Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sport
yeah dobra akcje. Ja mam 12 lat wiec wiesz. Ale tak kocham to. Rozgrzewka i biegniemy przez taki targi mój kumpel salto(wiara sie gapi) a ja aeriala(:D). Wlazimy na smietnik przeskakujemy drzewo potem palmspin. I szkola. W uszach brzmi mi muzyka(szybkie TECHNO) i krzyk LEPARKOUR!! Przed soba mamy 2,5 metrowy murek(brukowy). Jak Spider-Man wlazimy po scianie(yeah :D). Wlazimy na niego. Biegniemy(po nim) Skok z jednego na drugi(Ok 1m odleglosc miezynimi ). LEPARKUR!. Przedszkole. Szybki przeskok przez ogrodzenie. Na barierce ja KING-KONG on monkey-valut. Dalej 2 fimflaki. Na smietnik. Przedszkole szybko wskok na maly murek. Przeskakujemy barirke TIC-TAK(chyba taj sie pisze). Potem przeskok przez barierke obrót 180.

Jesli chcecie wiecej(lepszych) akcji proscie.
Super Jumper Big Grin
Odpowiedz
Ares_Real,Nov 3 2005, 20:33 napisał(a):Dobra wchodze ja....A wiec jestem zwykly chlopak który sie niczym nie wyróznia. Na boisko grac chodze raz na jakis czas. Formy dobrej nie mam. Ale Äźle nie jest. Chodze (czestotliwosc taka jak boisko) czasami na sale by sobie potrenowac lekko tenisa. Poprostu nie przywiazuje duzej wagi do fizycznych "zadan". Jedyny sport jaki akceptuje to computer games :D W multi rOxuje z kolegami i bratem ostatnio w Mario Party 3 (emu) a z bratem czesto robimy rundki w NBA Live 2005 , Pes'a 4 , Soul Edge i kilka innych.....Multi na kompie lub konsoli rOx :D

Wy to La Parkour czy cus cwiczycie bo w panoramie pokazali czy dlatego bo ostatnio moda na "Yamakasi" :D I betcha ze ten La Parkour zniknie niedlugo jak grypa.......Chociaz weterani i zawodowcy zostana a "njubeje" odpadna o to mi chodzi :D
Sam znikniesz. Jak twoim ulubionym sportem jest "gry koputerowe" to sie dziwe. Jestes zwyklym nalogowcem Bo niespotkalem chlopaka który tylko umie grac w gry koputerowe a w pilce ma slaba forme i czasami chodzi na TENISA. Ty wogóle w takim razie sportów nie lubisz, no moze swoje gry komputerowe. <_<

NNAALNOOGGOOWWIIEECC to slowo wychodzi z twego powyzszego postu.
Super Jumper Big Grin
Odpowiedz
Baton,Nov 5 2005, 15:13 napisał(a):yeah dobra akcje. Ja mam 12 lat wiec wiesz. Ale tak kocham to. Rozgrzewka i biegniemy przez taki targi mój kumpel salto(wiara sie gapi) a ja aeriala(:D). Wlazimy na smietnik przeskakujemy drzewo potem palmspin. I szkola. W uszach brzmi mi muzyka(szybkie TECHNO) i krzyk LEPARKOUR!! Przed soba mamy 2,5 metrowy murek(brukowy). Jak Spider-Man wlazimy po scianie(yeah :D). Wlazimy na niego. Biegniemy(po nim) Skok z jednego na drugi(Ok 1m odleglosc miezynimi ). LEPARKUR!. Przedszkole. Szybki przeskok przez ogrodzenie. Na barierce ja KING-KONG on monkey-valut. Dalej 2 fimflaki. Na smietnik. Przedszkole szybko wskok na maly murek. Przeskakujemy barirke TIC-TAK(chyba taj sie pisze). Potem przeskok przez barierke obrót 180.

Jesli chcecie wiecej(lepszych) akcji proscie.
Taa......ja tez se moge napisac ze skacze z jednego bloku 20 metrów na drugi. Weźcie kamere i wasze "wyczyny" nagracie. Posmiejemy sie albo nie. Co macie do stracenia? Nogi raczej nie.A my bedziemy dumni ze mamy yamakasi na forum :]

Odpowiedz
Baton,Nov 5 2005, 16:13 napisał(a):yeah dobra akcje. Ja mam 12 lat wiec wiesz... [cos tam dalej...]
Ech... Z tych Twoich slow zrozumialem tylko salto i aerial... Moze przetlumacz to? Wiesz co to jest maegeri, yokogeri kekomi, yokogeri keage, kibadachi, zenkutsudachi, kokutsudachi (i wiele, wiele innych)? Albo chociaz wiesz, co to jest ninja ken? :D To jest forum o Spider-Manie, i jak dla mnie, Tic-Tak (tak sie chyba nie pisze) kojarzy sie z czyms mietowym na swiezy oddech (ew. z zegarkiem).

P.
Odpowiedz
zygmoont,Nov 5 2005, 17:22 napisał(a):
Baton,Nov 5 2005, 16:13 napisał(a):yeah dobra akcje. Ja mam 12 lat wiec wiesz... [cos tam dalej...]
Ech... Z tych Twoich slow zrozumialem tylko salto i aerial... Moze przetlumacz to? Wiesz co to jest maegeri, yokogeri kekomi, yokogeri keage, kibadachi, zenkutsudachi, kokutsudachi (i wiele, wiele innych)? Albo chociaz wiesz, co to jest ninja ken? :D To jest forum o Spider-Manie, i jak dla mnie, Tic-Tak (tak sie chyba nie pisze) kojarzy sie z czyms mietowym na swiezy oddech (ew. z zegarkiem).

P.
Poszukaj sobie opisów tych tricków tutaj.

Baton - powiedzial facet co robi byki ortograficzne ze glowa boli i nie umie edytowac postów.......Buzz off Baton , widze ze nie czytasz dokladnie moich postów. Pisze ze niedlugo w tym sporcie zostana najwytrwalsi. Przez filmy z serii Yamakasi jest moda na Leparkour. Moda taka jak noszenie szerokich spodni. Niedlugo tym co gorszym znudzi sie skakanie po dachach i "odpadna" . Umialbys czytac ze zrozumieniem bys wiedzial o co mi chodzi. Ale nie , przeczytales to przed "kropeczkami" i odrazu zaczynasz wypominanie. Po pierwsze , nie jestem nalogowcem. Kazdy ma "hobi" , ja lubie grac. Po drugie , prostaku naucz sie pisac bo teksty w stylu "gry koputerowe" i "dziwe" nie przejda na dyktandach. Tak samo nazwa sportu które lubie. Pisze sie Tennis nie TENIS ortograficzny expercie. Pozatym na grach video mozna nieÄźle zarobic , a ja osobiscie nie widze by facet co nie zna zasad ortografii byl na ustach polaków jako mistrz Leparkour.
Snikers napisał(a):Ty wogóle w takim razie sportów nie lubisz, no moze swoje gry komputerowe. <_<
Gdzie chlopcze napisalem ze nie lubie sportów?!?!Powiedzialem ze jedyny sport jaki akceptuje to gry komputerowe , ale to nie znaczy ze sportów nie lubie. Nie. Poprostu nie widzi mi sie granie na boisku z dziurami w murawie albo granie w kosza z koszem który ma sama tablice(i tak polowicznie wyrwana). Teraz mi powiedz asshole jak ja niby mam grac? Osobiscie nie widze innej alternatywy jak zrobienie sobie bramek na parkingu (co robi czesto mlodziez u mnie w miescinie). Pozatym na calym swiecie organizowane sa turnieje w gry video. Na niektórych mozna nieÄźle zarobic . Jak dobrze pamietam niedawno byl turniej w Soul Calibura II czy Tekkena 5 (nie pamietam dokladnie) gdzie glówna nagroda bylo milion dolców. Ale wkoncu ty wiesz lepiej i wypomnisz mi cos jeszcze , nieprawdaz Snikers?
Odpowiedz
Ares napisał(a):Pisze sie Tennis nie TENIS ortograficzny expercie.
I moze jeszcze pisze sie football a nie gala?! XD
Odpowiedz
Co do wypowiedzi Aresa ,napisales ze moda wziela sie z filmów typu Yamakasi ,u mnie tak nie bylo po prostu kiedys widzialem taki program (to bylo na poczatku wakacji) i widzialem jak kolesie wymiataja ,no to ja tez tak chcialem ,zebralem ekipe jeden o rok mlodszy(ja mam 15 lat)i jeszcze dwóch kolesi w moim wieku ,i tak lecimy te 4 miechy i duzo potrafimy ,cos takiego jak filmy typu Yamakasi nas nie inspiruja .Lazimy po treningu po calym miescie i patrzymy na nowe miejsca i budynki obczajajac to wszystko i na nastepnym treningu celem sa te wlasnie budynki ,robimy sobie maratony przez miasto i takie tam jeszcze inne zeczy.
Odpowiedz
Ehh ty to masz fajnie u mnie tylko pare osób lubie LEPARKOUR. A przeskakujesz z budynku na budynek ( tzw.hardjump)??
Super Jumper Big Grin
Odpowiedz
< smiech z poczatku kawalka ( dobrze odmienilem ? ) Gorillaz "Feel Good Inc." > Ja juz nie moge xD... Ciagle przychodza n00bki, a Aresik ciagle musi je tepic... Good luck Ares !

A zeby nie bylo offtopu to dam linka do fajnego pokazu judo .

P.S. Sorry, ze na rapidshare, ale inaczej nie moglem :( .

@down

Oby Ares... Oby.... ;)
-.-
Odpowiedz
Duch Zemsty,Nov 5 2005, 18:59 napisał(a):Co do wypowiedzi Aresa ,napisales ze moda wziela sie z filmów typu Yamakasi ,u mnie tak nie bylo po prostu kiedys widzialem taki program (to bylo na poczatku wakacji) i widzialem jak kolesie wymiataja ,no to ja tez tak chcialem ,zebralem ekipe jeden o rok mlodszy(ja mam 15 lat)i jeszcze dwóch kolesi w moim wieku ,i tak lecimy te 4 miechy i duzo potrafimy ,cos takiego jak filmy typu Yamakasi nas nie inspiruja .Lazimy po treningu po calym miescie i patrzymy na nowe miejsca i budynki obczajajac to wszystko i na nastepnym treningu celem sa te wlasnie budynki ,robimy sobie maratony przez miasto i takie tam jeszcze inne zeczy.
No moze ciebie ten film ominal.......ale jakas polowa (gdzies wyczytalem) zainteresowala sie Leparkour'em dopiero po Yamakasich i 13 Dzielnicy.

Baton -> Czy bylbys taki mily i takie "rozmówki" zalatwial albo na GG albo na PW? Bedzie nam milo.

Cyvil -> dzieki za uznanie dla roboty która sam sobie wyznaczylem.....moze niedlugo bede robil to z powodu uprawnien ;)
Odpowiedz
Co do przeskakiwania z budynku na budynek to robie to codziennie ,a po za tym jest to niedaleko ulicy i ludzie sie gapia ,ale Ares ma racje jak chcesz o tym pogadac to na GG.
Odpowiedz
Cyvil,Nov 5 2005, 20:51 napisał(a):A zeby nie bylo offtopu to dam linka do fajnego pokazu judo .
A teraz ja dla porownania tam linka do ciekawego pokazu Karate Kyokushin :]

P.
Odpowiedz
KK ma klase :) Nie dosc, ze jest bodajze najtansze to jeszcze najlepsze. Ja sie moze za aikido teraz zlapie
Tony Stark
Odpowiedz
Ja jeszcze myslalem nad judo (shotokan i nunchaku mi nie wystarcza :P ), bo spodobal mi sie ten pokaz, co dal Cyvilek, no ale nie ma w Zgierzu zadnego dojo ("dojo" sie w ogole uzywa w judo?) judo... No ale moze z ebookow sie bede 'myself' uczyl... obaczymy. Kyokushin faktycznie wymiata :) . A, i jeszcze myslalem nad bok(k)enem, no ale narazie wiekszy brak czasu i brak pieniedzy... Ech, pierwszy raz w zyciu musze sie uczyc prawie na kazda lekcje :P

P.
Odpowiedz
Przyzwyczajaj sie do tego ;) bokeny drogie nie sa. Ja chce w koncu kupic sobie na wlasnosc katane
Tony Stark
Odpowiedz
Kurde, tyle fajnych broni bialych jest, ze nie wiem co wybrac :P Moze bo albo jo... ech... A katane to tez chcialbym miec... Kiedys chcialem kupic escrime, ale z tego co mi wiadomo to nie nadaje sie za bardzo do freestyle'u. Szkoda. No nic, niedlugo kupie nunchaku (kolejne), tyle ze oktagona (i bede huntowal dresow B) ).

P.
Odpowiedz
Wybaczcie double-posta... Musialem.
Chyba zaczne trenowac Krav Mage :) Jest w Zgierzu klub Kravki. No ale mam problem: jest prawdopodobnienstwo, ze to tylko od 18 lat... Tak jest przynajmniej w wiekszosci klubow... No nic, zobaczymy.

P.
Odpowiedz
A co to jest?

Nie mozecie pilki pokopac, tylko rzucac takimi nazwami?
;P
Odpowiedz
caterkiller,Nov 18 2005, 15:50 napisał(a):A co to jest?

Nie mozecie pilki pokopac, tylko rzucac takimi nazwami?
;P
Cytat:KRAV MAGA jest systemem walki, w którym wszystkie techniki i metody treningowe sa podporzadkowana jednemu celowi: w jak najkrótszym czasie skutecznie obezwladnic przeciwnika.

Techniki obrony opieraja sie na najbardziej odruchowych i naturalnych reakcjach, które w wyniku treningu sa odpowiednio wzmacniane.

Krav Maga przede wszystkim nie jest dyscyplina sportu, tu  nie obowiazuja ZADNE zasady, to izraelski militarny system  walki wrecz.

Krav Mage trenowac moga  zarówno  kobiety jak i mezczyźni.

Zapraszamy do naszych sekcji W Warszawie.

Szefem wyszkolenia Krav Maga na Polske jest  Tomasz Adamczyk.

A gale jak mam czas (kurde, ostatnio coraz mniej mam...), to tez kopie... Ech, jeszcze teraz te rehabilitacje na kregoslup i piete doszly...

P.
Odpowiedz
A ja jezdze konno do trzech lat. Za darmo , bo stadnina jest blisko. Uczy mnie kumpela, która siedzi w tym 'troche' dluzej ode mnie :D Mam wlasnego konia [nie doslownie, bo tylko sie nim opiekuje]. I fajnie jest B)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości