Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.17 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
krytycy a komiks
B)

kolejnym dla mnie szokiem,jesli chodzi o postepy "komiksopisarzy" bylo cos takiego:
"Pismo ¦wiete w wersji komiksowej -czyli Biblia w obrazkach -ukazalo sie w polskiej wersji jezykowej. Ksiazke, przetlumaczona wczesniej na 125 jezyków i sprzedana w liczbie przekraczajacej 75 mln egzemplarzy opublikowala oficyna Vocatio. Polskie wydanie zostalo uzupelnione o skale czasowa, spis opowiadan i mapy. Biblia w obrazkach uzyskala imprimatur Kurii Metropolitalnej Warszawskiej."

"
Jak informuje wydawca, "ksiazka spodoba sie szczególnie mlodziezy i dzieciom. (...) To swietna ksiazka dla wszystkich, którzy lubia komiksy (a kto ich nie lubi...)".

***niestety nie mialam tego dziela w rekach(jakos mi ostatnio oklaply.. ), ale mysle,ze skoro takie wydanie Biblii ze zla krytyka nie spotkalo sie do tej pory to juz tak zostanie;)

(hm,nie moge wkleic obrazka :huh: )-

**********za to moge wkleic link:) nieco odbiegajacy od tematu Biblii :)
(yhym, musze zaznaczyc granice wiekowa, wiec...
DOZWOLONE OD LAT 16 B)
http://www.nowe-panstwo.pl/002_2005_miesie...005_kultura.htm
Odpowiedz
Jak dla mnie to rewolucja powazna(z tego co sie orientuje) zaczela sie od Stan Lee i trwa do dzis . Tylko jedno mi sie ni podoba ,ze za czesto jest chwyt typu : Nic nie bedzie jak dawnej , Zycie przewróci sie do góry nogami .A Frank Miller przyznam ,ze bardzo powazne historie pisze . To przyznam . O jeszcze przytocze ,ze "Rok pierwszy" mi sie bardzo podobal :D . Tylko kreska taka... Te male uszy i ten strój wygladajacy miejscami jak sweterek.. Za to kolory cudowne .
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości