Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sklep komiksowy - komiksy amerykanskie
Witam

Zapraszam na moja strone która jest ciagle w rozbudowie (dodawane sa kolejne komiksy) ale oferta komiksów ze Spider-man'em jest juz gotowa:)

http://www.komiksyarchiwalne.sklepna5.pl

Pozdrawiam
Sebastian
Odpowiedz
Gratuluje otwarcia sklepu!
Czy rozbudujesz swoja oferte komiksów z DC (glównie chodzi mi o Batmana)?
Odpowiedz
A bedziesz wystawial jeszcze komiksy na allegro??
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
Batman bede dodawal ale wszystko jak zwykle zalezy od sprzedazy panowie a z tym jest prawde mówiac coraz ciezej i dotyczy to zarówno nowych jak i starych komiksów i nawet TPB ;/

Na Allegro sporadycznie cos wystawie ale od czasu zmian w oplatach i wprowadzeniu prowizji mniej mi sie tam oplaca wystawiac, ale jesli nie masz zaufania ze np móglbym Cie oszukac czy cos to mozemy sie spokojnie umówic na aukcje prywatna i moge wystawic dane komiksy zbiorczo na Allegro:)

Sklep jest darmowy i narazie moge tam dac max 100 komiksów - jesli bedzie sie sprzedawalo to beda kolejne - a narazie planuje reszte dodac w formie spisu - na dniach bedzie dodany:)
Odpowiedz
Mam zaufanie bo juz kupowalem u Ciebie. Nadal zalegam Ci za 4 komiksy, bo myslalem, ze wystawisz cos pózniej i chcialem (ewentualne zalicytowane komiksy) dorzucic do jednej przesylki:) Ale jak masz sklep, to moze stamtad jeszcze cos wychacze:)
Odpowiedz
Czy beda takze komiksy w jezyku polskim?
Odpowiedz
Watpie by byly komiksy po polsku. Sama nazwa o tym swiadczy:"Sklep komiksowy - komiksy amerykanskie".
No a poza tym po polsku to wyszlo tyle co kot naplakal.
Odpowiedz
darth_konio jesli dobrze Cie kojarze to juz wiem kim jestes;] jutro Ci wysle podsumowanie no chyba ze cos jeszcze dobierzesz;]

Polskich nie bedzie bo ich nigdy nie sprzedawalem czy tez szukalem na sprzedaz.
Odpowiedz
Wlasnie z checia bym cos dobral, ale nie wiem czy czekac na jakies oferty z allegro, czy wybierac juz z Twojej stroniy???
Odpowiedz
Na Allegro jedynie mam Peter Parker Spectacular Spider-man # 1 -7 poza tym nic tam w najblizszym czasie nie bede dodawal (wkurzaja mnie ich najnowsze oplaty prowizyjne) - wiec jak chcesz:)
Odpowiedz
Mi bez róznicy. 6 i 7 Spidermana bym kupil, jest mozliwosc poza allegro?
Odpowiedz
Hey to jak jestes zdecydowany to napisz i wycofam aukcje:)
Odpowiedz
Jestem i napisalem:)

Hej, a co zrobic, azeby zakupic u Ciebie To, To i To?
Odpowiedz
hey ogólnie to dodajesz to do koszyka no i zamawiasz ;] ale jesli chcesz te komiksy to ok po prostu zdejme je ze strony dolacze do paczki z Allegro.
Odpowiedz
ok to tak by bylo najwygodniej, jakbys mógl, to tak zrób.. i podlicz wszystko:)
Odpowiedz
A jakie sa u ciebie sposoby platnosci?Bo jak kupie rzeczy najwazniejsze to bym sie na cos szarpnal/
Odpowiedz
jesli bym kupil u ciebie komiksy to móglbym placic przy odbiorze?
Odpowiedz
' napisał(a):A jakie sa u ciebie sposoby platnosci?Bo jak kupie rzeczy najwazniejsze to bym sie na cos szarpnal/

' napisał(a):jesli bym kupil u ciebie komiksy to móglbym placic przy odbiorze?

Platnosc polega na przelewie bankowym - jak na Allegro - wplacasz pieniadze na moje konto za komiksy + przesylka jak sie pojawia na koncie wysylam komiksy - jesli boisz sie ze moge Cie oszukac czy cos mozemy spokojnie zrobic aukcje prywatna na Allegro.

Na allegro sprzedalem kilkaset komiksów tak wiec - niema problemu:)

W opcje "platne przy odbiorze" juz sie w to nie bawie bo jestem stratny jak ktos sie rozmysli i nie odbierze paczki;/
Odpowiedz
Kupilem 5 komiksów, a jak znowu wszedlem na ta strone to one byly dostepne. dlaczegość masz po kilka egzemplazy???
Odpowiedz
Po kazdym zakupie usuwam komiksy - wszystkie mam po jednym egzemplarzu - sklep niema opcji aby dac opcje jednej sztuki ;/

Te które kupiles tez juz sa usuniete - teraz czekam na wplate i wysylam:)

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości