Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.18 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/showthread.php 28 require_once

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Batman
Ten bat-film naprawdę jest nie?miertelny. Ogl?dam go co pewien okres czasu i mimo up?ywu lat on dalej trzyma klasę. Jest to mój drugi ulubiony film o Mrocznym Rycerzu. To gotycki i ba?niowe Gotham City naprawdę do mnie przemawia tworząc tym samym niesamowit? kreacj? Batmana. W ogóle Burton to jeden z moich ulubionych reżyserów. "Batman", "Batman Returns" "Planet of the Apes", "Beetlejuice" to zdecydowanie jego najlepsze filmy. Ale dośc o Burtonie - w tym filmie dostali?my również pierwsz? "poważn?" (choć nie wiem czy w przypadku Jokera to dobre określenie)... może po prostu uznajmy że wreszcie na ekranie Joker trochę brutalnie poszala? czego nie mogli?my do?wiadczy? w "Batman The Movie", ani w serialu z Westem, i tym jeszcze starszym. Bez pewnej motywacji lub przypomnienia sam sobie tego filmu nie odpalą na DVD, ale z pewnością dzięki temu postowi jeszcze dzisiaj go obejrz?:). Podsumowując - genialny film, na mojej osobistej pozycji ulubionych bat-filmów zajmuje drugie miejsce. Polecam wszystkim fanom Batmana i wszystkich komiksów.
"The Bat-Man swiftly picks up the paper that the...
murderer stole from Steven Crane's safe..."

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości