Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sport
Akasha,Nov 22 2005, 19:18 napisał(a):A ja jezdze konno do trzech lat. Za darmo , bo stadnina jest blisko. Uczy mnie kumpela, która siedzi w tym 'troche' dluzej ode mnie :D Mam wlasnego konia [nie doslownie, bo tylko sie nim opiekuje]. I fajnie jest B)
zazdroszcze! :( ja sie ich jakos boje..duze takie sa i tak patrza w oczy az serce boli..
kiedys zlecialam w stadninie u nas i dziekuje- postoje :(
Odpowiedz
ajka**,Nov 23 2005, 20:45 napisał(a):
Akasha,Nov 22 2005, 19:18 napisał(a):A ja jezdze konno do trzech lat. Za darmo , bo  stadnina jest blisko. Uczy mnie kumpela, która siedzi w tym 'troche' dluzej ode mnie :D Mam wlasnego konia [nie doslownie, bo tylko sie nim opiekuje]. I fajnie jest  B)
zazdroszcze! :( ja sie ich jakos boje..duze takie sa i tak patrza w oczy az serce boli..
A wiesz, ze to kon sie ciebie bardziej boi, jest to spowodowane tym, ze dla konia wszystko jest dwa razy wieksze niz jest w rzeczywistosci (tak wlasnie widzi)... ;)
Odpowiedz
QbaS,Nov 24 2005, 16:34 napisał(a):
ajka**,Nov 23 2005, 20:45 napisał(a):
Akasha,Nov 22 2005, 19:18 napisał(a):A ja jezdze konno do trzech lat. Za darmo , bo stadnina jest blisko. Uczy mnie kumpela, która siedzi w tym 'troche' dluzej ode mnie :D Mam wlasnego konia [nie doslownie, bo tylko sie nim opiekuje]. I fajnie jest B)
A wiesz, ze to kon sie ciebie bardziej boi, jest to spowodowane tym, ze dla konia wszystko jest dwa razy wieksze niz jest w rzeczywistosci (tak wlasnie widzi)... ;)
czyli mam sie QbaS po prostu nie bac i tak sobie na luzie wskoczyc na wielkoluda
i pocwalowac??
heheheh-
Odpowiedz
Ja uwazam, ze miejsce koni jest na wolnosci. Fiordy to jest to
Tony Stark
Odpowiedz
ajka**,Nov 24 2005, 18:47 napisał(a):czyli mam sie QbaS po prostu nie bac i tak sobie na luzie wskoczyc na wielkoluda i pocwalowac??
heheheh-
No nie, ale po prostu musisz wiedziec, ze to ty masz nad nim wladze i to od ciebie zalezy jak kon sie bedzie zachowywal (oczywiscie do pewnego stopnia)... :)
Odpowiedz
QbaS,Nov 28 2005, 17:41 napisał(a):
ajka**,Nov 24 2005, 18:47 napisał(a):czyli mam sie QbaS po prostu nie bac i tak sobie na luzie wskoczyc na wielkoluda i pocwalowac??
heheheh-
No nie, ale po prostu musisz wiedziec, ze to ty masz nad nim wladze i to od ciebie zalezy jak kon sie bedzie zachowywal (oczywiscie do pewnego stopnia)... :)
:( no moze spróbuje, QbaS, dzieki. Pewnie na kuligu w grudniu( zakladajac, ze sniegu bedzie duzo:) )
Odpowiedz
Sory ze sie tak wtryniam do kazdego tematu ale cóz... taki juz jestem
u mnie wyglada to Tak:
Tenis Stolowy,Nunchaku(tak,tak to sie pisze xD) rzadko pilka noznaitp.
ale w Pingla troche rakietka wywijam B)
a nunchaku czeka na rurke PCV bo mój brat wypil 3 piwa i mu sie pomachac zachcialo xD mam treningowe z gabka tata mnie uczy sam kiedys wywijal nawet potrafi powtórzyc sekwencje Bruce Lee
sry za chwalenie sie itp.
nrq i pzdr wszystkim :D
Odpowiedz
Ja uwielbiam pilke nozna. Zarówno gram, kibicuje i ogladam mecze. Jestem zagorzalym fanem Lódzkiego Widzewa i Manchesteru United. Czasami chadzam na mecze zespolu z mojego miasta i regularnie ogladam mecze Manchesteru United, a takze jestem na bierzaco w sprawach zwiazanych z tymi klubami. No dobra, ale mialo byc o tym jaki sport uprawiam :P .
Jestem zawodnikiem zespolu UKS Hetman Lódz grajacego w okregówce. Chodze na treningi raz w tygodniu (na wiecej nie ma za bardzo czasu), gram w meczach ligowych regularnie w pierwszym skladzie na pozycji srodkowego pomocnika lub napastnika. Oprócz tego staram sie grac tez w pilke poza klubem np w parku z kolegami, na sali lub na boiskach szkolnych.
Oprócz pilki okazjonalnie grywam w kosza i siatkówke, ale srednio przepadam za tymi dyscyplinami.

Odpowiedz
Pilka Nozna to cale moje zycie kiedys gralem w miejsowym klubie Powisle Dzierzgon ;p Mecze i treningi sprawialy mi duzo radosci nawet jezeli przegrywalo sie wiecej niz wygrywalo ;p Obecnie gram na podwórku. Oprócz pilki noznej uprawiam jeszcze siatkówke chodz wysoki nie jestem gram na podwórku takze, lubie jeszcze ten stolowy tak zwany ping pong ;p To tyle ;p
Odpowiedz

FC Barcelona to mistrze moi, najlepsza druzyna, zawsze im kibicuje.
Ogólnie lubie pilke nozna, i poza barca kilka jeszcze druzyn; pilka to wspanialy sport, i jakie emocje, chociaz niektórzy inaczej na nie reaguja(kibole:P)

Poza pilka lubie jeszcze ASG
Odpowiedz
Nie lubie pilki noznej :) wiec nikomu nie kibicuje

Gram w kosza i reczna , troche w siatkówke :D

To tyle z moich osiagniec sportowych :D jesli mozna to tak nazwac B)

Ps.Gram tez w kregle xD
Odpowiedz
Co tak cicho.

Ludzie, jak myslicie kto wygra Champions League?

Puki co Manchester ma najwieksze szanse, ale 3mam kciuki za FCB:-)
Odpowiedz
Mysle ze Milan przyfarci znowu :P Gdyby tylko Ronaldo wkoncu ozdrowial i Pato bedzie prezentowal dobry poziom to mysle ze moze to byc wiecej niz fart.
Odpowiedz
ManU ma bardzo duze szanse na wygrana tej edycji LM. W tych rozgrywkach graja ostatnio naprawde dobrze. Sir Alex Ferguson zapowiadal, ze ManU w tym sezonie mierzy w Lige Mistrzów i to widac. Jesli kluczowi zawodnicy powróca do zdrowia a innych beda omijaly kontuzje (inaczej niz w zeszlym sezonie...) to bedzie dobrze. Scholes, Giggs, Rooney, Ronaldo, Tevez, Ferdinand to zawodnicy którzy beda mieli spore znaczenie dla wyników Manchesteru w dalszej edycji LM.

Barcelone bardzo lubie, ale czarno widze jej szanse na LM. Barca ma kryzys który trwa juz 2 sezony. Nie wiem co z nimi jest. Maja naprawde dobry sklad który latem wzmocnili zawodnikami którzy byli im potrzebni (obroncy i def pomocnik), ale ciagle im czegos brakuje.

Milan jest jak zawsze grozny w LM bo ma bardzo doswiadczonych pilkarzy, którzy graja juz ze soba dlugie lata. Jednak tym razem Milan moze sie troche przejechac bo mam wrazenie, ze ten sklad jest juz jednak za stary. Najlepiej widac to w lidze wloskiej gdzie graja fatalnie bo rozgrywki ligowe sa czestsze i bardziej meczace. Starsi pilkarze juz tego nie wytrzymuja.

Ogromna szanse na wygranie LM ma moim zdaniem Arsenal który gra ladnie, skutecznie i bardzo dobrze swoim mlodym skladem. Tylko czy nie zabraknie im doswiadczenia?

Odpowiedz
Ja trenuje gre w pilke nozna z kolegami.
Osobisce tancze BreakDance'a :D
Odpowiedz
Wookie,Dec 2 2007, 01:44 AM napisał(a):Barcelone bardzo lubie, ale czarno widze jej szanse na LM. Barca ma kryzys który trwa juz 2 sezony. Nie wiem co z nimi jest. Maja naprawde dobry sklad który latem wzmocnili zawodnikami którzy byli im potrzebni (obroncy i def pomocnik), ale ciagle im czegos brakuje.
To w wiekszej mierze przez kontuzje, i nieco dziwne wystawianie zawodników, ale mysle ze z tego wyjda, poza tym, jak juz powiedziales maja bardzo dobrych zawodników.
Ronaldinho, Messi, Henry, Eto'o i inni to nie 6ta liga podwórkowa, pomimo nie najlepszego sezonu, uwazam ze wszystko sie ulozy, tak to czasem bywa, nie ma teamu co zawsze wygrywa.

W La Liga, mamy 2miejsce, w LM tez nie jest zle, sie zobaczy, hehe w niedz gramy z Deportivem, a potem... FCB vs. Real;)

FC Barcelona-->"Mes que un club"- Wiecej niz klub;-)

NEWS from the battlefield;): FC Barcelona vs Deportivo->2:1 for the Pride of Catalonia.

A teraz tylko w sr ze Stuttgartem meczyk i 23grudnia...

The Pride of Catalonia will meet it's achenemy, Real Madrid;)

Be there;)
Odpowiedz
Od 4 miesiecy trenuje capoeire regional w poznanskim klubie UNICAR. Owa sztuka walki bardzo mnie zauroczyla. Podoba mi sie styl uderzen, ale przede wszystkim akrobacje które urozmaicaja zabawe i pozwalaja na ogólny rozwój ciala :D Odkad rozpoczalem trening, widze efekty - lepszy naciag i silniejsze miesnie. Nie jest to moze najskuteczniejsza technika, ale nie ukrywam ze jest pare ciekawych - ze tak to okresle - trików ;)

Jesli ktos chce sie zapisac na jakas sztuke walki, to proponuje wlasnie capoeire ;]

Pozdr.
Odpowiedz
Ja lubie koszykówke w która czesto gram na WF-ie. Nienawidze noznej, po prostu dla mnie nie ma nic w tym wciagajacego. Pogram tez czasami w ping-ponga
"Tajemnicą długiego życia jest czerpanie radości ze swojej pracy" Carl Barks
Pozdrawiam, Lone Star
Odpowiedz
Mam pytanie, czy znajduja sie na forum osoby które lubia K1 lub PRIDE, lub inny Mixed Martial Arts? :ph34r:
Odpowiedz
Revan,Jan 9 2008, 12:02 AM napisał(a):Mam pytanie, czy znajduja sie na forum osoby które lubia K1 lub PRIDE, lub inny Mixed Martial Arts? :ph34r:
Malo prawdopodobne. Sztuki walki o których wspomniales sa chyba bardzo malo znane w naszej kulturze (wlasciwie to slysze o nich pierwszy raz), dlatego jest niewielka szansa ze wsród fanów Pajaka znajdziesz równiez osoby zainteresowane tym sportem ;)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości