Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obsada!
' napisał(a):Znana jest dośc ciekawa informacja/plotka:
(Odnośnie przeciwnika w nowym filmie)

Kliknij!

Jestem pewien że on zagra w tym filmie Connorsa! Czyli szykuje się Lizard a to już co?. Na nikogo innego Christopher mi nie pasuje.
Każdy jest w stanie zmienić swoje przeznaczenie - Naruto Shippuuden rulez ! ! !
Odpowiedz
Może zacznijmy od tego, że Waltz nie zagra w Spider-Manie.

Odpowiedz
Czyli jednak plotka okazała się plotk??:P
Co nie zmienia faktu że chciałbym widzień Lizarda w tej części.
Odpowiedz
Ja bym raczej był sceptyczny co do jaszczura. Poza motywem Jekylla i Hyde'a niewiele można z taką postacią zrobić w dwu/trzygodzinnym filmie. Bardziej już przychylam się do wcześniej idei Shockera.
Odpowiedz
To trochę brzmi jak by motyw Jekylla i Hyde'a był "tylko" motywem Jekylla i Hyde'a ...<_<
By?oby by efektownie. Było by mrocznie. I dramatycznie. Istny Dark Knight.
Peter Parker jako wierny student doktora Connorsa, który boryka się ze swoim alter ego i wyzywa Spidermana na pojedynek? Wg mnie świetny materia? na pierwsz? część:P
A nie zaszkodzi też do filmu wrzucił Shockera. Pojawia się jako ta "główna zła postać" i Lizard ratuje Spidermana i stawiaj? razem czo?a głównemu przeciwnikowi:D
No nie mówcie że nie pięknie to brzmi ?!:D
Odpowiedz
AtA, a więc stwierdzasz że Peter wyzwie Spider-Mana:P(popraw jeszcze nazwe Spider-Man bo się z myślnikiem pisze)?
Imho team-up Spidey'a i Lizarda jest zbyt oklepany i nie pasuje do jaszczurki. Beetle przeci?ntniakowi może rzeczywiście aż nazbyt kojarzy? się z Iron Man'em, więc rzeczywiście raczej odpada (a szkoda bo sądzę że ma potencja?). B?d? czekać na Shockera.

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz
' napisał(a):Peter Parker jako wierny student doktora Connorsa, który boryka się ze swoim alter ego i wyzywa Spidermana na pojedynek? Wg mnie świetny materia? na pierwsz? część:P
Nie, źle zrozumiałeś to zdanie. Connors wyzywa Spidermana na pojedynek. "Który" odnosi się do Connorsa:P
I chyba świat się nie zawali jak piszę Spiderman bez myślnika? Wiem że tak się piszę. Ja widziałem tu gorsze B??DY ORTOGRAFICZNE <_<

W każdym będą razie pożyjemy zobaczymy:P
Odpowiedz
Taki tylko ?arcik. A za "Spidermana" nie będą Ci? z batem goni?, tylko tak Ci (i ogólnie wszystkim) przypominam, że pseudo naszego ulubie?ca ( w końcu to o nim jest to forum) oficjalnie pisze się z myślnikiem pomiędzy "pająk" a "człowiek". Ten myślnik jest taki w pewien sposób symboliczny, odmienia pająka od takiego Batmana i każdy szanujący się fan powinien to na pewien sposób uszanować.
Przepraszam adminów za offtop.

Dobra jak już wszyscy są za tym Shockerem, to może wytypujmy jeszcze jakiegoś aktora dla niego (przecież to temat o obsadzie!).

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz
Spox, wiem że się tak piszę nie jestem szczeniakiem:D
Pisa?em na szybko:P

Co do aktora Shockera to jestem za. Ale w sumie mi to jedno bo i tak tylko oczy będzie mu widać:P:lol:
A może fotka Shockera bez maski? Istnieje w ogóle taka bo nie mam pojęcie czy pojawił się w komiksach bez swojego "przebrania":P
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości