Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piszemy opowiadanie o Spider-Manie
Qbas wata cukrowa tez byla 3 lata temu
Ostatnia wzmianka o wacie byla na 29 stronie czyli jakis... Miesiac temu ;]

A po za tym ja nie ciagnalem historii sprzed tego miesiaca, tylko zwinnie ja przywrócilem kontynuujac opowiastke z tej strony :] Jako, ze nie rozwijasz akcji zrobie to ja.

Objedzeni wbili sie na chate do Petera i tam zastali okropny widok! Ktos zdemolowal cale mieszkanie!
- Wiem kto to zrobil! - rzekl Pajak - To na pewno ten wstretny sprzedawca, szukal pieniedzy, bo dal mi kolorowa wate, a mi zabraklo 0,02$ do zaplacenia naleznosci!
- Chodzmy mu nakopac!
- Dobra. Ide po baseballa.
Dokladnie.ja przypomnialem o wacie :D

Spidey poszedl po baseballa ale wrócil bez niego,tylko z...
...tylko z wielka pila mechaniczna firmy STIHL i rzekl:
- To bedzie lepsze!
Podjarany GG zaczal rechotac. Nastepnie udali sie na poszukiwanie sprzedawcy. Znalezli go przy budce, gdzie wczesniej kupowali wate cukrowa. Pajak odpalil maszyne, która trzymal w reku i juz chcial uciac glowe biednemu czlowiekowi, gdy nagle niespodziewanie zadzwonil zegarek...
- Niee! Moda na sukces sie zaczyna! Musimy isc albo nie dowiemy sie co sie stalo z majatkiem Forresterów!
Spider-Man puscil pile mechaniczna i nie zwazajac na to, ze odbijajac sie od ziemi odciela nogi sprzedawcy, ruszyl w strone domu ciagnac za reke Green Goblina.
- Cale zycie czekalem na ten odcinek, nie moge go nie obejrzec! - ryknal Spidey.
Gdy doszli do domu niestety okazalo sie, ze trafili na napisy koncowe. Peter upadl na ziemie glosno szlochajac, a GG pochylil sie nad nim i szepnal, klepiac go po plecach:
- Nie martw sie... Obejrzysz ten odcinek na GoogleVideo... A zreszta... Moglo byc gorzej... To móglbyc odcinek Klanu...
Parker oczami pelnymi lez spojrzal na niego i lekko sie usmiechnal...
Ty zawsze musisz miec racje??-Spytal sie z lekkim wyrzutem w glosie Spider.

Przelaczyli na TVN, a tam na zywo nadawal KuBa WujHujDzki (Bez urazy Qbas :) ).

-Witamy was po przerwie w "Polowaniu na czlonka"!-krzyczal WujHujdzki.-Mamy wiadomosc dla spider-Mana i Green Goblina od Octopusa!

-Dr.Octopusa!-zagrzmial inny glos w telewizorze.

Zaraz kamera zaczela pokazywac Octopusa.

-Wiem, ze mnie ogladacie.Spotkajmy sie Na East Side Tower o 15...

UWAGA!TERAZ FRAGMENT DLA TYCH CO OGLADALI SPIDER-MANA 2. :P

-... Spotkajmy sie na East Side Tower o 15 jak za dawnych lat.-powiedzial Octopus z lekkim usmiechem na twarzy.Aha i wskazówka nadal jest odrabana,hahahahahahahahahahahha...SzSzSzSzSz(w telewizorze)
A TERAZ FRAGMENT DLA WSZYSTKICH xD

-Oz ty gnido!!-wrzasneli GG i Spider.
-A ty czego wrzeszczysz?- spytal sie Spider.
-A z przyzwyczajenia-odparl GG.-Wskakuj na slizgacz...

>>REKLAMA<<
O lol. Ten temat jeszcze zyje? xD A jak juz pisze tu posta to moze dodam tu jeszcze cos na temat:

Spider juz wskoczyl na lotnie Goblina kiedy nagle go olsnilo i rzekl:
-Po co wlasciwie mamy leciec ma East Side Tower tylko dlatego, ze jakis koles z zelastwem na plecach pokazal sie w telewizji?
To pytanie okazalo sie byc bardzo zaskakujacym w opowiesci prowadzonej bez zadnego scenariusza, dlatego na pewien czas zapadla glucha cisza...
Arsen
Nagle Spidey wlecial do domu,w sypialni lezala Gwen Stacy.Pózniej uprawiali seks 4 godziny.Byla 21:30,Gwen Stacy brwala prysznic a Peter wlaczyl TVN i ogladal ''Szymon Majewski Show''.Gosciami byli Dr.Octopus i Green Goblin.Zartem Szymona Majewskiego byla piosenka ''Jader-Man''.Peter tak sie wkurzyl sie wykonal ''Roundhouse Kick'' na telewizor.Gwen skonczyla,kolejne 4 godziny uprawiala seks z Peterem lecz.............
Lecz okazalo sie,ze MaximumCarnage to zbok ;)

Okazalo sie,ze przez katastroficzny blad Petera, Octopus rozwalil cale EastSide.Ludzie znienawidzili spidera, a ogladalnosc "Polowania na czlonka" spadla o 125%!!
Lecz Gwen urodzila drugiego Georga Wellsa który od razu zbudowal wehikul czasu i Peter uzyl wehikulu do momentu w którym Doc Ock ostatecznie niszczy East Side.Peter bierze dubeltówke i strzela,pocisk trafia do odbytu,Doc Ock ma obsrukcje.Na szczescie wysyla go na planete Skruli.I wrócil do przyslosci.I znowu uprawial seks z Gwen i dalej......

Wracajac do MaximumCarnage,MaximumCarnage wyhodowal nowych czlonków Maximum Carnage Carnagemana,Venonmana,Shriekmana i Doppelgangermana.Pózniej EastSide znów bylo niszczone,lecz teraz New Avengers walczyli odwaznie lecz tak bylo:
Venom wybil wszystkie zeby Avengersom i.....
...wybuchla bomba atomowa i wszystkich zabila,cala luckosc.Koniec.Proponuje zaczac od nowa,no wiec Spider-man latal na sieci po Nowym Jorku,i zobaczyl Doppelangera który okradal bank...

No dobra rzeczywiscie zróbmy sensowne opowiadanie.

...Podszedl go od tylu i sie spytal:
- Co robisz ztymi diamentami?Nawet one nie poprawia twej brzydoty...
...Boooooooom!!!! Spidey walnol Doppellangera!!,Doppi mu oddal z nawiazka! Spider uciekl...

A Doppi zostal xD
Przerazony spider wskoczyl do budki telefonicznej, wstukal tylko sobie znane liczby i ni stad ni zowad z sufitu spadl kostium Scarlet Spidera. Chlopaczyna szybko pobiegl do najblizszej przymierzalni w miescie gdzie za kurtyna spotkal...

Wysy?am zaproszenia na Lockerz.com gdzie mo?esz zgarn?? cenne nagrody (PS3, WII, PSP, IPOD'y i inne) !
W celu jego uzyskania wy?lij mi wiadomo?? na mój email korga.m@interia.pl
...Black Cat,która chciala z nim...(wcale mi nie chodzi o sex,to zalezy od was co napiszacie)

Naj**ac Doppiemu!Spider sie wkurzyl,powiedzial, ze nie jest sierota,ze sam sobie poradzi.
Wtedy Cat sie obrazila.
Wow.xD

Postanowila dzialac na wlasna reke.
Ale wtedy z nieba spadla na nia krowa i na tym skonczylo sie jej dzialanie.
Arsen
Jak okazalo sie pózniej krowe zrzucil latajacy Jozin z Bazin, który mial zrzucic krowe na grupe Ivana Mladka ,ale troche mu sie zcentrowalo oko

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości