Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man: The Clone Saga
Dzisiejszy News
Ktos juz czytal? Jakie jest wasze zdanie na temat nowej wersji (s)hitu z lat 90?

Pierwszy numer przeczytalem wczoraj i mam mieszane odczucia co do niego. Z jednej strony poziomem przerasta te wszystkie aktualne historie w Amazinga (aktualny Peter Parker zdaje sie byc o 10 lat mlodszy od tego z lat 90). Z drugiej irytuje mnie troche fabula, w szczególnosci te "braterstwo Peterów". Clone Sage czytalem jakis czas temu, ale pamietam, ze Peter i Ben byli bardzo nieufni wobec siebie przez wiekszosc tego okresu. Ben nienawidzil faktu bycia kopia Petera, a Peter bal sie, ze Ben chce zajac jego miejsce. Tymczasem w nowej wersji juz w pierwszym numerze tworza kolaboracje. Co nie mówic o Clone Sadze to miala w sobie dramatyzm i byla niemilych okresem w zyciu Petera. Za to w nowej wszystko na razie idzie bez najmniejszego linii oporu, a Peter od razu zyskal sprzymierzenca. Troche tez szkoda Judasza Podróznika, ale jego watek zajalby zbyt duzo miejsca. Bardziej boli zastapienie go Kaine'm, który zajmuje sie tylko gadaniem bzdet o kolezenstwie PP/BR, jakby czytelnik tego sam nie zauwazyl.

Dobrze prezentuje za to historia od strony humoru. Dwóch Spider-manów = Podwójna ilosc dobrych zartów:D. Ben ladnie dogryza Peterowi. Widac, ze komiks pisze Tom DeFalco, co sie ceni.

Ponarzekalem na fabule, ale do rysunków nic nie mam. sa po prostu piekne ^^. Przypominaja mi sie czasy TM-Semica, gdy z otwarta geba latalem do sklepu. Todd Nauck pokazal, ze pamieta styl lat 90, choc wtedy rysowal gdzie indziej. Malym zgrzytem jest za to okladka stworzona przez Pasquala Ferry. Liczylem, ze bedzie bardziej oryginalna.

Wszystko razem oceniam na 7/10 i jestem ciekawy jak to skróca.

Jak myslicie? Czy Ben Reilly powróci z grobu? W koncu ostatnio wiele sie dzieje wokól tej postaci.: najpierw trzeci zeszyt X-Men/Spider-Man, teraz Clone Saga, a w miedzy czasie mamy historie ?Who Was Ben Reilly??, który dzieje sie/bedzie sie dziac w:
Cytat:Amazing Spider-Man Annual #36
Amazing Spider-Man #608
Amazing Spider-Man #609
Chyba juz lepszej szansy na powrót miec nie bedzie. W koncu jego smierc byla dosc jednoznaczna.

Kaine bedzie mial swój wlasny Web of Spider-man #1. Podobno tez wróci Jackal (co uwazam za bardzo wielka porazke). Wyglada na to, ze Marvel teskni za Clone Saga.
Odpowiedz
Cytat:Jak myslicie? Czy Ben Reilly powróci z grobu? W koncu ostatnio wiele sie dzieje wokól tej postaci.: najpierw trzeci zeszyt X-Men/Spider-Man, teraz Clone Saga, a w miedzy czasie mamy historie ?Who Was Ben Reilly??, który dzieje sie/bedzie sie dziac w:
Nie powróci z grobu, ale licze ze powstana jakies ciekawe miniserie z Benem (chocby w jakims alternatywnym swiecie). Bo od flashbacków to bedzie ASM:P.

Cytat:Kaine bedzie mial swój wlasny Web of Spider-man #1. Podobno tez wróci Jackal (co uwazam za bardzo wielka porazke). Wyglada na to, ze Marvel teskni za Clone Saga.
Jackal to chyba we flashbackach bo tez sobie nie wyobrazam takiego powrotu. A czy Marvel teskni za saga klonów? Mysle, ze przez wiele lat unikano tego tematu i duzej czesci postaci, które odegraly wtedy znaczace role. A przeciez mimo wszystko ta saga nie byla az tak tragiczna i kilka pozytywnych rzeczy bylo. I zdaje sie, ze w Marvelu odkryli, ze mozna na tym jeszcze zarobic.

Odpowiedz
Eech.. Uwazam, ze jest to "odgrzewanie kotletów".
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
Swat komiksu chyli się ku upadkowi, nawet tu dotarły odgrzewane kotlety i niepotrzebne wersje reżyserskie. Czy Marvel tęskni za Clone Saga ? Wydaje mi się że nie, chce na dobrze znanym tytule po prostu zarobić. To co się porobiło teraz to dowód na to ze komuś brakuje po prostu dobrych pomysłów, a jeśli tak jest to Spider-Man najlepsze komiksowe lata ma już za sobą. Uważam ze jakakolwiek reaktywacja tych wydarzę i tej serii jest niepotrzebna, było minęło...
Odpowiedz
Musz? przyzna?, że miniseria naprawdę pozytywnie mnie zaskoczyća.Uwielbiam Clone Sag?.Podczas czytania tej serii, nawet kiedy wie się, że już widziało się to wszystko, cię?ko jest oderwa? się od lektury.Tak było w moim przypadku.Byłem ciekawy jak akcja potoczy się dalej i co Tom DeFalco oraz Howard Mackie zmienił w stosunku do pierwowzoru z lat 90.W dodatku całą miniseri? zdobić genialne rysunki Todda Naucka, który wykonał kawa? porządnej roboty.Szczególnie podoba mi się okładka do numeru piłtego.No cóż, na razie najlepsze komiksy roku jak dla mnie.To naprawdę mi?a odmiana w porównaniu do tego co serwuj? nam teraz twórcy Amazinga, czyli The Gauntlet.Ocena miniserii to 92%.

Odpowiedz
Chwytaj? sie czego mogę a że fanów Clone Sagi nie brakowalo to dlaczego by ponownie nie zarobić - trzeba chwytac sie wszystkiego w dobie gdy komiks nie oszukujmy się upada<_<:unsure:
Odpowiedz
Może nie do końca upada, ale na pewno to już nie to samo co w poczciwych latach 60 i 70....

Odpowiedz
Cóż... jak dla mnie był to główny gwóźdź do trumny Spidera za czasów TM-Semic. Za długo, za długo tak naprawdę o tym samym w kółko, monotonne, choć z bardzo ładnymi rysunkami - na ogół.
Odpowiedz
Ja osobiście bardzo miło wspominam Clone Sage, a śmierć Scarlet Spidera bardzo mnie zasmuciła. Niby to klon i takie kopiuj wklej Spider-Mana ale zaznaczył swój byt, stworzył swoją historię i zginął śmiercią bohaterską ;(
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości