Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: INCEPCJA - kolejna perełka Nolana
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej byłem wczoraj na Incepcji naprawdę warto go zobaczyć bardzo fajna fabuła (nie tak przewidywalna jak w Avatar) Cieszę się że naprawdę można coś jeszcze fajnego wymyślić w dzisiejszych czasach . Nolan pokazał (jego scenariusz ) że robi naprawdę ciekawe filmy:)jakoś nie mam dziś weny do pisania ale temat jak najbardziej na topie(wczoraj była premiera:)) Wypowiadajcie się już nie mogę doczekać się na dvd z dodatkami specjalnymi i może komentarzem Nolana:)
Również jestem już po seansie:)Stwierdzam, że film jest świetny, gra aktorska może i nie była aż na takim poziomie, ale cała reszta (scenariusz, reżyseria, efekty itd.) po prostu cudo. Najlepiej jak na razie zrealizowany film roku wedle mojej opinii. A film mimo, że trwa 2,5h minęł mi wręcz błyskawicznie, a rzadko to się obecnie zdarza, żeby obejrzeć film bez zająknięcia:)Polecam wszystkim którzy jeszcze nie byli;)
Ja byłem i podpisuję się pod słowa przedmówców. Nolan kolejny raz pokazał klasę. Mnie gra aktorska nie raziła, choć aktorzy w jego filmach notorycznie sie powtarzają (nie mówił, że to źle). Mamy tam Michaela Caine'a który zagrał w Prestiżu i W "Batmanach" a także tego gościa, co zagrał Scarecrowa w Begins i na pocz. TDK
Mam pytanie, ta młoda laska, co była "architektem" nie grała czasem shadowcat w X-Men: The Last Stand??
Ten aktor to Cilllian Murphy . Co do "incepcji" ,owszem ,przyciąga uwagę ,zabawa jest przednia . To jest dobre w Nolanie ,umie łączyć walory artystyczne z komercyjnymi ,niestety przez to w jego filmach jest zawsze ubytek na tym pierwszym . Np "Mroczny Rycerz" otarł się o arcydzieło . Ale dla potrzeb producentów ostatnie chwile filmu to ostra jazda-100% akcji .
0glądałem Incepcję ze 2tygodnie temu, bardzo dobry film. Leonardo zaczyna grac bardzo konkretne postaci w bardzo konkretnych filmach. To już nie lovelas z Titanica. Wszystko chyba się zaczęło od Krwawych Diamentów.

Zakończenie kapkę niejasne, tak jak w Shutter Island. Ja uważam że to był real, bo we śnie ten mini-bączek idealnie się kręcił, a tam lekko się gibnął.
Incepcja - jeden z lepszych filmów jakie widziałem.