Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serial TV
Jako że kilku postowa wymiana zda? na temat ewentualnego serialu TV ze Spider-Manem postanowiłem zało?y? nowy temat. Możecie tutaj zg?asza? swoje typy na obsad?, fabułą, itd. Myślę że świetnym serialem, byłyby przygody Petera jeszcze zza szkolnej ?awy. Znacie SuperHero Movie? Drake Ben to świetny kandydat na młodego Petera. Myślę że nawet mogłoby to był serial o USM.

Zapraszam do wymiany zda? na ten temat.
"Oh, I am afraid that the deflector shield will be quite operational when your friends arrive."
Odpowiedz
Tangled Web to najlepsza seria do ekranizacji tv . Ekranizacji live action w stylu USM nieda się zrealizować z telewizyjnym bud?etem seriale sf np Kroniki Sarry Connor wyglądaję ?a?o?nie. Wogóle serialu o Spider-Manie nie będzie bo Sony skupia się na kinowych produkcjach z pająkiem bo z nich są większe zyski.
Odpowiedz
Poczekajmy na poczynania Disney'a, chociaż po nich raczej poważnej produkcji z dobrym scenariuszem nie możemy się spodziewał.
"Oh, I am afraid that the deflector shield will be quite operational when your friends arrive."
Odpowiedz
Cytat:Wogóle serialu o Spider-Manie nie będzie bo Sony skupia się na kinowych produkcjach z pająkiem bo z nich są większe zyski.
Teraz właścicielami praw telewizyjnych jest duet Marvel/Disney, więc na pewno jest większa szansa na serial:P.

Ale faktem jest, że można sobie jedynie pogdyba?, bo i tak z prostej ekonomicznej przyczyny serialu o Spider-Manie nie będzie. Przynajmniej w najbli?szej przyszło?ci:P.

Odpowiedz
Moim zdaniem, najlepiej by było, gdyby serial o Pająku przypomina? swoją formu?? "Smallville", oczywiście nie mówił o kopiowaniu w?tków. Myślę, że taki serial mógłby powstał, scenarzystami odcinków byliby ludzie z Marvela jak Bendis dla przykładu. Mo?na by wprowadziś więcej postaci niż w filmach i bardziej wej?? w ich historie i psychiki.
Odpowiedz
O nie tylko nie Smalville. Gdyby tak miał wyglądał serial o pająku to pokona?by wszystkich wrogów zanim zostałby Spider-Manem.
Odpowiedz
Formu?a jak? obraćo Smallville nie mogęa by się sprawdziś na Spider-Manie. Bowiem on zdnia na dzień został superbohaterem. Jednak można by pokazał różne rozterki życiowe jako ?wierzo upieczonego herosa, ale czy warto. Ja chciałbym zobaczyć serial w którym Peter Parker jest już nauczycielem chemii i fizyki. Kiedy jest już starszy i do?wiadczony. Mo?na by poka?a? trochę przeciwników którzy byli by ciekawie pokazani, i nie wymagali by jakiegoś wielkiego bud?etu. Widziałbym tam napewno Ezekiela, który wywraca życie pająka do góry nogami, i Morluna. Poza tym można by też pokazał kilka klasycznych villiansów, tych mniej kiczowatych, albo chociaż zmienionych tak żeby byli mniej kiczowaci. Tak czy inaczej na razie możemy porzucił marzenia o serialu TV, bo w produkcji jest nowy film, i wątpię żeby studio wydawało pieni?dze na serial.
Odpowiedz
Cytat:Bowiem on zdnia na dzień został superbohaterem.
W serialu mogłoby się to zmienił. Adaptacj? mają to do siebie, że pewne rzeczy musz? ulec zmianie i nie widziałbym przeszkód, aby trochę pogmatwa? z originem Spider-Mana.

Cytat:Tak czy inaczej na razie możemy porzucił marzenia o serialu TV, bo w produkcji jest nowy film, i wątpię żeby studio wydawało pieni?dze na serial.

Tak jak napisałem kilka postów wcześniej, film robi Sony, a ewentualny serial to najprawdopodobniej byłaby domena Marvela/Disneya. Dlatego konkurencja w zasadzie mogęaby był. Zwłaszcza że byłaby szansa na to, że serial nap?dza?by machin? promocyjn? filmu i vice versa.

Odpowiedz
Cytat:Formu?a jak? obraćo Smallville nie mogęa by się sprawdziś na Spider-Manie. Bowiem on zdnia na dzień został superbohaterem.

Jak już powiedział rzadlo można to inaczej rozegra?. Poza tym gdyby serial o pająku był zrealizowany pod względem wizualnym tak jak "Smallville", można by w piękny sposób ukazał umiejątności Spider Mana.
Odpowiedz
Serial jest świetny i jakże prawdziwy. Są ludzie na Świecie, którzy naprawdę mają takie doświadczenie, a przy oglądaniu tego serialu wiele można się nauczyć, już nikt mnie nie okłamie, hehe :P.
Odpowiedz
Też go lubię Smile Pozdro dla fanów!
Odpowiedz
O czym Wy piszecie?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości