Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CMF Kolekcja - Bitwa Figurek
Zakladam ten temat na wzór angielskiego Big Figs Turnament. Gdzie uzytkownicy decyduja jaka postac zostala lepiej przedstawiona w Kolekcji Marvela.
Porównujemy postac, jej wykonanie, malowanie oraz poze. Nie chodzi o to która bardziej lubicie.

Zasady:
1. Kazdy moze glosowac 1 (jeden) raz w danej rundzie.
2. W 2 - 3 zdaniach nalezy uzasadnic dlaczego ta figurka otrzymala Twój glos.
3. Post z sama nazwa bedzie niewazny.
4. Kolejne rundy beda oglaszane od pon - pt okolo 10. - 10.30

p.s. do Administratorów: Prosze o NIE przenoszenie tego tematu do Marvel kolekcja Figurek, bedzie za duze zamieszanie.

P.s.2 Kolejny post jest napisany specjalnie by rozpoczac zabawe
Specjale z UK - Colossus i Juggernaut - szczegóły strona 417 post #8330
Odpowiedz
########################

Runda 1 / Bitwa 1

########################

Spider - man

vs.

Machine-man

#######################

Mój glos: Spider-man. Nie wiem co on ma w sobie, niby nie jest to jedna z jego dynamicznych póz ale...
Odpowiedz
Sorry, ze offtopuje, ale mowa tutaj o "marvel kolekcji figurek". Ja wiem ze wiekszosc z nas wie jak wygladaja dane figurki, ale warto by bylo jakies foty powstawiac.. chociazby dlatego azeby ci co nie bardzo sie orientuja w tej kolekcji, takze brali udzial w dyskursie:)
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
' napisał(a):chociazby dlatego azeby ci co nie bardzo sie orientuja w tej kolekcji, takze brali udzial w dyskursie:)

A sa jeszcze tacy?
Odpowiedz
Sa, ja jestem tego zywym dowodem :P.
Odpowiedz
Dobra.. przyznam sie... nie wiem jak wyglada Machine-Man:)
Odpowiedz

Chodzi o to, ze chyba kazdy wie lub slyszal o MKF....;

Odpowiedz
Mozliwe, ze slyszal... ale takie ilustracje, jak ta powyzej wtwierdza mnie w przekonaniu iz mozna dokonac porównania na bierzaco, od razu... tym bardziej, ze nie kazdy z nas - kolekcjonerów tychze figurek, posiada ten egzemplaz:)
A poza tym W "marvel - kolekcja figurek", pojawily sie 3 statuetki ze spiderem:)

Ok juz sie nia czepiam:) Miala to byc jedynie sugestia.. taka mala
Odpowiedz
Tez mysle, ze powinno sie dawac zdjecia obydwu obok siebie, polaczyc w ps na imageshack i jazda.
Nie znam machinemana z komiksów, wiec nie bede sie wypowiadal co do pojedynku, ale spidey wedlug mnie jest wykonany bardzo dobrze, widac siatke, równo obmalowane oczka i jest git.
Odpowiedz
Mi tez bardziej podoba sie figurka Spidera, tym bardziej, ze moge ja "namacalnie" ocenic, ale dbalosc o szczególy (logo pajaczeków, siatka, lapki) i kolorystyka przemawiaja za ta figurka:)
Odpowiedz
Optuje z Spiderem, to klasyk, a poza tym jest ladnie wykonany, natomiast Machine-man, jest jakis taki bez plciowy;).
Odpowiedz
Widze, ze nasza zabawa nie ma powiedzenia jak na oficjalnym forum figurek...no cóz....jeszcze zobaczymy
Deamon, ja ta zabawe moge updatowac jedynie w pracy, w domu neta brak...sit.

Wiec jezeli masz ochote, to po podaniu figsów do bitwy zamieszczaj ich zdjecia.

A wiec: Spider-man przeszedl jednoglosnie do rundy 2.

##################################
Runda 1 / Bitwa 2
##################################
Wolverine

vs.

Ikaris
#################################

Mój glos: Wolverine - dobrze oddana poza i ta mina prawdziwego twardziela.
Ikaris powinien miec bardziej "latajaca" poze.
Odpowiedz
Oddaje glos na Wolverine'a. Bardziej znana postac i poza tez dosc dobra w porównaniu do mniej ruchliwych postaci.
Ikaris mniej znany, chociaz móglby wygrac w bezposrednim starciu z Wolverine. Za malo dynamiki w tej figurce.
Odpowiedz
Glos na Logana chociaz Ikaris tez jest niezly ale wole poze Logana. Bardziej pasuje mi jego poza niz Ikarisa no i ta mina twardziela.
Odpowiedz
Oczywiscie stawiam na WOLVERINA;)
Odpowiedz
' napisał(a):Oczywiscie stawiam na WOLVERINA;)

Uzasadnij jakos....zgodnie z regulaminem!
Odpowiedz
Przydaloby sie wklejac przy kazdej rundzie zdjecia tych figurek - nie kazdy jest takim maniakiem.

Glosuje na Wolverine'a, bo to jedna z moich ulubionych postaci uniwersum Marvela. Tylko jego figurka wyglada nieco... nieporadnie.
Odpowiedz
' napisał(a):Przydaloby sie wklejac przy kazdej rundzie zdjecia tych figurek - nie kazdy jest takim maniakiem.

Glosuje na Wolverine'a, bo to jedna z moich ulubionych postaci uniwersum Marvela. Tylko jego figurka wyglada nieco... nieporadnie.

Tak jak pisalem - nie mam PS i czasu w pracy na zabawe ze zdjeciami...wiec jezeli ktos chetny do wstawiania to nie ma problemu. Po wystawieniu figsów do "bitwy" mozna wklejac zdjecia.
Odpowiedz
Wolverine oczywoscie. Dobra, poza, odswierzony klasyczny strój i wystawione pazury, jakby chcialy powiedziec "nie fikaj Bob"
A ikarisa nie kojarze.. nie wiem nawet jak wyglada.. ech chyba mam zaleglosci:p
Odpowiedz
Wolverine.
Mimo ze Ikaris jest naprawde fajnie zrobiony, a Wolverine jako figurka móglby byc lepszy, to mimo to wygrywa za bycie "soba".
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości