Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sport
Manchester United 1-0 Barcelona! ManU w finale Ligi Mistrzów!

Czy ogladaliscie mecz? Jak wam sie podobal. Komu kibicowaliscie? Jak bedzie wedlug was wygladal final? Piszcie co sadzicie.

Ja uwazam, ze mecz byl bardzo dobry i emocjonujacy. Moze nie bylo duzo bramek, ale sytuacji bramkowych bylo sporo po obu stronach i akcje przenosily sie z jednej bramki do drugiej. Barcelona lepiej operowala pilka i dluzej sie przy niej utrzymywala, ale ManU zagralo bardzo pewnie w obronie i wyprowadzalo grozne kontry. Jedna z tych kontr zakonczyla sie przecudowna bramka Paula Scholesa z 25 metrów.

Skrót meczu.

Odpowiedz
Ja niestety meczu nie ogladalem, u mnie w kablówce nie pokazywal meczu zaden program :/ A moze ja nie widzialem :D W kazdym badz razie ciesze sie, ze Man U. Jest w finale :) A bramka rzeczywiscie piekna ;)
Odpowiedz
Oczywiscie jako kibic Barcelony mialem nadzieje ze sie dostatnie do finalu, ale wiedzialem ze to ManU jest faworytem i zasluzyl na wygrana. Barca miala fuksa ze zaszla tak daleko z ich gra.

P.S ManU to mój drugi ulubiony klub wiec nie zaluje.
Odpowiedz
Bylem za Barca ;] bo nie lubie MU ... w koncu jestem kibicem CFC i dla tego mysle ze final ManU vs CHELSEA i bedzie replay z soboty czyli CHELSEA 2:1 manu . Barca zawalila sobie mecz u siebie gdzie moglo byc 2:0 dla "Dumy Katalonii" ale MU tez moglo karnego strzelic ... no coz taki los i pierwszy raz w historii final LM bedzie angielski. Pozdrawiam
Odpowiedz
Widze, ze temat tyczy sie chyba sportu ogolnie, nie tylko pilki noznej, wiec takie pytanie ode mnie:

Ktos z was trenuje kulturystyke ? ;) Albo poprostu chodzi na silownie ?
Odpowiedz
Aaa... Wywalcie ten post...pomylka xD
Dobra ale bez off top'u..QBas ja lubie K1 i MMA :D
I cholernie podoba mi sie Muay Thai :D
Odpowiedz
Jestem fanem FCB, lecz przyznam ze ich gra w tym sezonie byla biedna. Moze to trener? Moze to po prostu taki okres? Nie wiadomo, ale to ze im nie poszlo wspaniale to nie znaczy ze sie od tego klubu odwróce.

Do Manchester'u nic nie mam, wiec hehe niech zdobywaja trofea, ale u siebie...;)
Odpowiedz
CHELSEA 3:2 Liverpool ! nareszcie awans do funalu LM ,pierwszy raz w historii CFC w finale ... dalej nie wierze :) CHELSEA vs. ManU . Kto wygra i podniesie ten puchar?
Odpowiedz
Mam nadzieje, ze Manchester United. Wierze w to i trzymam kciuki. Mecz na pewno bedzie ciezki, ale ManU moze tego dokonac.

Odpowiedz
Uwazam ze Chelsea jako ze 1 raz stanie od dawna przed taka szansa na pewn nie odpusci i zagra 20 razy lepiej niz w meczu z Liverpoolem ! GOGO THE BLUES OOO MADAFAKA GOGO ! xD
Odpowiedz
Manchester United tez bedzie bardzo mocno zdeterminowany aby wygrac. Klub czekal 9 lat na final Ligi Mistrzów i mam nadzieje, ze go wykorzystaja. Poprzedni final z udzialem ManU pamietam jakby sie odbyl wczoraj. Chcialbym aby tegoroczny tez zakonczyl sie zwyciestwem Czerwonych Diablów.

ManU vs Bayern 1999

Odpowiedz
A ja mam jeden wielki dylemat ... Bylem , jestem i bede kibicem Man-Utd , ale takze bylem , jestem i bede antyfanem Cristiano Ronaldo . Tyle lat czekalem az Man-Utd dojdzie do finalu . Ale teraz gdy nie ma w nim van Nistelrooya a po boisku tylko ciagle miga Ronaldo po prostu nie wiem co robic . Ale cóz badz co badz w koncu jestem fanem Man-U i jak Ronaldo bedzie podnosil puchar to zamkne oczy i bede sie cieszyl ,ze Liga Mistrzów jest nasza . :D

A co do sportów które uprawiam :
Pilka i pilka . Gram w Granacie Skarzysko i jak ktos jest z Kielc , Ostrowca ,Staporkowa ,Rudek ,Starachowic lub Skarzyska zapraszam na mecz :D
Odpowiedz
Ta ale skad wiesz ze Ronaldo go podniesie ? Manu przegra i to John Terry podniesie puchar ...

Puchar UEFA final: Zenit vs Rangers . Stawiam na Zenit . Pozdrawiam
Odpowiedz
Ja tam wierze ,ze united bedzie góra .
Odpowiedz
Manchester United Mistrzem! Puchar Ligi Mistrzów dla ManU! Podwójna korona w sezonie 2007/2008!

Mialem racje i wierzylem, ze to ManU wygra i tak sie stalo. Jeszcze nigdy w zyciu sie tak z niczego nie cieszylem. To co ja odwalalem i jaki ryk z siebie wydalem gdy VDS obronil karnego jest nie do opisania. 10 lat kibicowania. Historia zatoczyla kolo. Kiedy zaczynalem kibicowac temu zespolowi wlasnie wygrywal LM z Byernem, a teraz znów jest na szczycie.

Mecz byl swietny i niezwykle emocjonujacy. Bylo w nim wszystko. Bramki, strzaly w slupek i poprzeczke, wybicia z linii. parady bramkarzy, szalencze tempo, tricki, zwody, czerwona kartka, radosc i smutek, krew i lzy... OGROMNE emocje.

Widowisko stalo na zatrwazajaco wysokim poziomie. Niesamowicie sie patrzylo na ogromne tempo meczu które wcale nie spadalo mimo, ze zawodnicy grali przeciez 120 minut.

Musze takze pogratulowac najwiekszym przegranym tego sezonu - Chelsea Londyn. Zagrali bardzo dobry mecz i do konca zaciekle walczyli. Zadecydowaly karne. John Terry - symbol Chelsea zawiódl, Ryan Giggs - symbol Manchesteru nie.
Równiez w lidze angielskiej The Blues bardzo ladnie walczyli do samego konca, do ostatniej kolejki. Ostatecznie przegrali i to Czerwone Diably zostaly mistrzem. Wielkie brawa dla Chelsea. Jak ich nie lubie tak po prostu musze im to oddac. Brawa.

Odpowiedz
Tak mecz byl swietny i ja takze wydalem z siebie ryk, naszczescie bylem sam w domu, ale wokól mnie mieszkaja starsze panie (moherki) które juz dawno spia :P Juz od fazy grupowej myslalem, ze Man U. bedzie w finale a jeszcze lepiej, iz go wygralo. Chealse jak mówi kolega naprawde rozegrala bardzo dobry mecz. Rzuty karne to loteria, liczy sie spokój i opanowanie. Jestem bardzo zadowolony z tego, ze Man Utd. WYGRALO !!!
Odpowiedz
Gratulacje ... chodz LM powinna nalezec do CFC , wielkie szczescie ManU chodz CFC tez miala duzo szczescia ;) , trudno ;/ kibicuje CFC od urodzenia (przejolem po ojcu :P) niewiem kto tego sedziego wybral na ten mecz , bo jak dla mnie to pajac slepy ale coz mowi sie trudno i tak jestem z CHELSEA dumny bo sie starali i robily wszystko za co im dziekuje z calego serca ...
Odpowiedz
Oczywiscie bylem za ManU. Bylo kilka dramatycznych momentow takie jak:
-Strzal Drogby w slupek
-Strzal Lamparda w poprzeczke
-Ta sytuacje gdy Ferdinand prawie stzrelil z glowki samoboja ale Edwin swietnie wybronil
-Karny Ronaldo
-Dwie sytuacje Teveza ktore powinien wykorzystac
-Strzal Giggsa na pusta bramke niestety trafil w obronce
Mecz byl swietny szczególnie udany dla Ryana Gigssa ktorego byl to 759 wystep i pobil przez to Charltona. Bramka Cristiano zdecydowanie ladniejsza.
Odpowiedz
I jeszcze te karne. Strzal Ronaldo broni Cech. W ostatnim w serii rzucie karnym Terry trafia w slupek. Gdyby strzelil to Chelsea bylaby mistrzem. Zaczyna sie kolejna seria zwana "zasada naglej smierci" czyli ten który pudluje przegrywa. Giggs podchodzi i bez wahania zdobywa gola. Do pilki zmierza Anelka i Van der Sar broni jego strzal. Manchester United mistrzem! Myslalem, ze dostane zawalu podczas tych karnych albo przynajmniej osiwieje. Jeszcze nigdy w zyciu z niczego tak sie nie cieszylem. Kocham ten sport. Kocham i nienawidze.

Odpowiedz
Mozecie miec inne zdanie na jego temat ale ja naprawde niecierpie Ronaldo . I tylko to przycmilo mi w tym meczu wielkie oddanie dla United .A poniewaz bardzo lubie Drogbe ,Lamparta i Terrego bylo mi obojetne . Ale ciesze sie ,ze MU muze sie pochwalic 3 pucharami LM . pozdawiam
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości