Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysly
First of all , ten topic ma sluzyc do sugestii na temat poprawy dzialania tego forum. A wiec wychodze pierwszy z pomyslem.
Moze by tak dodac taki dzial jak KOSZ? Wtedy wszystkie glupie topici (od spider-zioma , octopusa czy innego PARKER'a) bylyby tam przenoszone i zamykane , a jak ktos by chcial jeszcze raz posmiac sie z glupoty delikwenta zakladajacego ten topic móglby sobie do niego wrócic.
Co wy na to :P
Odpowiedz
To zaden nowy pomysl, mówilem Dawidosowi o tym (ok.) pól roku temu. A zeby bylo zabawniej to taki dzial juz jest tylko nie jest widoczny dla zwyklych userów - bo i po coś Nie ma co odswierzac sobie posty niektorych idiotów.
Tam trafia 99% zamknietych topiców i usunietych postów.
Odpowiedz
Z racji ze ostatnio wiele glupich postów i userów sie przeiwnelo przez to forum mam pomysl. Moze by tak przed zarejestowaniem sie wkleic test na IQ lub znajomosc universum Marvela. Wiemy dobrze ze kazdy by zdal (ja z pomoca witryny pewnej..) , ale moze by zmniejszylo to troche nasilajaca sie fale n00bów? O tescie IQ mowie bo na jednym forum taki widzialem wiec?
Odpowiedz
ja przepraszam ze jestem taki, tego no, nie-internetowy, ale co to znaczy
Cytat:n00bów
?? :P
"The Titans are Nightwing's territory." - Robin

"Thank Rhea... No... Thank God.. For Nightwing!" - Donna Troy

"It wasn't supposed to be personal... But it is... And I'm out!" - Nightwing

WIELKIE FUCK YOU, panie WINCK!
Odpowiedz
robin09,Nov 2 2005, 17:04 napisał(a):ja przepraszam ze jestem taki, tego no, nie-internetowy, ale co to znaczy
Cytat:n00bów
?? :P
Nowy uzytkownik który nie zna sie na "zasadach" obowiazujacych tutaj i gdziekolwiek. Moze sie przystosowac do innych ale dalej wypisuje takie brednie jak Kacperek i ten Jgor typu :
"JeStEm tU NowY , cO sIe tU dZiEjE?!"
Kapiszi robin? :D
Odpowiedz
Ares_Real,Nov 2 2005, 17:32 napisał(a):Nowy uzytkownik który nie zna sie na "zasadach" obowiazujacych tutaj i gdziekolwiek. Moze sie przystosowac do innych ale dalej wypisuje takie brednie jak Kacperek i ten Jgor typu :
"JeStEm tU NowY , cO sIe tU dZiEjE?!"
Kapiszi robin? :D
Kapiszi Ares i chyba juz takich nie lubie :P ;)
"The Titans are Nightwing's territory." - Robin

"Thank Rhea... No... Thank God.. For Nightwing!" - Donna Troy

"It wasn't supposed to be personal... But it is... And I'm out!" - Nightwing

WIELKIE FUCK YOU, panie WINCK!
Odpowiedz
A ja mam taki pomysl, moze gdzies umieszczona zostalaby lista zbanowanych uzytkowników (kto, kiedy i za co), co wy na to?

PS: Na forum eBasket cos takiego jest :]
Odpowiedz
Jest w dziale REDAKCJA dostepnym dla... redakcji. I mysle, ze starczy by tylko moderatorzy i admini mieli tam wglad.

Odpowiedz
Nie no... Jestem za ujawnieniem ludowi listy zbanowanych i dzialu KOSZ... Fajnie by bylo poczytac czyjes dawne "wypociny" :>. Albo inny pomysl - forum powered by vBulletin.
-.-
Odpowiedz
Cyvil,Nov 15 2005, 19:39 napisał(a):Albo inny pomysl - forum powered by vBulletin.
IPB jest dobry. No, mniej wiecej... vBulletin tez nie jest zly, choc mi sie jednak nie podoba. Albo moze od razu zmienic na phpbb? :P A poza tym, trzeba bedzie wszystkie posty skasowac... A przeciez tego nie chcemy, prawda? B)

P.
Odpowiedz
A moze by tak dodac mozliwosc wlasnorecznego kasowania postów? Obok przycisków "edit , zglos" bedzie ikonka kosza coby ktos jak Äźle cos napisze (w np. skojarzeniach strzeli gafe) bedzie mógl skasowac sobie posta....na forum gta.pl mozna tak (musialem dac dowód).Oczywiscie kasowac bedzie mozna tylko swoje posty.
Odpowiedz
Ares_Real,Nov 16 2005, 18:45 napisał(a):A moze by tak dodac mozliwosc wlasnorecznego kasowania postów? Obok przycisków "edit , zglos" bedzie ikonka kosza coby ktos jak Äźle cos napisze (w np. skojarzeniach strzeli gafe) bedzie mógl skasowac sobie posta....na forum gta.pl mozna tak (musialem dac dowód).Oczywiscie kasowac bedzie mozna tylko swoje posty.
Niezly pomysl... Przynajmniej nie mialbym juz klopotu (jesli ktos regularnie odwiedza temat "Gra w skojarzenia" to powinien wiedziec o co mi chodzi :) Tak wiec jestem za!
Odpowiedz
1. Vbulletin jest dobre chyba lepsze od tego ;p
2. Black lista to dobry pomysl, mozna by nia odrazu wrzucac co druga nowa osobe na forum xD
People coming, People are dying, but it's like that, and that's the way it is!

We are one of a kind, we are the Black Widows. Rebellious insects stigmatised. Yearning for a holy sacrifice. Unmasked divinity, Chaos is the name. Your period has faded, it's over. All you can do now is nothing. Stop the control, and start to surrender. Suffer.

Hate it or love it
Odpowiedz
Mam nowy pomysl (a wlasciwie ktos inny to wymyslil).
Moze na forum zrobic jakis Mini-Czat? No bo na forum taki zastoj jest, nie ma co pisac, w swiecie komiksow tez za duzo sie nie dzieje, a przeciez nie bedziemy zakladac tematu tylko po to, zeby powiedziec, ze dostalo sie laske z matmy ;) No wiec?
Oczywiscie tutaj przyklad (na dole forum) - http://www.fbb.one.pl/index.php

P.
Odpowiedz
Cytat:Mam nowy pomysl (a wlasciwie ktos inny to wymyslil).
Moze na forum zrobic jakis Mini-Czat? No bo na forum taki zastoj jest, nie ma co pisac, w swiecie komiksow tez za duzo sie nie dzieje, a przeciez nie bedziemy zakladac tematu tylko po to, zeby powiedziec, ze dostalo sie laske z matmy  No wiec?
To jest wlasnie shout-box :P
Odpowiedz
Ares_Real,Dec 13 2005, 21:01 napisał(a):
Cytat:Mam nowy pomysl (a wlasciwie ktos inny to wymyslil).
Moze na forum zrobic jakis Mini-Czat? No bo na forum taki zastoj jest, nie ma co pisac, w swiecie komiksow tez za duzo sie nie dzieje, a przeciez nie bedziemy zakladac tematu tylko po to, zeby powiedziec, ze dostalo sie laske z matmy  No wiec?
To jest wlasnie shout-box :P
Ale nie byl sciagniety z jakiejs strony skrypty.pl (o ile taka jest), tylko zostal napisany przez the_d, a on nazwal go MiniCzat. Wiec to juz nie jest shout box tylko MiniCzat :]

P.
Odpowiedz
Niech ktos zintegruje Newsy ze strony aby mozna odrazu bylo o nich dyskutowac na Forum !!! <_<
Odpowiedz
to nie glupie... rozwazymy to napewno :D

Odpowiedz
Przydaloby sie wprowadzic na forum taki maly bajer, który zaznacza jakas tam kratka nowe posty w temacie od ostatniej wizyty uzytkownika. To by pomoglo w znajdywaniu swiezych postów.
Odpowiedz
Cos takiego jest. Na u góry kazdej strony forum masz napis "Pokaz nowe posty" na ten napis mozna kliknac.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości