Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obsada!
Powtórz? za Sztukasem, bez komentarza.To będzie jakaś katastrofa, ja rozumiem nastolatek, ale nie przedszkolak. Poza tym on nawet na Parkera z serii Ultimate nie pasuje, wizualnie.
Odpowiedz
...''film inspirowany będzie komiksem Ultimate Spider-Man" i wszystko jasne, myśla?em że twórcy Reboota wyciągn?li wnioski z trylogii Sama Raimi. A tu okazuje się że nic bardziej mylnego, szykuj? się kolejne 'wielki' film o Spider-Manie. Swoj? drog? Logan Lerman był swego czasu przymierzany do roli Robina..., tak czy owak widzę że szykuje sie kupa śmiechu (z naciskiem na słowo kupa)
Odpowiedz
Twórcy widzę w tym tylko mamon? i to jest najbardziej denerwujące. Wida? pad? też mój faworyt, który nawet nim nie był, dlaczego Ultimate, nie mogli zostawił go dorosłym!
Odpowiedz
Cytat:ja rozumiem nastolatek, ale nie przedszkolak
No tak, 18-latek jest przedszkolakiem. Lepiej obsadziś 40-latka w roli 16-latka.
I gratuluj? generalnie komentarzy odnośnie młodego aktora, którego pewnie się na oczy w akcji nie widziało. Nie mówięc o wróżeniu, że film będzie kup? bo tak.

Odpowiedz
Wybór Logana na Spider- Mana jest dobry. W końcu jakiś nastolatek w roli nastolatka, a nie 30 - latek. To nie jest dzieciak Disneya na których się narzeka, że nie mają talentu i graj? w szmirach. Wyst?pił w kilku dośc dobrych filmach i nie były one w większości dla dzieci. Co do filmu to na razie nie wiadomo kto będzie wrogiem i jak będzie przebiega? scenariusz. Os?d zostawił jak go obejrz?.
Odpowiedz
Powiedzmy sobie szczerze, Pająkowi przyda?o by się wreszcie coś na miarą The Dark Knight. Czyli film który ma g??bie, a w którym nie jest ukazana typowa walki dobra ze złem. Gdzie będzie konflikt tycz?cy się bardziej ludzkiej natury, psychiki. The Dark Knight jest dobrym przykładem na to że takie filmy robić można, że może taki film odnie?? sukces. Wystarczy mieć odpowiedniego reżysera, z odpowiedni? wizj? a wytwórnia winna mu po prostu zaufa?.

Za Ultimate Spider-Man nie przepadam, to też do filmu inspirowanego tym światem podchodzą sceptycznie i z dużym dystansem. Logan Lerman
to młody aktor, w swoim dorobku nie ma jakiś wielkich ról. Może rola Spider-Mana będzie dla niego prze?omowa, a może i nie. Może lepiej było by się zdecydować na Daniela Radcliffe... Czas pokaże jak to będzie, czy kupa bo tak, czy może raczej kup? bo nie. Jednak powtórz? na razie nie wygląda to optymistycznie...
Odpowiedz
Cytat:No tak, 18-latek jest przedszkolakiem. Lepiej obsadziś 40-latka w roli 16-latka.

Nie, lepiej obsadziś dwudziestoparoletni? osobą w roli bohatera w tym samym wieku. Dlaczego Spider Man ma był znowu dzieciakiem i nie może był dorosłym młodym facetem.
Odpowiedz
W 2012 będzie miał 20-lat, a więc nie taki przedszkolak, mimo to pizdek jeszcze większy niż TM, którego nie mogęem zdzier?y? jako Marine w filmie Brothers.
Odpowiedz
Nie narzekam na fakt, że aktor jest młody, tylko na to, że sama postać ma znowu był nastolatkiem. To mnie głównie boli i dlatego nie podoba mi się ten ch?opiec. Dlaczego Spider Man nie może wreszcie dorosn??.
Odpowiedz
A mi się tam właśnie podoba. Lerman wygląda jak nastolatek i mam nadzieje, że inne postacie typu: Mary Jane, Flash czy Harry także będą podobnego wieku, wyglądu. Maguire gra? licealist? w wieku 27 lat, mimo charakteryzacji nie wyglądał na takiego jak powinien. Teraz w przypadku reboota jeśli naprawdę Petera zagra Lerman, to będzie to wyglądało przyzwoicie. "Historia ma dotyczy? nastolatka z liceum, który zmaga się z wiedzą o tym, że jego wuj zginął, mimo że on miał możliwości, aby temu zapobiec. " cytat z newsa z SMO. więc kogo wy oczekujecie do zagrania tej roli ?
Odpowiedz
Tobey Maguire, mimo charakteryzacji wyglądał właśnie na takiego jak powinien. Sprawdziś się w roli Spider-Mana / Petera Parkera i szkoda że nie dane nam będzie znów go w niej zobaczyć. Ci??ko znależę teraz do nowego filmu odpowiedniego kandydata, może Daniel Radcliffe a może Anton Yelchin... A może ktoś starszy czyli Jake Gyllenhaal lub przewrotnie James Franco.
Odpowiedz
Dobrze, pod względem gry aktorskiej także mi się podobało, ale nie, nie wyglądał na nastolatka. Radcliffe zagrał sobie Pottera i starczy. Nie rozumiem Ci? Scarlet, film ma opowiada? o NASTOLATKU, więc Lerman jest odpowiedni.
Odpowiedz
Tylko czemu film ma opowiada? o nastolatku i czemu znów będziemy wa?kować to jak to Peter Parker odkrywa swoje moce, jest dr?czony wyrzutami sumienia bo nie uratować wujka Bena. To już widziałem w filmie Sama Raimi i w TAS, wreszcie to już czytałem w komiksie. Starczy już chyba wa?kowania tego tematu, no chyba że zostanie to przedstawione w nowatorski sposób który mnie zaskoczy.

Wracając jeszcze do Batmana i Spider-Mana, bo wątek ten rozpocząłem nie jako poruszeniem kwestii The Dark Knight. Pomijając kiepskie ekranizacje Joela Schumachera, musz? śmiało stwierdziś że Batman miał lepsze filmy od Spider-Mana. A samo universum Batmana zawiesięo nie tylko filmem The Dark Knight ale i gr? Batman: Arkham Asylum wysoko poprzeczk?. więc może czas by universum Spider-Mana nawięzało z tym walk?, realn? walk? jakąś ciekawy i bardzo dobrym projektem... stąd moje wysokie wymagania.
Odpowiedz
Bo to było w komiksie, no a chyba lepiej to niż miałby wychowywa? własne dzieci.
Odpowiedz
Co z tego że było w komiksie, równie dobrze film mógłby się rozpoczyna? w momencie w którym Spider-Man na dobre działa już w mie?cie. Pomijając wątek początku, tego jak Peter Parker oswaja się z mocami itd (czyli to co już tak dobrze znamy z komiksu). A co do w?tku który przytoczy?e? z wychowywaniem własnych dzieci, a może lepiej pokazał losy takiego dziecka w przyszłość ? Coś na wzór Spider-Man 2099, ale do tego potrzebny jest odpowiedni reżyser. Poza tym Reboot inspirowany będzie Ultimate Spider-Man, co przesądzę sprawą definitywnie.
Odpowiedz
' napisał(a):Tylko czemu film ma opowiada? o nastolatku i czemu znów będziemy wa?kować to jak to Peter Parker odkrywa swoje moce, jest dr?czony wyrzutami sumienia bo nie uratować wujka Bena.
Nie wiem czemu, tak zdecydowali i już no. więc jeśli o tym ma był film, to zb?dne jest gadanie, że Lerman się nie nadaje.
Może reboot okaże się dobrym pomysłem ? Może zostanie to wszystko przedstawione w sposób lepszy niż ten Raimiego i zarówno jedynka jak i ( mam nadzieję ) kolejne części oka?? się sukcesem. Jeśli nie, to pozostanie nam narzekać dlaczego tak, a nie inaczej i czekać na coś nowego, żeby dorówna?o chociażby Batmanowi, który po przez Pocz?tek, The Dark Knight i Arkham Asylum odniós? sukces.
Odpowiedz
To ten sam co gra? w Efekt Motyla, nie skojarzy?em twarzy, więc umiejątności aktorskie s?, nie narzekajmy, gorzej z wyglądem.
Odpowiedz
Przypominam, że temat dotyczy obsady, a nie na temat tego jaki kto chciałby zobaczyć film.
A w momencie, gdy wiemy, że Peter Parker będzie miał około 16 lat, to pisanie, że chciałoby się kogoś starszego powinno znależę się w jeszcze bardziej fantazyjnym temacie:P. Już nie mówięc o tym, że to producenci, reżyser itd mają najlepsze rozeznanie w aktorach, nie mówięc już o przes?uchaniach i o tym, że dobre ?ród?a nie mówiły o tym, że jest pozamiatane i Lerman zagra Pająka - http://spider-man.org.pl/index.phpłaction=fullnews&id=1785

Cytat:To nie jest dzieciak Disneya na których się narzeka, że nie mają talentu i graj? w szmirach
Akurat Zac Efron mógłby dał radę, bo on gra? potrafi tylko dotychczas gra? raczej w kupach:P. Ale niedługo pokaże się w kilku akcyjniakach i wtedy się pokaże.

Odpowiedz
się pokaże się, rzadlo jesteś z Podlasia?
Odpowiedz
Lepiej powtórzy? słowo, niż rozpoczął zdanie ma?? liter?. Jak nie masz nic ciekawego do pisania, to sobie daruj takie posty.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości