Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.20 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man: Shattered Dimensions
Znając niefart Spidera to możliwe że gacek nie zostanie zdetronizowany, ale życzę mu tego:)

Jak myślicie, jaki będzie system walki?
Odpowiedz
Jak na mój gust, to najlepszy system walki był w WOS'ie.Tutaj chciałbym właśnie taki system, ale połączony z tymi "unikami" ze Spider-Mana 3.Bardzo bym chciał, żeby uniwersum 616 zawierało klimat mojego ulubionego growego wyst?pu Spider-mana, czyli Spider-mana z 2001 roku.To by było naprawdę kapitalne przeżycie poczuł znów ten sam klimat jak wtedy kiedy gra?o się w to na blaszaku na początku XXI wieku.

Odpowiedz
Na GameTrailer's pojawiła się analiza trailera z której możemy sporo wywnioskować:

http://www.gametrailers.com/video/gt-pop-b...shattered/64235

Noir przypad? mi do gustu ale nie mogę przebole? tej d?ungli z Amazing'a ;/
W ogóle nie pasuje mi jej bajkowy klimat.

"Who said anything about killing you? All I have to do is rip out your rib cage, lungs and stomach so I can get at my baby. You're welcome to what's left."

- Carnage

Odpowiedz
Fakt wygląda nazbyt bajkowo, ale nie w samym świecie Amazing gracz będzie się obracał naszczęście. Zresztą i tak chyba najmocniejszym punktem samej gry będą pozostałe światy czy też wymiary. Czekam też na dalsz? list? wrogów, bo Kraven i Hammerhead nie są jakoś bardzo ciekawymi i porywającymi wrogami...
Odpowiedz
Moim zdaniem gra zapowiada się naprawdę dobrze. Jeśli chodzi o grafik? to nie mam absolutnie żadnych zastrze?e? (na podstawie tego co pokazali rzecz jasna). Oba modele Spidera i wymiar Noir wyglądaję rewelacyjnie. świat Amazinga jest komiksowo kolorowy co wielce kontrastuje z jego XX wiecznym odpowiednikiem tym samym naprawiając, moim zdaniem, największe błędy poprzedniczek - monotoni?. Tu będziemy mieli 4 światy i 4 różne sposoby prowadzenia rozgrywki. Tego wcześniej nie było. Mam nadzieję, że nie zmarnuj? tego potencja?u. Licz? na obecność w grze Spider-Mana 2099, który prawdopodobnie spełnia?by rolę Spidera do bezpośredniej walki wręcz.

Niestety jak sami zauważyliście d?ungla z Amazinga nie wygląda już tak dobrze jak mapy uniwersum Noir. Mam naiwn? nadzieję, że tylko w trailerze wypad?o to niekorzystnie. Mam jeszcze jedn? obaw?. Jak na razie nie wygląda na to aby?my mieli został uraczeni otwart? rozgrywk? znan? z poprzednich części Spidera. Obym się myli?.

Nie wierz? aby twórcom udało się osięgn?? poziom świetnego Arkham Asylum, ale licz? na to, że tym razem dostaniemy w pełni dopracowany produkt który mimo wszystko zagości także na PC.

Odpowiedz
Zobaczcie to:

i to:
Odpowiedz
Zrobiłem tabele kostiumów:

Odpowiedz
Fajny pomysł z tą tabelk?.Gdyby twórcy zastosowali takie rozwiązanie to było by całkiem spox.Takie mixy kostiumowe by wychodziśy....

Odpowiedz
Tabela spoko ale nie sądzę by znalazła zastosowanie w samej grze...
Niemniej czekamy...
Odpowiedz
http://www.gametrailers.com/video/episode-...ilers-tv/100110
W piłtek będzie pokazany pierwszy gameplay i nowy villain. Nareszcie coś nowego.
Odpowiedz
Witam jestem nowy na tym forum:spidey_welcome:.

Gra jak dla mnie ciekawie siN zapowiada gdyN:
-Zlikwidowana zostanie pieta Achillesowa wczeeniejszych gier ze spidey'em - monotonnoe
-Pojawi siN Spider-Man Noir (moja ulubiona na równo z Ghost Riderem postaN Marvela)
- RóNne klimaty mogN siN nieele dopeeniaN (np. po chowaniu siN w cieniu i wciegnieciu w mroczny klimat noir'a, dla relaksu wykrecaevym coraz to bardziej szalone combosy w dosyN kolorowym wcieleniu Spidey'a ze ewiata 616)
-Ciekawie bedzie zobaczyN ewiat oczyma Spider-Mana

Jedynie brak wersji PC moee sprawiN ee w grN nie zagram, aczkolwiek i tak czekam z niecierpliwoecie

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz
Bo?e, czemu oni musieli się tak beznadziejnie zachować i zrobić gr? tylko na konsole. No po co to ?:angry:
Gra wygląda jeszcze bardziej komiksowo niż Ultimate. Noir jak już wiadomo jest cichy i nokautuje od razu, Amazing wykonuje jakieś wynaturzone combosy z tą pajączyn?, to wygląda świetnie, podobnie jak cała walka. Pokazali krótki fragmencik swingowania, no i tutaj minus, bo chyba będziemy mieli do czynienia z pajączyn? wystrzeliwan? w niebo, chyba, że jeszcze to poprawić, ale wątpię. Norman Osborn, czyli Green Goblin dośccza do Kraven'a i Hammerhead'a. Tablica czasu całkowicie odmieni?a Goblina, wygląda podobnie jak w USM, wielki, silny, brzydki:DTrzeba czekać na te kolejne dwa światy, bo to raczej ciekawi najbardziej. Chyba szykuje się nam zdecydowanie najlepsza gra o pająku, może nie na miano Arkham Asylum, ale myśl?, że będzie udana. Tutaj link do tego filmiku;)
Odpowiedz
Filmik oglądałem i jestem wniebowzi?ty jeśli gra nie wyjdzie na PC chyba zacznę zbiera? na Xpud?o albo plejstejszyna 3

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz
Giera zapowiada się fajnie, ale z braku konsoli chyba w niż nie zagram.:spider_lol:

Może zrobić konwersję...
Odpowiedz
W internecie jest już trailer przedstawiajacy Spider-Mana 2099 (na SMO też jest). Wida? ae Pajączak z tego wymiaru skupi się na akrobacjach i walkach toczacych się w przestworzach. Jak dla mnie zapowiada się obiecujaco. Teraz tylko czekać na ostatni wymar (chociaż na 99.99% badzie to jakiś symbiot)

Odpowiedz
Ciekawe tylko jaki symbiont....
Dobrze, że forum powróciło.Naprawd? brakowało mi pisania postów przez te 2 tygodnie.
Ciesze się z wymiaru 2099.Futurystyczny świat graficznie prezentuje się naprawdę niesamowicie.To samo tyczy się designu Spidera 2099.Mam szczer? nadzieję, że bossem w tym wymiarze będzie Venom 2099....

Odpowiedz
Obstawiaebym, ee ten Spidey z symbiontem to ten który wystepiN w What ifN Vol 2 #4 ,a potem Quasar #30. Wolaebym jednak eeby jak juN to byN Spider (ten który zeczyN siN z czerwonym symbiontem), bo byeoby emiesznie (ma poczucie humoru, porównywalne z Deadpool'em), Spider z 1602, India, lub przynajmniej Spider-Monkey (ciekawie by byeo)

Co do wrogów w 2099:
Również licz? na venoma, jednak w trailerze widać Hobgoblina 2099 (przynajmniej ja go zauważyłem)

Odpowiedz
w 52 sekundzie macie black cat ;D
Odpowiedz
Trafna uwaga kolego;). Szczerze mam nadzieję że i ta pani, jak i inni superbohaterowie pomogę naszemu pajączakowi podczas misji (moim marzeniem jest ,aby w paru misjach w Noir pomógł nam Wolverine albo Punisher).

W każdym razie wyczekuj? nowych informacji na naszym kochanym portalu (i nie tylko).B)

Odpowiedz
Na oficjalnej stronie gry, gdy wybierzemy Spider-Mana 2099 także widać Black Cat, widnieje ona na billboardzie, więc raczej na pewno możemy się spodziewał jej wyst?pu w grze;)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości