Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man: Shattered Dimensions
Temat dotyczy najnowszej gry ze Spider-Man'em w roli głównej:D

W?aśnie pojawił się pierwszy trailer:
http://www.gametrailers.com/video/debut-tr...shattered/63874

Nie wiem jak wy ale myśl? że coś może z tego wyjść:D. Jeśli się nie myl? to zastosowali cell shading tak jak w Ultimate Spider-Man.

Oficjalna strona:
http://spidermandimensions.marvel.com/

"Who said anything about killing you? All I have to do is rip out your rib cage, lungs and stomach so I can get at my baby. You're welcome to what's left."

- Carnage

Odpowiedz
No właśnie mi też od razu się skojarzy?a z Ultimate:PJak dla mnie to wygląda nie?le, ale niepokoi mnie to, że gra jak na razie ma wyjść tylko na konsole<_<Jeśli gra ogólnie by się spodobała, to oby zrobili chociaż tak jak z GTA IV, żeby po jakimś czasie wydał na PC. Cóż, poczekamy jeszcze na te nowe informacje, które mają się zaraz pojawił.
Odpowiedz
Spider-Man Classic, Spider-Man Noir, pewniakiem też wydaje mi się Spider-Man 2099, tylko pytanie jakim Pająkiem jeszcze pokierujemy? Ja stawiam na Scarlet Spidera z oczywistych przyczyn.

Bardziej nowe od tego co jest dotychczas raczej pr?dko nie u?wiadczysz, bo chociaż podczas Wonderconu 3 kwietnia odbędzie się panel po?więcony grze, to pewnie w zasadzie nic nowego nie powiedzą.

I chyba dobrze, że kojarzy się z Ultimate bo to dobra gra była:P. Mnie cieszy to, że będzie różnorodno??, a nie powtarzanie tych samych czynności w kó?ko jak to miało miejsce w przypadku ostatnich gier z Pajączkiem.

Na wersję pecetową raczej nie ma co liczy?. GTA swoje korzenie ma w blaszakach, natomiast Spidey zawsze jednak był bardziej konsolowy poczynając od takiego Spidera z Atari 2600:D.

Odpowiedz
Ja tam mam takie same typy jak rzadlo.Scarlet i 2099.Pierwsze skojarzenie to był Spider z 2001 roku, a nie Ultimate.Nie wiem dlaczego, ale ten klasyczny czerwono-niebieski Spider przypomina mi bardzo tego z 2001.Komiksowa grafika to sporawy plus jak dla mnie.
Dla mnie to nie problem, że jest tylko na konsole, bo mam PS3:lol:.A jest już znana oficjalna data premiery??

Odpowiedz
Gra wygląda naprawdę świetnie tyle, że tak samo jak Chmielek pewnie nie dane będzie mi w niż gra? zwa?ywszy na brak konsoli. Mam tylko nadzieję, iż ta pozycja wyjdzie również na PC. Co do dwóch pozostałych w tajemnicy wymiarów, to całym sercem jestem z ide? Szkar?atnego Pająka, kto wie może będziemy mogli zagrał jako Spider Girl, to byłoby oryginalne.
Odpowiedz
Wrażenia po obejrzeniu trailera mam mocno mieszane. Fakt, gra w konwencji Noir prezentuje się świetnie gorzej niestety z wersję w "naszym" wymiarze (to? to praktycznie kalka Ultimate Spider-man z paroma nowymi ciosami, NIC nowego). Cell shadingowa grafika ładnie wpasowuje się w klimat także i otoczka Noir absolutnie genialna ale poza tym na kilometr biję po oczach wyeksploatowane schematy rozgrywki. Mam nadzieje, że nowe wymiary przynios? nam coś nowego (również licz? na Scarlet Spidera xD). Póki co bez rewelacji tyle, że gra ledwo co została zapowiedziana. Z końcowymi s?dami trzeba się wstrzymał;)
"You're good... but me, I'm magic"
Odpowiedz
Mam nadzieję tylko, że nie będzie tylko 4-ech bossów, bo ciekawe czym wypełni? ten czas między wymiarami? M?ócka, oraz przynie?/eskortuj, jakoś tylko tyle mi się widzi. Grafika jest okropna! O ile w Noir, w nocy prezentuje się świetnie, to zmaszczona jest totalnie w 616... WTF to jest? Może po jednym filmiku nie ma co ocenia?, ale jeśli cell-shading nie posun?? się ani* trochę, to po kiego grzyba robić gr? z niedopracowanym silnikiem?!

Wszelkie t?a w tej d?ungli są wzi?te niczym z X-Men Legends II, a chociaż mogliby wyprostować liście... Taki Prince of Persja, który wyszedł dwa lata temu jest o wiele od tego żadniejszy... Mia? dopracowane modele, shadery, a w 616, na np. tym screenie powyżej jest modelowa ohyda na rok 2010. Na Wii i PS3 będzie ta sama grafa? Z pewnością, bo Wii chyba spełni wymogi takiej grafy...

* Mówi? tu o grach Marvela, bowiem np. nowy Prince of Persja jest bardzo miły dla oczu i przyjemnie się oglądaćo widoki ?wi?tyni po "odka?aniu".
Odpowiedz
Grafika może był nawet tak kiepska jak w starszych produkcjach City Interactive. Wa?ne żeby gameplay był lepszy niż w poprzednich grach i żeby było jakieś urozmaicenie, zamiast robienia ciągle tego samego.

Chyba Scarleta niestety nie będzie, bo w notce prasowej jako wymiary podane są The Amazing Spider-Man i Spider-Man Noir, więc to wygląda tak jakby seriami nazywali - i może był na przykład tak, że będziemy mieć Ultimate, ale to byłoby raczej głupie, bo tam trudno byłoby o inn? rozgrywk? niż w 616.

Cytat:A jest już znana oficjalna data premiery??

Wrzesie? 2010

Odpowiedz
?o, od bardzo dawna tu nie zagl?dałem;).

Ciekawy trailer. Przede wszystkim jest to pierwszy trailer, który już ukazuje jakieś szczegóły. Po 1-szym trailerze WOS'a się nie mogęem niczego spodziewał, mogęem tylko podejrzewa?, co ciekawego zostanie zawarte w tej?e grze. Gra mnie zaciekawi?a, poinformować mnie o niej Chmielek, graficznie się prezentuje żadnie, aczkolwiek denerwować mnie ten... "po?ysk" na postaciach, wiem, że w każdej nowej grze tak jest, no ale bez przesady z tym. Na gr? póki co specjalnie nie czekam, bo wyczekuje Episodes from Liberty City i Mafii II. B?de wyczekiwać Shattered Dimensions dopiero po zapowiedzi wersji PC-towej, narazie mi ta gra jest obojętna. Aczkolwiek dalej czekam na jakieś ciekawe informacje, gameplay'e, będą screeny prosto z gry. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Tej zapowiedzi PC-towej jak kolega rzadlo mówił możemy się nigdy nie doczekać, czułbym ogromny niesmak jeśli gra odniosłaby sukces, a na PC by się nie pojawiła. Ultimates spokojnie, przecież to dopiero co początek, ale rozumiem, każdy może mieć własne odczucia. Także chciałbym Scarleta, nie jestem inny, też go lubię:DMam nadzieję, że będzie dane porusza? się swobodnie po NY, chociażby tym Noir'em. Nie spodziewałem się aż tak rozwini?tej fabu?y, jak na razie średnio mi się ona podoba.
Odpowiedz
Mo?liwe, ale piszęc, że chcieliby zrobić tą gr? na poziom Batman AA, to ustawili poprzeczk? wysoko, a już spalili sprawą silnika graficznego, który nie k?ami?c jest jednym z atutów gier, wszyscy tak uważając, nawet mając podpis "89% graczy uważa, że grafika jest najważniejsza. Jeśli należysz do tych 11[...]" Bez kitu, ale w tych czasach ludzie lubię poogląda? żadne, realistyczne widoki.
Odpowiedz
0bczai?em dzisiaj trailer.
Mi?o ze wychodzi kolejna gra o pająku, ale szkoda że grafa alla' Ultimate.

Też typuj? Scarleta, ale co do 4go- nie mam pojęcia.

0by gra był? długa, bo od zawsze mankamentem gier ze Spider-Man'em była ich "krótko??".

Jak obstawiacie: wypa? czy nie wypa??
Odpowiedz
Gra zapowiada się miodnie.Wygląda na to ,że będzie to coś w stylu mocno ulepszonego Ultimate'a ,co bardzo mie cieszy.Tak samo jak koledzy wyżej,chciałbym by gra była dosyc długa (nie tak jak pozostałe) oraz wciągająca.Co do wersji PC-moim zdaniem jest duża szansa ,że będzie tylko może później.
Odpowiedz

Gamestop ujawni?o a potem znowu ukryło kostium który dostano ludzie którzy kupił pre-order.
Jest to cosmic spider w każdym wymiarze dost?pnym w grze ten pierwszy to 616 ten drugi to Noir a czwarty to chyba 2099 wiec ten wymiar też będzie w grze ten trzeci przypomina symbiota wiec ten wymiar za podstawowy strój będzie miał czarnego spideya
więc bed? takie wymiary:
1.616
2.Noir
3.Secret wars??
4.2099??
Co o tym sądzicie??
Odpowiedz
Może dostaniemy moduż z kreatorem kostiumów sądzęc po tym, że te wdzianka to mieszanina różnych strojów, wiem marzenia, ale byłoby fajnie.
Odpowiedz
Każdy z tych stroi to ten sam strój tylko one będą inaczej wyglądał w zale?ności w jakim wymiarze go w?o?ymy.
Odpowiedz
Naprawd? świetnie się zapowiada. Widzę że twórcy w jednej z pozycji chcieli zaczerpn?? czegoś ?wierzego, czym jest Spider-Man Noir. Wydaje mi się że mówięc o dorównaniu Batman Arkham Asylum uk?on dla tej gry w obliczu postawionego zamiaru jest właśnie dodanie Noir. Mam nadzieje że dodadz? Vulture kanibala który najbardziej mnie zdziwię kiedy czytałem ten komiks. Licz? też w tym wymiarze na zagadki detektywistyczne jakie miały miejsce w komiksie, najbardziej podobała mi się akcja z Chameleonem i ?ekom? śmiercią J. Jamesona. Oczywiście bez rewolwera się nie obejdzie w tym wymiarze:D. Jednak szczerze mówięc liczy?em że jeszcze jeden wymiar będzie się dzia? w uniwersum The Spider Clan, w którym Spider-Man i Venom należeli do klanu Ninja. Mieliby?my nowe wersje znanych już postaci, i mas? ciosów karatte. A Zamiast uniwersum 2099 wolałbym 2211.
"This is my gift. My curse.
Who am I? I'm Spider-Man."
Odpowiedz
Podobno w noir największy nacisk ma był po?ożony na skradanke wiec mi się podoba.Fajnie by było jak byłmy mogli odblokowywa? stroje które dost?pne by były w różnych wariacjach zaleśnie od wymiaru.
Odpowiedz
Czyli będziemy mieć niezawodny element z gier z serii Splinter Cell. Obajrza?em pełny trailer. Jestem coraz bardziej pozytywnie nastawiony do tej gry. Mówięc szczerze to na poprzedniej grze [Spider-Man Web of shadow] zawiod?em się, ale ta zapowiada się naprawdę znakomicie. Jeśli będzie wymiar ze Scarlet Spiderem to mam nadzieje że będzie walczyć z przeciwnikami z którymi walczyć podczas swojej kadencji w The Amazing Spider-Man takich jak np. Mrs. Dr. Octopus II [tak to kobieta] i licz? też na obie wersje kostiumów.
"This is my gift. My curse.
Who am I? I'm Spider-Man."
Odpowiedz
Wreszcie powiew świećo?ci, przyznam że po przednich grach o Spider-Manie pozostał u mnie niesmak lub wrażenie że potencja? nie został do końca wykorzystany. Teraz będzie coś na czasie w komiksowym świecie, czyli Noir i możliwość zmieniania wymiarów. Mam nadzieje że prócz Amazing i Noir dostaniemy też 2099, może 1602, mo?ne House of M , może Planet of the Symbiotes. Zobaczymy, bo wachlarz możliwości jest spory. Nie liczy?bym jednak na to że ta gra zdetronizuje Batman Arkham Asylum...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości