Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dexter
Jeżeli jest temat o doktorku to czemu ma nie był Dexterze?:)

Jest do dla mnie najlepszy serial jaki widziałem ! (Może dlatego że mam małe zamiłowanie do seryjnych morderców?)
Tak mnie wciągnął że nie mogęem oderwa? się do komputera. Z niecierpliwością czekam na 5 sezon i myśl? że nie będzie ostatnim.

Jest ktoś z forum kto ogląda ten serial? Jeśli nie, to szczerze polecam.

PS. Taka rada. Unikajcie wszelkich spoilerów bo to zepsuje cała zabaw? z serialem.

"Who said anything about killing you? All I have to do is rip out your rib cage, lungs and stomach so I can get at my baby. You're welcome to what's left."

- Carnage

Odpowiedz
Ja się przyznam, że dwa dni temu spróbowałem pierwszego odcinka, ale na razie tego nie czuj?, będą oglądać dalej to może mi się spodoba na razie jakoś nie specjalnie mnie ciągnie choć pierwszy odcinek zły nie był to jednak nie potrafią się wczuł w bohatera.
''Nie wszystkie prawdziwe rzeczy muszą się wydarzyć. Opowieści i sny to zwiewne prawdy, które przetrwają, gdy fakty zmienią się w pył i proch.''
Odpowiedz
Także czekam na 5 sezon, serial świetny, do tego sezon 4 bardzo ciekawie się skończy?.
Odpowiedz
Morpheus, radz? ci żebył obejrzał najpierw cały pierwszy sezon. Jeśli ci się spodoba to znaczy że będziesz dalej źledziś ten serial. Ogl?dając jeden odcinek nie można nic wywnioskować.

To prawda, końcówka 4 sezonu jest szokująca.

"Who said anything about killing you? All I have to do is rip out your rib cage, lungs and stomach so I can get at my baby. You're welcome to what's left."

- Carnage

Odpowiedz
Wiesz, on przecież napisał że będzie oglądać następne odcinki i zobaczy czy się rozkr?ci. Ja nigdy serialu nie oglądałem, ale po zobaczeniu 1 odcinka po prostu się zakocha?em. Bardzo intryguje mnie Dexter, który z jednej strony post?puje źle i jest seryjnym morderc?, ale z drugiej nie sposób go nie polubię i zrozumieć. No nic, ogólnie serial bardzo mi się podoba i z chęci? zobacz? następne odcinki;).

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz
Pojawił się trailer piłtego sezonu.

http://www.youtube.com/watch?v=CUbCMbW-BRE

Bo?e, musz? wytrzymał do września:)

- Carnage

Odpowiedz
Biedne dziecko:(. Mam nadzieję że Dexter dopadnie tego drania i wymyśli mu ciekaw? śmierć:P. Licz? na ciekawy zwrot akcji i czekam z niecierpliwością!

"The Monsters are always with us. But thats okay, because there will always be good guys too.. and in the end, when all's said and done... good guys always win."- The Spider-Man
Odpowiedz
Widzę że temat zamar?. Czy?by na tym forum było takie małe zainteresowanie tym serialem?:(
Dodam że pojawił się nowy spot promujący najnowszy sezon:

http://www.youtube.com/watch?v=GB88Ml8DGFY

- Carnage

Odpowiedz
Nie wiedziałem że ktoś coś napisał:P. Reczywiście na forum więcej osób lubi House'a i chyba tylko Ty i Ja będziemy się tutaj udziela?;). Promo bardzo zachęca do oglądania.
BTW czy może ktoś potwierdziś wspania?o?? książki "Demony Dexter'a" na której opiera? się serial?

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości