Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marvel w Disney XD od wrzesnia
Ciekawostka ze świata animacji:
od 19 września Jetix zmienia się w Disnay XD.
Będzie kilka ciekawych pozycji dla fanów Marvela m.in.:
Fantastyczna Czwórka
Incredible Hulk – od 24 września
Iron Man: Armored Adventures –
Iron Man: Obro?ca dobra – od 23 września
Spider-man – od 21 września
X-Men – 21 września

szczegóły TU! oraz Tu!
Specjale z UK - Colossus i Juggernaut - szczegóły strona 417 post #8330
Odpowiedz
Ciekawe, czy to będzie Spider-Man TAS, czy Spectatular.Raczej to pierwsze.Ale jest szansa na Spectatulara, bo w USA właśnie DisneyXD emituje The Spectatular Spider-Man.Z propozycji Marvela, które poda? Finsterins najbardzej chce obejrzeć Iron Man: Armored Adventures.

Odpowiedz
W?aśnie na tego Irona także czekam....musze córk? namówił by zaczęła ze mn? oglądać...:)
Odpowiedz
Ja, naturalnie, także czekaćabym z niecierpliwością na Iron Mana: Armored Adentures, jednak niestety nie posiadam Jetixa, przez co mój dost?p do kreskówek komiksowych i kreskówek ogólnie, jest ograniczony. Pozostaje mi więc inny sposób pozyskiwania filmów i seriali, niezaleśnie od tego, jak nieprawy by on nie był.

Za? co do Iron Man: Obro?ca Dobra, to musz? odwo?a? to, co powiedziałam w temacie o filmie Iron Man, a więc, że to dla mnie synonim kiczu. Wczoraj bowiem odświećy?am sobie cały pierwszy sezon tej kreskówki (wygrałam go w konkursie na FilmWebie - wiedzą, co lubię:P) i stwierdziśam, że jest naprawdę dobra. Mimo, że przeznaczona jest raczej dla dzieci, podoba mi się w niej nieco ironiczne poczucie humoru bohaterów, nie brakuje też zabarwionych lekk? erotyk? sytuacji i aluzji, no i oczywiście Starka, który, animowany czy też nie, jest genialny o każdej porze dnia i nocy:D.
Odpowiedz
19 września (sobota) o 17.45 i 22.00 Iron Man: Armored
Adventures
20 września (niedziela) o 9.00, 13.05, 16.45 i 20.30 Iron Man: Armored
Adventures

Następny tydzień
W poniedziałek o 10.30 i 21.25 :X-men,
we wtorek o 10.30 i 21.25 FF,
we środe o 10.30 i 21.25 Iron Man:Obro?ca dobra,
w czwartek o 10.30 i 21.25 Hulk
w piłtek o 10.30 i 21.25 Spiderman

tylko ciekawi mnie jedna rzecz. w zapowiedziach na następny tydzień nie ma FF i Hulka....co jest?

Tu! do pobrania ramówka do 30.09.2009:)
Odpowiedz
To będzie SM:TAS, szkoda trochę. Chciałbym zobaczyć jak by preznetować się polski dubbing do tego serialu ^^
Ja niestety nie mam Jetix'a już, może w przyszło?ci.
Ze screenów widzę, że Iron Man Armored Adventures ma b.dobr? animacj? (nie to co w Obro?cy dobra ;P).
Nareszcie zaczynaj? jakoś dba? o Nas, polskich fanów Marvela xD

ps. fajnie, że zamiast Naruto wyemituj? SK. Jakoś "nie za dobrze" wysz?a ta polska wersja Naruto(xD), w przeciwie?stwie do Króla Szamanów, który moim zdaniem jest zrobiony bardzo dobrze, a nawet celująco ^^
Odpowiedz
Mnie bardzo X-Meni ciekawi?.Mam nadzieję ,że będą to ciekawe kreskówki.
Odpowiedz
Coś mi się wydaje, że to będzie stary dobry TAS
Odpowiedz
To jest TAS, ponieważ Disney XD przejść go i inne programy od Jetixa.

Odpowiedz
To już trochę przechodzone....ale i tak ciekawie...choć wolałbym Evolution lub Wolverine and X-men.
Odpowiedz
Kto ogladal na XD Iron Man?
Mnie sie nie podoba....
Odpowiedz
Iron fajny, mnie sie podoba.Moze niedlugo doczekamy sie Spectatulara??

Odpowiedz
' napisał(a):Kto ogladal na XD Iron Man?
Mnie sie nie podoba....

Ja ogladalem i taki se. Nawet niezla akcja ale to dziecinada. Ze Starka zrobi nastolatka i z innych bohaterów tez (Pepper itd.).
Odpowiedz
Fajnie jak by na Disney XD wyemitowali Fantastic Four: World's Greatest Heroes widzai?em tą serie i musz? powiedzieć ?e
niczego sobie zarazem super są zrobione odcinki animowne Fantastic Four:World's Greatest Heroes.
Wolverine And The X-Men też by mogli się postarał wyemitować.

Spider-Man,X-men. 

Odpowiedz
Nom, fajnie by było. Bardziej wole tą wersję F4, od tej co była emitowana na Jetix'ie. To dzięki niej pozna?em Namora, który jest teraz jedn? z moich ulubionych postaci Marvela;)
Dodatkowo, serial dostał bardzo dobry dubbing. Dami?cki świetnie wypad? jako Human Torch ^^
Odpowiedz
Ogó?em nie ulega w?tpliwo?ci że Fantastic Four: World's Greatest Heroes jako serial animowany jest jednym z najlepszych dotychczasowych które powstały ,żadne wypromowanie jednej z marek Marvela.

Fantastic Four która powstała na prze?omie 1994-1996 też była niez?a,no ale Fantastic Four: World's Greatest Heroes
naprawde jest świetnie zrobiona i ne ma co ją porównywa? do tej wcześniejszej serii.
Z góry wiadomo że ta animacja bije dotychczasowe które wyszły ze stajni marvela.

Spider-Man,X-men. 

Odpowiedz
Fantastic Four: World's Greatest Heroes, dajcie spokój, ta mangowa stylizacja zupełniemi nie odpowiada, powiedziałbym już, że są inne seriale lepsze od tego.
Odpowiedz
Bez przesady Fantastic Four: World's Greatest Heroes jest jednym lepszych serialów animowanych z podpisem Marvela,opro?z tego jest też świetnie zrobiona seria Wolverine And The X-Men.

Spider-Man,X-men. 

Odpowiedz
czy my dyskutujemy o spajder menie ultimejt ?
jak tak lub nie to niech ktoś odpowie ok?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości