Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spider-Man: Shattered Dimensions
Ja raczej pogram na PS3 Slim. B?d? musiał jednak poczekać aż stanieje do przyzwoitej ceny. Ze specjalnymi kostiumami dla danej konsoli to naprawdę ciekawy pomysł. Coś podobnego zastosowano w Soul Caliburze IV (tylko że tam na Xklocka był Yoda, a na PS3 Lord Vader, co i tak się równowaćy?o, bo można było ich potem kupił w DLC). Teraz tylko czekać na nowiny z Comic-Con'u który się zbli?a (tam będzie prawdopodobnie ujawnione czwarte uniwersum). Postaram się jak najszybciej napisał nowiny dotycz?ce owego wymiaru pajączaka, jednak znając życie, kochani redaktorzy SMO wyprzedzę mnie jak banda dzieciaków na chodniku.:lol:

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz
co do okładki tej gry to prezentuje się ciekawie, a co do czwartego wymiaru to mi się wydaje że jest to symbiote spider-girl;)
Odpowiedz
To niby oficjalne zdjęcie wygląda podejrzanie. Ten czwarty wymiar bardzo mi odpowiada oczywiście, ale jego zdjęcie jakoś nie pasuje do reszty okładki, po prostu widać, że to fotomota? wg. mnie przynajmniej.
Odpowiedz
' napisał(a):a co do czwartego wymiaru to mi się wydaje że jest to symbiote spider-girl;)
To raczej mało prawdopodobne;)Ten czwarty wymiar to wcale nie musi był fotomonta?, spójrzcie chociażby tu http://www.gametrailers.com/game/spider-ma...imensions/12941 Dodawali by okładk?, która jest fejkiem (Tu powinien był znak zapytania, ale zamiast jego pojawia? mi się znak "e" albo "N":huh:) Mam jeszcze taki filmik: http://www.youtube.com/watchev=k58NuGYXa58 trailer przedstawiający Scorpiona;)Pamiętajcie, aby w miejsce "e" w napisie watchev wstawił znak zapytania.
Odpowiedz
No, musz? przyzna? że trailer ciekawie się prezentuje. Troch? bardziej ciekawi? mnie jednak przeciwnicy w Noirze;). Co do czwartego wymiaru, to może to był dzieńo samych twórców gry (mieli by znacznie więcej możliwości). BTW również wątpię żeby okładka ta była fake'iem

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz
Już po samym avatarze widać co Ci? ciekawi Zer0:PW Noirze to już jasne, że zobaczymy Hammerheada i Green Goblina, chyba po dwóch villianów przypada na każdy wymiar. Po tym ( już chyba śmiało można powiedzieć ) znanym, czwartym wymiarze raczej możemy się spodziewał Venoma.
EDIT: http://www.gametrailers.com/news/spider-ma...dimensions/2304 Tym chyba rozwia?em wszystkie w?tpliwo?ci na temat okładki i czwartego wymiaru;)
Odpowiedz
Jeśli rzeczywiście będą tylko 2 villainy to szkoda bo gra raczej będzie krótka (poza tym chciałbym powalczyć przynajmniej z Vulture-kanibalem)
Owszem tym linkiem (niezłego masz nosa do szukania BTW) rozwia?e?, ale to nie znaczy, że dalej nie możemy spekulować. W wielu uniwersach było wiele Spidey'ów którzy nosili czarne kostiumy lub czarne symbionty.;)A więc jakie jest wasze ostatnie stanowisko przed Comic-ConemN
Ja sądzę że będzie to Sipdey który wyst?pił w Quasarze #30 lub wymyślony przez studio na potrzeby gry (bardzo ciekawe jest jeszcze podejrzenie Black Cata, czyli Symbiote Spider-Girl)

Odpowiedz
Dziękuje:DNo cóż, gra zapewne będzie typowym średniakiem pod względem długości, czyli jakieś 8, 9 godzin. Spekulowanie zawsze będzie, to nieodłączna część czekania na jakiś tytuł;)No tak, było wielu, jednak myśl?, że czarny Spider-Man pojawi się sposobem wszystkim znanym, czyli symbiont z kosmosu itd, a potem Venom ( znak zapytania ) Być może, ale co w takim razie ze Spidey'em i jego symbiontem. Dla mnie Symbiont Spider Girl jest bardzo mało prawdopodobna, to już by było za dużo mieszania, chociaż z drugiej strony mogę zaskoczyć wszystkich.
Odpowiedz
' napisał(a):Jeśli rzeczywiście będą tylko 2 villainy to szkoda bo gra raczej będzie krótka
Po trzy levele na wymiar, czyli raczej przynajmniej trzech złoli.
' napisał(a):No cóż, gra zapewne będzie typowym średniakiem pod względem długości, czyli jakieś 8, 9 godzin.
W sumie ma był 13 misji, z czego każda pono? na godzin?.
' napisał(a):symbiont
Symbiot. "Symbiont" jest bardziej poprawnie, ale "symbiot" jest wersję oficjaln?.

Skoro symbiot jest czarny, to olewam wszystkie moje poprzednie przypuszczenia o jakich? fajniejszych wymiarach i stawiam na What If w którym Spidey nie porzucił kosmity.
Odpowiedz
Ja jeszcze nie znam historii o czarnym kostiumie w komiksach, bo do tego jeszcze nie doszedłem z czytaniem, jedynie wiem tylko tyle co było na filmie i kreskówkach chociaż to miało niewiele wspólnego z komiksami z tego co wiem, ale mniejsza o to, mam ogólne pojęcie (ale długie zdanie). Za to mam numer specjalny Kolekcji Figurek Marvela, gdzie jest napisane, że Peter po pozbyciu się symbiota dostał czarny kostium właśnie od Black Cat, bo wg. niej wyglądał w nim bardziej sexy itp. Może więc bedzie to jakaś wspó?praca Spider-Mana z Black Cat lub coś w tym stylu.
Odpowiedz
Gra zapowiada się naprawdę miodnie.Klimat NOIR+ świetna komiksowa grafika.Czy?by godny następca Ultimate'aN
Co do wersji na PC to ja sądzę ,że chyba niestety nie wyjdzie...Dla mnie to lotto i tak nie pogram bo konsoli nie mam a na kompie zapewne by mi nie poszło.Jednakże wspó?czuj? PC'towym fanom.Chyba przenosimy się bardziej do ery konsol (wystarczy porównac np.FIF? 09 konsolową i PieCow?) i zamiast ?adowac ogromne pieni?dze w komputer (ja rok temu jak chciałem procesor Intel Core 2 Quad,3 GB RAM,i kart? GeForce 9800GT to facet wypalić...2000,50 z?!) lepiej kupic X360 (jak porządnie poszukacie Arcade nowe będzie za 700z?) lub zainwestowac w PS3 i miec maszyną na miarą 2014roku.
żeby nie robic offtopu,wypowiem się jeszcze o grze.Coś takiego na PS3 może naprawdę miodnie wyglądac,komiksowa grafika dopracowana do perfekcji może dac grze tytuł gry roku...Do tego dobra fizyka i jest git.Co do ex'ow-obstawiam Scarlet Spidera.
Odpowiedz
Dla takich gier kupiłem sobie xboxa, tak jak ty to powiedziałe? "maszyną na miarą 2014 roku".
Jestem ciekaw czy będą do tej gry wydawane jakieś DLC np: nowy wymiar.
Odpowiedz
' napisał(a):Coś takiego na PS3 może naprawdę miodnie wyglądac,komiksowa grafika dopracowana do perfekcji może dac grze tytuł gry roku...Do tego dobra fizyka i jest git.
Chyba troszk? przesadzasz, nawet o nominacje do gry roku będzie cię?ko, chociaż może nie warto o tym gada?, skoro jeszcze nie wiadomo jaka ta gra jest.
' napisał(a):Symbiot. "Symbiont" jest bardziej poprawnie, ale "symbiot" jest wersję oficjaln?.
Skoro symbiont jest wersję poprawn? to po kiego poprawiasz N Nawet dyskusja na forum była o tym o ile pamiętam i wyszło, że powinno się mówił symbiont.
Odpowiedz
' napisał(a):Ja jeszcze nie znam historii o czarnym kostiumie w komiksach, bo do tego jeszcze nie doszedłem z czytaniem, jedynie wiem tylko tyle co było na filmie i kreskówkach chociaż to miało niewiele wspólnego z komiksami z tego co wiem, ale mniejsza o to, mam ogólne pojęcie (ale długie zdanie). Za to mam numer specjalny Kolekcji Figurek Marvela, gdzie jest napisane, że Peter po pozbyciu się symbiota dostał czarny kostium właśnie od Black Cat, bo wg. niej wyglądał w nim bardziej sexy itp. Może więc bedzie to jakaś wspó?praca Spider-Mana z Black Cat lub coś w tym stylu.

Wątpie żeby takie coś było gdyż, wydarzenia z czarnym kostiumem uszytym przez Black Cat miały miejsce w 616. Sam pomysł na wspó?prace jednak bardzo mi się podoba. Podobnie jak Gizmo, również kupiłem konsole dla tej gry i nie tylko (tym razem PS3), ale sprytnie to zakamuflowałem (żona sądzi że to dla syna:ph34r:) i nikt się nie po?apa?.
Tak się zastanawiam co by było gdyby wyst?pił Spidey z jednego z pierwszych What If'ów gdzie połączył sięy z Fantastic Four i nazwać to Fantastic Five. Może gra akcji z jakimi? elementami taktycznymi N:P

Odpowiedz
Pewnie masz racj? Chmielek,ale ja jako fan ?ywi? takie nadzieje.
Odpowiedz
Masz prawo:P
Nowy trailer przedstawiający kolejnego bossa, Juggernauta, dla mnie zaskoczenie. Przyjdzie nam się z nim zmierzy? w świecie Amazinga.
http://www.youtube.com/watchev=nM_mBGfSC20
Pamięta?, aby w miejsce "e" w napisie watchev wstawił znak zapytania.
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watchev=kirtOZnDPPs
Ostatni wymiar jest ujawniony! Okazał się nim... Ultimate! Zaskoczeni!N Owy Ultimate będzie miał możliwość kontrolowania symbiontem, a bossami będą Carnage i... Deadpool! Pod koniec będzie pewnie też misja w której nasi pajączakowie team-up'n? się! Trailer wywar? na mnie pozytywne wrażenie i już nie mogę się doczekać, aż pogram Noir'em. Co do ostatniego wymiaru mam pytanie: czy w komiksach Peter miał kostium Venoma przez jakieś 10 minN Coś mi mówi że to alternatywny wymiar Ultimate gdzie Peter zatrzymał Venoma. Dodam że moje marzenie się spełniło, gdyż zobacz? i pewnie zawalcz? z Vulture Noir'em (przynajmniej człowiek na trailerze wygląda jak Vulture z komiksu)

P.S. Wreszcie jestem szybszy od SMO i mistrza newsów Chmielka :P.
P.S.2 Przepraszam za double posta

Odpowiedz
No żadnie, żeby tylko upchn?li w którym? Black Cat to będzie gites majonez ;D

Wymiar ultimate, mi?e zaskoczenie, zapowiada się smakowita produkcja;)
Odpowiedz
Jasna cholercia!Musz? mieć tą gr?.Czarny Spider z Ultimate to dla mnie mi?a niespodzianka, jednak musz? przyzna?, że podejrzewa?em, że w grze znajdzie się czarny Spider.Totalnym zaskoczeniem dla mnie są drudzy bossowie z czyli Juggernaut i Deadpool (!!!!).Skopa? ty?ek Juggsowi to będzie nielada frajda!Ale Deadpool, to zaskoczenie na 1.000.000%.Uwielbiam tego gościa i chyba będą się dziwnie czuł pior?c go.Oby tylko Było więcej bossów niż tylko 2 na wymiar.
Ostatnie misje na pewno będą się opiera?y na Teamie AMAZING-NOIR-2099-ULTIMATE.Będzie fajnie!!!!

Odpowiedz
http://www.xbox360achievements.org/game/sp...s/achievements/

Pojawiły się Achiewmenty ;D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości