Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DC Super Hero Collection
Postanowilem zalozyc ten temat poniewaz nikt chyba tego nie zrobi, a ciagle ktos dopisuje swoje trzy grosze na innym temacie dotyczacym figurek Marvel'a, tak wiec tutaj mozecie dodawac zdjecie swoich kolekcji DC, jesli ktos takowe posiada, bo jak wiemy kolekcja ta nie wyszla do tej pory w Polsce, mam nadzieje, ze to sie zmieni i zapotrzebowanie na DC zostanie zauwazone dzieki temu tematowi. Tak wiec zaczne od tego, ze podam adres oficjalnej strony figurek DC http://www.eaglemoss.com/dc/index_uk_splash.html
Tak wiec piszcie, piszcie i jeszcze raz piszcie, a moze zostaniemy zauwazeni i wysluchani w sprawie wydania kolekcji w Polsce:)
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
Dobry pomysl Morpheus, ale czemu ten temat jest w dzaile "Uniwersum Spiderman" ?? Proponuje przeniesc go do innego dzialu.

Co do figurek, to posiadam (narazie?) figse Scarecrowa. Osobiscie chcialbym miec wszystkie te z uniwersum Batmana + glówny sklad Jla.. No i LOBO:D

Ktos napisal, ze fajnie by bylo, azeby wydali tez figurki z Watchmenów jestem jak najdziej ZA i wiem, ze to gramiczy z cudem, ale przyznam, iz w DC Vertigo jest sporo postaci godnych uwagi.
U?miech kosztuje mniej ni? elektryczno??, a daje wi?cej ?wiat?a;D
watch Knife in the water saga
Odpowiedz
Nie wiem czy byl bym zainteresowany zakupem figurek z tej kolekcji ... po prostu nie wiem, nie mialem okazji zadnej potrzymac w lapkach, ani tez przyjrzec sie z bliska, tak wiec szansa zakupu w moim przypadku to pól na pól ...
Nooo po za jedna figurka która jesli by sie pojawila to na 99% bym zakupil ... po prostu Wazniak byc musi kropka.
Odpowiedz
Nie zbieram wprawdzie tej kolekcji , ale uznalem to za wazny news . Pojawila sie nowa figurka specjalna :Etrigan the demon
Oraz figurka regularna : Beastboy
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
Ciesze sie ze temat zostal zauwazony mam nadzieje ze niedlugo bardziej sie rozwinie dolaczam pare przydatnych linków
http://superherofigurineforum.com/index.ph...96&st=14520
http://figurines.marvel.free.fr/
http://www.statueforum.com/showthread.php?...06&page=414
http://www.flickr.com/search/?w=all&q=...rine&m=text
oraz zdjecie jeszcze bez malowania figurki The Question jeden z moich ulubienców obok Lobo

PS Zalaczajcie jakies zdjecia swoich kolekcji i komentujcie ja akurat nie posiadam zadnej figurki z DC wiec ktos kto posiada móglby np cyknac zdjecie porównujace figurki z kolekcji marvela i DC:)bo podobno sa w innej skali. A co do przenosin tematu, pierwszy raz zakladalem swój temat i nie zauwazylem w jakim dziale go umiescilem ale teraz przeniesc go moze tylko admin, chyba ze jestem w bledzie.
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
Figurki DC sa lekko wieksze od tych z Marvela przez co potrzebuja wiecej miejsca na pólce. Dla porównania taki Martian Manhunter, który nie jest specjalem, o kilka milimetrów przewyzsza specjala Apocalypsa. Niestety nie posiadam aparatu bo tak to bym zrobil zdjecia mojej kolekcji Marvela i DC. Co do jakosci czy sa zrobione lepiej od Marvela to juz kwestia gustu. Od wrzesnia udalo mi sie nazbierac 24 figurki.
Odpowiedz
Szkoda ze nie masz aparatu na pewno kazdy chcialby zobaczyc to co udalo ci sie zdobyc, mam przy okazji pytanie skad je zamawiales.
Odpowiedz
Aparat postaram sie od kogos pozyczyc w niedalekiej przyszlosci to pstrykne pare fotek. Co do figurek to w wiekszosci mam je z allegro. Gdzies tam pojawily sie to kupilem. Kilka zamówilem tez przez Multiversum.
Odpowiedz
W takim razie czekamy na zdjecia, móglbys tez cyknac zdjecie Marsjaninowi obok Apokalipsy jestem ciekawy jak to wypadnie:) Tez planuje zakupic pare figsów z uniwersum Batmana plus wybranców których lubie, i równiez mam nadzieje na kolekcje z Vertigo poniewaz maja bardzo ciekawych i oryginalnych bohaterów. Jesli jest jeszcze ktos posiadajacy figurki z marvela i DC bardzo prosze o zdjecia porównawcze:)
Odpowiedz
Wreszcie ktos stworzyl taki temat:spidey_rock:. Ja chcialbym, zeby ta kolekcja wyszla i jednoczesnie nie. Na pewno chcialbym zbierac te figurki, ale nie mialbym na dzien dzisiejszy kasy na to. Prenumeruje juz Marvela i inna kolekcje jeszcze i od czasu do czasu kupuje tez inne kolekcje. Na DC tez chcialbym prenumerate, ale brak niestety na to srodków. Wiec fajnie by bylo gdyby wyszla i nie fajnie<_<.
Odpowiedz
Tez chetnie bym to zbieral , gdyby nie pewien ,,drobiazg" . Nie mam az tyle pieniedzy . Na Marvela idzie sporo kasy , wiec na DC juz by nie starczylo . Ale to serio spoko kolekcja .
Wielkiej mocy towarzyszy wielka odpowiedzialność (Ben Parker) Sprzedam Destroyer (Marvel Kolekcja Figurek)  Info na PRIV
Odpowiedz
Raczej watpie by powstaly w tej kolekcji figurki z Vertigo. To kolekcja DC Super Hero, a trudno nazwac postacie z Vertigo Super Hero. Niby to DC, ale jednak to troche cos innego. Moze kiedys powstanie cos takiego jak DC Vertigo Collection. Figurki sa z glównego nurtu DC. DC ma tez taki swiat jak Wildstorm, ale z niego tez nie spodziewalbym sie figurek. Marvel ma jeden wielki swiat i kilka alternatywnych malo znaczacych, natomiast DC kilka i wszystkie maja swoja linie wydawnicza. Niby wszystkie istnieja w tym samym swiecie ( Wildstorm to alternatywna Ziemia ), a ida innymi torami. W zapowiedziach figurek sa tylko trykociarze z DC. Oczywiscie to tylko moje przypuszczenie.
Odpowiedz
W akcie desperacji zamieszczam w tym temacie pytanie czy nie ma ktos do odsprzedania figsów z DC jesli tak prosze pisac albo tutaj albo na PW i prosze o zdjecia gdyby ktos byl skory do odsprzedazy:)Mam nadzieje ze temat bedzie sie rozwijal.
Odpowiedz
' napisał(a):W akcie desperacji zamieszczam w tym temacie pytanie czy nie ma ktos do odsprzedania figsów z DC jesli tak prosze pisac albo tutaj albo na PW i prosze o zdjecia gdyby ktos byl skory do odsprzedazy:)Mam nadzieje ze temat bedzie sie rozwijal.
Tak jak juz rozmawialismy ja sprzedaje DC, zdjecia dorzuce te same co na forum Marvela. Sporo juz sprzedane, ale jeszcze cos zostalo.

Jesli rozmawiacie o jakosci wykonania figurek to jesli ktokolwiek trzymal w rece figsa DC to wie ze sa duzo lepiej zrobione niz Marvele - dokladniejsze malowanie, no i przedewszystkim sa troche w wiekszej skali.
Odpowiedz
Tak ale czy móglbys jakies blizsze zdjecie Pingwina zarzucic bo na tym nawet go nie ma, a jesli chodzi o Rasa to czy to kurz na nim osiadl bo w niektórych miejscach jest dziwnie szary i chyba jednak bede jeszcze zainteresowany Doomsday'em . Napisz mi ile wiecej mnie to wyniesie i zarzuc zdjecia i dobijemy chyba targu:)bo bardzo mi sie podobaja tylko szkoda ze nie masz juz wiecej z Batsa jak kiedys pisalem rzucilbym sie ma wszystko wielka szkoda ze juz sprzedales:(
Odpowiedz
' napisał(a):Tak ale czy móglbys jakies blizsze zdjecie Pingwina zarzucic bo na tym nawet go nie ma, a jesli chodzi o Rasa to czy to kurz na nim osiadl bo w niektórych miejscach jest dziwnie szary i chyba jednak bede jeszcze zainteresowany Doomsday'em . Napisz mi ile wiecej mnie to wyniesie i zarzuc zdjecia i dobijemy chyba targu:)bo bardzo mi sie podobaja tylko szkoda ze nie masz juz wiecej z Batsa jak kiedys pisalem rzucilbym sie ma wszystko wielka szkoda ze juz sprzedales:(
Ok, zeby nie bylo juz watpliwosci postaram sie wrzucic jutro zdjecia figurek które zostaly w jakims dobrym zblizeniu. Jesli chodzi o Rasa to jest w stanie idealnym a na zdjeciu poprostu wyszly jakies dziwne cienie - figurka jest rewelacyjna - zapewniam, sam bylem mile zaskoczony jak go dostalem.
Odpowiedz
Dobrze wiec wierze na slowo a co z Doomsday'em ile by mnie wynioslo razem z nim. Czekam juz tylko na zdjecia mozesz juz mi napisac w PW o warunkach dopelnienia transakcji:)Zeby nie bylo ze nie na temat zalaczam zdjecie nowej figurki Black Canary
Odpowiedz
Witam ! Ja jako fan Jokera, bardzo chcialbym zakupic jego Statuetke... czy moglbys zrobic mi jego konkretne, dobre zdjecie na zblizeniu ? Ile takie cos kosztuje ?;)
Odpowiedz
Niestety nie posiadam Jokera ale moge zaoferowac takie oto zdjecie:)

A jesli chodzi o cene to jest to granica 20-30 zl ale trudno jest cos takiego upolowac na allegro:)
Zamieszczam takze liste figurek jakie maja sie pózniej pojawic
55 John Stewart (Green Lantern)
56 Mister Miracle
57 Zatanna
58 Mister Freeze
59 Metamorpho
60 Doctor Fate
61 Adam Strange
62 Red Arrow
63 Hawkgirl
64 The Question
65 Brainiac
66 Black Lightning
67 Cosmic Boy
68 Captain Atom
69 Detective Chimp
70 Power Girl
71 Lightning Lad
72 Plastic man
73 Wildcat (Ted Grant)
74 Deadman
75 Steel
76 Big Barda
77 Azrael
78 Saturn Girl
79 Mr. Mxyzptlk
80 Orion
Nie moge sie doczekac ujawnienia wygladu Mr Freeze sadze ze to bedzie jedna z ciekawszych figurek, intryguje mnie jak sobie z nim poradza i jak wykonaja jego klosz ochraniajacy glowe:)Niektóre juz zostaly ujawnione ale nie chce zarzucac tutaj tyloma zdjeciami, bo znajduja sie w linkach które podalem:)
Odpowiedz
Hmm, wyglada calkiem przyzwoicie...:)
Tak, rozgladalem sie juz na allegro, ale nic, co by mnie zadowolilo nie znalazlem... Niestety:(

Gdzie maja one maja sie pojawic ? I dlaczego, kurka, nie ma Jokera ?:D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości