Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysly
Dla nie ktorych to nie byly mile slowa bo sa ci którzy dopiero sie zarejestrowali i sa madrzy. Ty tez nie miales chyba za dobrego startu??
Rafcios rządzi Kumalski ? xD
Odpowiedz
Rafcios,Jul 6 2007, 12:47 PM napisał(a):Dla nie ktorych to nie byly mile slowa bo sa ci którzy dopiero sie zarejestrowali i sa madrzy. Ty tez nie miales chyba za dobrego startu??
Oti mial na mysli mówiac o pokemonach, takich "lolków" jak Prodigy, spaniel i spajki, a nie madrych nowych userów jak MaD. Poza tym madrzy ludzie którzy sie tu rejestruja, nie zakladaja po 100 topiców dziennie i nie spamuja, co panowie wyzej udowodnili.
Odpowiedz
no nie mialem ale wydaje mi sie ze jest poprawa :P a nie chodzi mi o wszystkich tylko o takie przyklady jak spaniel np
Odpowiedz
Aha zle cie zrozumialem, poprawa jest.

Ps: Ja tez mialem zly start.
Odpowiedz
Ja mam pomysl na jakies male wybory moderatora badz tez moderatorów , bo z 4 obecnych : Dawidos, Dengar, Spider-Nik, rzadlo tylko 3 aktywnie pojawia sie na forum.Dengara strasznie dlugo nie widzialem , co wy na to ??
Odpowiedz
Scarlet Spider,Jul 17 2007, 04:00 PM napisał(a):Ja mam pomysl na jakies male wybory moderatora badz tez moderatorów , bo z 4 obecnych : Dawidos, Dengar, Spider-Nik, rzadlo tylko 3 aktywnie pojawia sie na forum.Dengara strasznie dlugo nie widzialem , co wy na to ??
Dawidos i Spider-Nik sa co dzien, rzadlo tez czesto widze. To, ze ktos nie pisze postow, nie znaczy, ze nie robi tego co powinien moderator. Jesli Dawidos nie powolal nikogo nowego, znaczy, ze spelniaja swoja role i nie trzeba nikogo wymieniac
"Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthafuckin' happens, and it can happen to You." – Cage
Odpowiedz
Gamart nie usprawiedliwiaj ich , niech sami sie wypowiedza co o tym pomysle sadza. Jesli go akceptuja to ok niech beda jakies wybory , jesli nie to trudo. Moim zdaniem jest to dobry pomysl[color=white]
Odpowiedz
Daloby sie znaczki pokazujace plec dodac? Ktos juz gdzies o tym pisal, wiec ja daje jako pomysl.
Tony Stark
Odpowiedz
innuendo,Jul 17 2007, 09:39 PM napisał(a):Daloby sie znaczki pokazujace plec dodac? Ktos juz gdzies o tym pisal, wiec ja daje jako pomysl.
Juz dziala atrybut Plec. Musicie ustawic ja sobie w Panel Kontrolny > Edytuj Profil> Plec. Narazie wyswietlana jest slownie, kombinuje ze znaczkami. Teraz Inn nie bedziesz juz miala problemów.
Odpowiedz
Gratias tibi ago :* Niech mi ktos teraz napisze, ze jestem facetem i trwa przy tym z uporem maniaka to... :rolleyes:
Tony Stark
Odpowiedz
Sa znaczki, przy czym teraz kazdy musi sobie ustawic w profilu plec, aby znaczek mu sie wyswietlal. Wolicie opcje ze znaczkami czy slowna? Znaczki sa ladne, ale sprawiaja, ze jesli ktos ich nie ustawi to wyswietla sie blad pliku graficznego. Natomiast slowne niewpisanie sprawia, ze nic sie nie wyswietla. Jak wolicie?
Odpowiedz
Dla mnie lepiej ze znaczkami, bo niektórym za bardzo nie chce czytac sie tekstu pod avatarem u innego uzytkownika :)

Jeszcze dobrym pomyslem, ale to juz jesli chodzi o serwis, byloby dodanie galerii postaci.
Tony Stark
Odpowiedz
Mam taki pomysl. Chcialbym aby zamiast pajaczków byly Rangi zalezace od Postów.
Odpowiedz
Rafcios,Jul 25 2007, 06:40 PM napisał(a):Mam taki pomysl. Chcialbym aby zamiast pajaczków byly Rangi zalezace od Postów.
Juz tak jest, tyle, ze poniektórzy pozmieniali swoje rangi, przez co nie widac tych oryginalnych. Np. mój "Mistrz" jest oryginalny, sam go sobie nie ustawilem ;)
Odpowiedz
Ja tez sam go sobie ustawilem a teraz nie da sie zmienic.
Odpowiedz
Coz osobiscie chcialbym zmienic pewnien fakt , chodzi mi oto by forum przestalo byc dla rownych i rowniejszych a osoby odpowiedzialne za forum zaczely podejmowc sprawiedliwe decyzje. Chcialbym rowniez by wreszcie przestal istniec zwyczaj oczerniania userow oraz podlizywania sie osoba odpowiedzialnym za forum
Odpowiedz
Scarlet Spider,Aug 12 2007, 06:51 PM napisał(a):Coz osobiscie chcialbym zmienic pewnien fakt , chodzi mi oto by forum przestalo byc dla rownych i rowniejszych a osoby odpowiedzialne za forum zaczely podejmowc sprawiedliwe decyzje. Chcialbym rowniez by wreszcie przestal istniec zwyczaj oczerniania userow oraz podlizywania sie osoba odpowiedzialnym za forum
Cytat:Coz osobiscie chcialbym zmienic pewnien fakt , chodzi mi oto by forum przestalo byc dla rownych i rowniejszych
I takowe nie jest. Wszystko ksztaltuje regulamin. Ostatnio zwiekszyl sie rygor i wszyscy otrzymuja ostrzezenia, gdy uznaje to za sluszne.

Cytat:osoby odpowiedzialne za forum zaczely podejmowc sprawiedliwe decyzje
Podejmuja. Skala kary zalezy jednak od przewinienia. Jesli jest jakas klótnia i ktos uzywa w niej wulgaryzmów to zostanie bardziej ukarany niz ktos, kto klóci sie w sposób hmmm... kulturalny. To chyba oczywiste.

[quute]
Chcialbym rowniez by wreszcie przestal istniec zwyczaj oczerniania userow oraz podlizywania sie osoba odpowiedzialnym za forum
[/quote]
I tak tu jest. Rozumiem, ze ma to dotyczyc równiez Ciebie, czyli zobowiazujesz sie innych userów nie oczerniac. Równiez oczerniac nikt nie bedzie Ciebie, jesli bedziesz pisal zgodnie z regulaminem. A podlizywanie sie? Nie zauwazylem, bo nie otrzymuje wiadomosci lizusowskich. A takowe znac moge tylko ja.

Witam znowu na forum :)
Odpowiedz
Cytat:I takowe nie jest. Wszystko ksztaltuje regulamin. Ostatnio zwiekszyl sie rygor i wszyscy otrzymuja ostrzezenia, gdy uznaje to za sluszne.

I wlasnie takowe jest , regulamin jest dla wszystkich to oczywiste jednak decyzje jakie sa podejmowane nie zawsze sa sprawiedliwe i sluszne

Cytat:Podejmuja. Skala kary zalezy jednak od przewinienia. Jesli jest jakas klótnia i ktos uzywa w niej wulgaryzmów to zostanie bardziej ukarany niz ktos, kto klóci sie w sposób hmmm... kulturalny. To chyba oczywiste

No podejmuja tylko czesto niesprawiedliwe i nie szlusznie

Cytat:I tak tu jest. Rozumiem, ze ma to dotyczyc równiez Ciebie, czyli zobowiazujesz sie innych userów nie oczerniac. Równiez oczerniac nikt nie bedzie Ciebie, jesli bedziesz pisal zgodnie z regulaminem. A podlizywanie sie? Nie zauwazylem, bo nie otrzymuje wiadomosci lizusowskich. A takowe znac moge tylko ja.

No i wlasnie nie jest tak zawsze , skoro nikt nie ma prawa oczerniac to czemu np w moim przypadku pewne posty userow ktore mnie oczerniaja nie sa kasowane ?? , oczywiscie nie zauwazasz podlizywania bo moze nie chcesz go widziec albo za malo wiesz co tu sie dzieje

Cytat:Witam znowu na forum :)

Dzieki ale chyba nie zabawie tu dlugo....

Nie wiem czemu ale starasz sie na sile Dawidosie pokazac ze forum jest cacy a nie zauwazasz problemu ktory przedstawilem. Informuje cie wiec o tym poraz kolejny iz taki problem jest
Odpowiedz
Oglaszam, ze Scarlet Spider zostal na stale zbanowany. Nalozona kara nic go nie nauczyla. Wrócil, napisal kilka prowokacyjnych postów, oskarzyl wszystkich, z wyjatkiem siebie, wierzac ciagle w swoja slusznosc i nieomylnosc. Jak widac z powyzszego postu nie napisal niczego, co by uzasadnialo istnienie rzekomego problemu. Odpowiedzi na moje argumenty byly zdawkowanymi zdaniami bez poparcia i przytoczeniem wczesniej wypowiedzi. Tak dyskutowac sie nie da. Ponadto zalozyl kilka tematów spamerskich, mimo, ze ja te tematy usuwalem. Trwaly ban i raczej bez szansy zmiany. Zreszta sam Scarlet juz tu nie bedzie pisal, ale na wszelki wypadek, by go nie kusila, zawieszam na stale konto.
Odpowiedz
ojoj jaka szkoda :huh: chcialem go zapytac czy przyzna sie do tego ze zalozyl drugie konto "Spajder-Men" bodajze i nabluzgal na mnie i na innych, w ktoryms z postow na 2 koncie napisal cos w stylu "a teraz pare slow do poszczegolnych userow" i powstrzymal sie, a wczoraj napisal identycznie z 1 konta. no ale jak ban to ban...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości