z odpowiednimi postaciami.

Osobiscie gralem w Marvel vs Capcom bardzo duzo na moim PSXe. Swietna bijatyka, sporo postaci i bardzo fajna animacja i muzyka.
Odpowiedz
Troch? własnie mnie zdziwięa obecność tych panów, szczerze powiem:D

To co mam to konkretnie Marvel Vs Capcom 2.

Sprawdziśem, "oficjalnie" nie ma tych postaci:)
Odpowiedz
Aż dziw że takiego tematu nie ma. Jakby kto¶ nie wiedział: Marvel vs Capcom jest to seria bijatyk w stylu Guilty Gear, która charakteryzuje się tym, że czę¶ć postaci jest z gier Capcomu np. Dante, Vergil, Nemesis, za¶ inna czę¶ć z uniwersum Marvela np. Venom, Hulk, Wolverine. Niedawno wyszła wersja "Ultimate" trójki, a ja za¶ miałem okazję pograć jedynie w jedynkę na emulatorze psxa. Piszcie co s±dzicie o tej serii.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości