Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piszemy opowiadanie o Spider-Manie
...pudelko z tabletkami nasennymi...
...o smaku waty cukrowej!
...I nagle wielka asteroida o srednicy 1000 km uderzyla w Ziemie! Planeta po prostu rozpadla sie na kawalki i przestala istniec! Wtem Bóg zszedl z nieba i okazalo sie ze to koniec swiata! Wszyscy (a źli do czysca) trafili do nieba i zyli sobie tam dlugo i szczesliwie! KONIEC!
Ale ten Koniec stal sie poczatkiem czegos nowego gdy ...
Gdy nagle Admin lub moderator zamknal ten topic.
W ostatniej chwili, gdy jednak mial to zrobic pojawila sie swiecaca zarowka wyglaajaca jak wata cukrowa, co oznaczlao pomysl: Admin (lub mod) postanowil wziazc wszystkich an wate cukrowa. Ocyzwiscie wszyscy sie zgodzili...
i postanowili kupic fabryke waty cukrowej w .......
...sasiedztwie Lódzkiego pogotowia(na wypadek gdyby im zachorowaly dziasla)...
Imperial Stormtroopers don't die, they can only go to hell and regroup.

www.nerdwars.blog.com

Ca
Wtedy spidey poszedl do madam web by ja zapytac co go tak ciagnie do waty ona odpowiedziala ze wata to tak naprawde rózowy symbiot...

PS. Czemu sie tak wszyscy czepiacie tego tematu? Wiem to glupoty ,ale na temat. Nie tak jak wasze posty.
...a rozowy symbiot to wata. Wiec wtedy Madame Web powiedzila ze w sumie tez by zjadla waty.
Otrzymala wate i od razu ja zjadla. Jak sie po 5 minutach okazalo wata zaczela konsumowac Madame Web od srodka co sprawilo ze pozostaly jej ostatnie minuty zycia. Nagle dostala olsnienia wstala i wykrzyknela z radoscia "Ja widze!!".
zobaczyla jak spidey pokazuje jej jezyk wiec sie na niego obrazila, chwile potem przyszedl beydoner, stworzyl stu tysieczna armie kubków srubków wzmocnionych dna
pajaka i powiedzial: to nie civil war to debil war i zniszcze wszystkich superbohaterów ha ha ha...
....ale zobaczyl ze Madame Web na serio widzi i powiedzial: "Padam przed majestatem waty cukrowej"
...Ale wtym momencie rózowy symbiot przezarl brzuch madam web i skoczyl na beydoner polaczyli sie beydonerstal sie wszechwiedzacy i powiedzial madam web byla transwestyta...
...nastepnie spidey zawolal o nie nie mozesz tego zrobic bo myslal ze beyonder chce zostac królem wszechswiata rzucil sie na niego i poczal bic po pysku jak psa madame web podniosla sie i wykrztusila ostatnie slowa chce zagrac w gre...

PS: Uzywaj znaków interpunkcyjnych mati... Bo potem wychodzi wlasnie cos takiego <_<
rozbieranego pokera ,a spidey lee obys wygrala starucho...

ps uzywalbym ale pisze 1 reka bo druga mam zlamana
Tymczasem Grizzly ucieka z zoo i spotyka sie z Jackalem (ten który zginal w sadze klonów to byl klon) i obserwuja jak Kaine nawala sie z klonem Gwen Stacy. Nagle do walki dolacza Venom ( Mac Gargan) i mówi:
- Nikt nie bije mojej dziewczyny- po chwili dodal- oprócz mnie.
Na polu bitwy pojawia sie Guyver który scina glowe Gwen Stacy.
-Ty gnoju. Sploniesz w piekle- krzyknal Gargan.
Guyver nie przejmujac sie pogrózkami przypalil nieco Venoma laserem.

Carnage siedzi w swojej kryjówce i spoglada w lustro . KIedy symbiot znika z jego twarzy mówi:
- Forumowicze SMO nigdy nie domysla sie kim jestem nawet do konca swiata.
W lustrze odbija sie twarz Dawidosa! ( sorry dawidos nie moglem sie powstrzymac przed dodaniem tej nowej tozsamosci Carnagea).

Spider-man wygral w pokera i wrócil do swojego swiata. W tym momencie pojawia sie Eddie Brock i prosi:
- Musisz pomóc mi odzyskac symbiot.

Guyver i Kaine wygrywaja z Venomem kiedy niespodziewanie Guyver odlatuje do tylu trafiony bomba w ksztalcie dyni. Ku nim leci rozesmiany Green Goblin.
... i rozdaje wszystkim wate cukrowa.
Okazalo sie, ze Pawcioluxowi sie przywidzialo bo Green Goblin nienawidzi waty cukrowej.

Guyver próbuje zestrzelic laserem Goblina z lotni, ale Goblin unika ataku i ponownie zaczyna rzucac bombami. Tym razem obrywa Kaine. PO chwili wstaje chcac za wszelka cene pomscic smierc Scarlet Spidera. Guyver niszczy lotnie Goblina i razem z Kainem atakuja go na ziemi. Wspólnymi silami pokonuja go, ale Guyver zostaje ogluszony przez Venoma. KIedy Venom zamierza skrecic kark Guyverowi zostaje zaatakowany przez Carnagea. Guyver odzyskuje przytomnosc i slyszy slowa Carnagea :
- Nie panuje nad tym. Musisz mi pomóc.

Spider-man rozpatruje prosbe eddiego kiedy nagle kolczasty drut lapiego za noge i z ukrycia wyskakuje Doppelganger i ku zaskoczeniu Spidera mówi z usmiechem:
- Czas umierac!

PS Doppelganger nie ma waty cukrowej i nie lubi jej. To tak gwoli wyjasnienia zeby oszczedzic ta postac.
..okazalo sie ze wojto16 mylil sie, a Doppelganger mial wate. Ale faktycznie jej nie lubil. Wiec pomyslal "Och musze popracowac spolecznie!" i rozdal ja wszystkim. Wtedy Madame Web podjela ponownie temat pokera.....

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości