Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.17 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Egzemplarze komiksów
Gdzie mozna dostac kazdy numer przygód spider-mana?? Chcialabym zakupic wszystkie dla syna.
Odpowiedz
Allegro, Antykwariaty trzeba szukac!
Specjale z UK - Colossus i Juggernaut - szczegóły strona 417 post #8330
Odpowiedz
A polskie czy angielskie?
Odpowiedz
mozesz tez posciagac scany wszystkich polskich wydan Spidera i wydrukowac....wydaje mi sie ze koszt druku bedzie nizszy niz zakupienie calej kolekcji...300- 500 zl.

Angielskie? 600 numerów? Bez jaj!!
Specjale z UK - Colossus i Juggernaut - szczegóły strona 417 post #8330
Odpowiedz
Ja mam na sprzedaz kilkanascie komiksów ze Spider-manem ale po angielsku.
Odpowiedz
' napisał(a):mozesz tez posciagac scany wszystkich polskich wydan Spidera i wydrukowac....wydaje mi sie ze koszt druku bedzie nizszy niz zakupienie calej kolekcji...300- 500 zl.
Nie bedzie nizszy.Dlaczegoś
1.Litry tuszu.W komiksach z pajakiem kolorów jest od cholery ,wiec poszlaby niezla kasa.
2.Czas.Trzeba by uruchomic kompa na kilka tygodni i niech sie sciaga (poza tym kwestia szybkosci internetu)+drukowanie.
3.Specjalna drukarka.Na zwyklym A4 wygladaloby to dziadowsko.
4.Specjalny papier (patrz wyzej)
Czyli dzialanie:okolo 400zl+ryzyko namierzenia przez gliny(bo jesli tygodniami sciagasz i udostepniasz to moga zapukac ci do drzwi)+300zl+100zl=800zl
Ale to co wczesniej napisales popieram.Allegro i antykwariaty jak najbardziej ;p.Kiedys na Allegro widzialem komplet polskich za 600zl.Najbardziej oplaca sie kupowac w aukcjach zbiorczych (kiedys 17 za 23zl+przesylka kupilem),na miejscu w antykwariatach (bez wysylki),komplet na Allegro.
Odpowiedz
Nie zawsze ale nieraz na allegro mozna trafic na aukcje ze wszystkimi numerami wydanymi przez tm-semic
"The Amazing Spider-Man"czyli w tym przypadku bedzie to 102 numeru od 1990 do 1998 r,ewentualnie nieraz wystawione
sa numery rocznikowo czyli po12 numerów z danego rocznika warto tez tu wspomniec ze rocznik 1990 liczy sobie tylko 6 numerów.
Ceny w przypadku jak wczesniej wspomnianej kolekcji 102 numerów waha sie pomiedzy cena 600zl-800zl stan bardzo dobry,dane po dluszej analizie.
Natomiast jezeli rocznikowo sa wystawione np 12 numerów z 1994r, to ta cena waha sie miedzy 45zl a 55zl i niekoniecznie w idealnym stanie,analiza po dluszych obserwacjach.

Spider-Man,X-men. 

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości