Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obsada!
Cytat:A w momencie, gdy wiemy, że Peter Parker będzie miał około 16 lat,

To właśnie będzie przyczyn? upadku tego filmu, ktokolwiek by w nim nie zagrał, ale to już dyskusja na inny temat.
Odpowiedz
' napisał(a):Jeśli nie, to pozostanie nam narzekać dlaczego tak, a nie inaczej i czekać na coś nowego, żeby dorówna?o chociażby Batmanowi, który po przez Pocz?tek, The Dark Knight i Arkham Asylum odniós? sukces.

I pewnie tak będzie, a filmowy Batman odniós? też sukces dzięki dwóm filmom Tima Burtona (o czym warto przypomnie?)

' napisał(a):Już nie mówięc o tym, że to producenci, reżyser itd mają najlepsze rozeznanie w aktorach

Ale jak wiemy w tymi rozeznaniami jednak róśnie bywa..., poza tym priorytetem powinno był by aktor który wcieli się w główn? role pasować głównie pod względem wizualnym i by miał odpowiedni warsztat aktorski i choć odrobiną do?wiadczenia w takich dużych produkcjach. Ci??ko będzie znależę uważam, odpowiedniego kandydata który spełni te kryteria...

Sony zaprzecza, oby coś z tego wynik?o dobrego...
http://www.filmweb.pl/UPDATE+Sony+zn%C3%B3...a,News,id=59603

Odpowiedz
Cytat:poza tym priorytetem powinno był by aktor który wcieli się w główn? role pasować głównie pod względem wizualnym
Da?em zdjęcie i widać go?ym okiem, że nawet podobny jest.

Cytat:by miał odpowiedni warsztat aktorski
Nie mnie jest ocenia? jego warsztat, zresztą dopiero jakby zagrał w Pająku można byłoby go ocenia? a nie teraz.

Cytat:choć odrobiną do?wiadczenia w takich dużych produkcjach.
Najlepiej ograniczmy się do kilku nazwisk - Cage, Hanks, Downey Jr. i niech każdy z nich gra w 5 blockbusterach rocznie. Jakby młodzi aktorzy nie mogli gra? 16-latków to kto ma gra?? Chloe Moretz robi furor? w Kick-Ass mając niebywa?e do?wiadczenie. Maguire też nie miał do?wiadczenia z blockbusterów przed Pająkiem.

Odpowiedz
Cage, Hanks, Downey Jr. to w ogóle inna pó?ka czy też inna liga. Tobey Maguire przed filmem Spider-Man nie miał do?wiadczenia z blockbusterów, ale miał jednak jakiś dorobek aktorski. Na pewno większy niż Logan Lerman i Zac Efron, co zresztą oczywiste. Niemniej, rób ta co chce ta , niech film inspirowany będzie komiksem Ultimate Spider-Man i niech zagra w nim nastolatek. Tylko jeszcze niech za tym idzie jakiś poziom...
Odpowiedz
' napisał(a):Niemniej, rób ta co chce ta , niech film inspirowany będzie komiksem Ultimate Spider-Man i niech zagra w nim nastolatek. Tylko jeszcze niech za tym idzie jakiś poziom...

Amen.

Odpowiedz
To nie było rozpocz?cie zdania, lecz powtórzenie twojej wypowiedzi. Jak nie wiesz co powiedzieć to mów niewyraźnie. Si? nie obraćaj się.

Sony się nie przyznaje, a później plotki okazują się prawd?.

Nie obraćam się, ale zupełnie nie wiem po co napisałeś tamtego posta, który miał się nijak do tematu. EOT. /rzadlo
Odpowiedz
Jest i nowy Peter Parker - Andrew Garfield oficjalnie nowym Spider-Manem

Andrew talent ma, to fakt, ale 26-latek do roli licealisty to wlasciwie ten sam problem z którym borykano sie w filmach Raimiego (chociaz tam przynajmniej takze postac byla coraz starsza, a tutaj dopiero sie okaze). Dobrze, ze chociac ma chlopieca twarz, to moze nawet wypalic.

Odpowiedz
Moim zdaniem to chyba dobry wybór. W Parnassusie był świetny, ale to niestety jedyny film jaki z nim widziałem wiec tez do końca nie potrafią określi? jego warsztatu umiejątności, ale na pewno nie jest już tak źle z tym rebootem jak było na początku:)
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
Musz? powiedzieć, że nie jestem pewien tego wyboru. Wierze wam, że facet ma talent, nie widziałem go do tej pory na ekranie, jednak nie do końca mi leży wizualnie. Z drugiej strony może to tylko pierwsze wrażenie.
Odpowiedz
Ja też nie jestem do niego przekonany, ale Brody jakoś dobrze zagrał Royce'a (wcześniej kojarzy? mi się z pianist?) w Predators'ach więc i może nasz Andrew będzie dobrym Peter'em. Jeśli chodzi o wizualn? stronę, to może był spokojnie. Charakteryzacja w tych czasach czyni cuda. Jeśli chodzi o innych aktorów to w roli Eddiego Brocka (616) widzę tylko Arnolda Schwarzeneggera:ph34r:.

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz
Arnold, uwielbiam go, ale okres świetności ma on za sob?. Na Brocka (616) widzę tego gościa:

http://woodenspears.com/wp-content/uploads...nic_purcell.jpg

Na Ultimate, myśl?, że wtedy Topher Grace powinien dostał kolejną szans? zas?uguje ch?opak bo potencja?.

Odpowiedz
Na ironi?, Topher Grace pasuje właśnie do Brock'a z Ultimate. Przyznaj? że ch?opak ma talent i jeśli będzie miał takie teksty jak s?ynny już "MMM... my spidey sense is tingling..." to jestem na tak;).

P.S. Z Arnie'm to był tylko taki ?art:P

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz
Znana jest dośc ciekawa informacja/plotka:
(Odnośnie przeciwnika w nowym filmie)

Kliknij!
Odpowiedz
Jeśli Christoph Waltz wyst?pi w tym filmie to to będzie miazga na pewno nie przepuszcz? filmu, kocham jego kreacje w ''B?kartach Wojny'' zas?użony Oscar:)Tylko wtedy musiał by był potulny jako Connors a ja wolę bardziej jego demoniczne oblicze, ale sądzę że nie chodzi o Lizarda choć nie mam pomysł kogo mógłby zagrał:)
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
Ja nie jestem przekonany co do tego, że akurat Lizard pojawi się w nowym filmie. Na razie to była tylko plotka, która co i rusz jest powtarzana:P. Ja strzelam, że zobaczymy w filmie Shockera. Mniej CGI = mniej źle wykorzystanej kasy:P.

Odpowiedz
Nie miał bym nic przeciwko Lizardowi jak i Shockerowi:D
Cieszę się niezmiernie że nagrywaj? nowego spinnemana bo poprzedni to niewypa?. Mam nadzieję że nowy Parker będzie o niebo lepszy od poprzedniego i będzie więcej tych jego docinek jak z komiksu czy serialu. A MJ ? Nie mam nic przeciwko Kirsten Dunst - niez?a babka:P
Ja bym był za tym, żeby dali Kingpina z jego "ekip?" (Shocker m. in.:P) & Green Goblina .
Każdy jest w stanie zmienić swoje przeznaczenie - Naruto Shippuuden rulez ! ! !
Odpowiedz
Cytat:Ja strzelam, że zobaczymy w filmie Shockera. Mniej CGI = mniej źle wykorzystanej kasy tongue.gif.

Jeśli Shocker miałby był złoczy?c? (co mi się nawet uśmiecha), to lepiej, żeby inspirowali się oryginalnym Schulzem, a nie jego wersję z Ultimate, gdzie zrobiono z niego pajaca. Skoro film ma był jedynie oparty na nowym uniwersum, to nie widzę przeszkód, aby nie przerzucił czegoś z 616.
Odpowiedz
Też wolałbym, ale z zastrzeżeniem jego wyglądu z Ultimate. Plus do tego może jakiś wątek gangsterski - tylko, że jak nie ma Kingpina, to pozostaje, nie wiem, Hammerhead? Może Tombstone? Chyba, że Silvermane, ale to hardcore:P.

Odpowiedz
Mi Shocker jakoś na złoczy?c? nie pasuj?. Chciałbym go zobaczyć, ale jako swoisty dowcip. Sceny z nim mogęyby był przezabawne. Pomimo wszystko z chęci? zobaczyćbym wątek symbionta oraz ch?? pozyskania go przez rząd i nie tylko. Z olbrzymi? chęci? zobaczyćbym Beetle. Pokaz jego umiejątności, w po??czeniu z technologi? 3D byłby świetnym widowiskiem wizualnym:).

Odpowiedz
Beetle byłby ciekawy, ale nie sądzę by miał on swój. Jego wersja z Ultimate mogęaby nie komiksowym widzom kojarzy? się za bardzo z Iron Manem. Co do Shockera to coraz bardziej zaczyna mi się podobał ten pomysł. Jeśli idzie o jego kostium to mnie wystarczy, że Schulz zało?y swoją aparatur? i czarny p?aszcz z kapturem.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości