Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Niesamowity Spider-Man
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Ok.Oto maly fragment:
"Dworzec.
Na peronie stoi starsza pani. Z zniecierpliwieniem czeka na pociag. Ten opózniony przyjezdza. Zatrzymuje sie. Przed drzwiami do pociagu stoi maly, siedmioletni chlopiec.
Starsza pani krzyczy:
-Peter! Peter!
Maly chlopiec slyszy krzyk, ale wystraszony nie wie, co powiedziec. Starsza pani wyciaga z portfela zdjecie chlopca. Przyglada sie mu, a nastepnie rozglada sie po dworcu. Wreszcie dostrzega chlopca.
-Och Peter, jak sie ciesze, ze cie w koncu znalazlam.-mówi do chlopca
-Ciocia May? –maly chlopiec wystraszony pyta sie starszej pani
-Tak Petrze, to ja, twoja ciocia May.
-A gdzie, gdzie jest wujek?
-Ben? Naprawia samochód. Chodz Peterze. Wujek na pewno nie moze sie ciebie doczekac…
-Dobrze ciociu.
Obie postacie oddalaja sie z dworca."

Prosze bardzo
Zamiast "Peterze" powinno byc Peter. W obu przypadkach.

Gość

Jesli potrzebujesz pomocy grafika mój starszy brat mówi, ze z nudów moze pomóc. Siedzi w domu ostatnio i nic nie robi :P.
Wookie<---dzieki za poprawke
Fred_Mord<---z checia
Gadziu1115 jesli mialbys jakies problemy z odpowiednim skonstruowaniem scenariusza to mozesz kupic taka o to ksiazke. Jest bardzo pomocna, dowiedzialbys sie z niej jak stworzyc dobry tekst do swojego filmu. ;)
I jak ida prace nad filmem?
powiem ci,ze stoja. osoba,która miala grac zapasnika i rhino wyjechala.
mam nadzieje,ze wróci jeszcze w tym miesiacu,bo jest on dosc wazny. (nie tylko jako aktor)
Pewnie masz racje.
Szkoda, ze prace ustaly. Bo czekalem na ten fan film mniej wiecej tak samo jak czekam na SM WoS... Mam nadzieje, ze uda Ci sie ukonczyc film.
Spokojnie. Póki co glównym bossem ma byc Lizard.
W planach jest pokazanie Lizarda tylko w 2 scenach w tym w jednej bardzo dlugiej
Film we wrzesniu powinien sie ukazac
I jak? Jest cos nowego o Fanfilmieć Moze jakies newsy?
A tak,newsy sa. Powiem tyle,ze scenariusz zmieniamy ale to beda tylko takie male zmiany. Scena z dworcem odpada. Wiecej dowiecie sie na NSMsite

Edit:
Postanowilem zamknac NSMsite poniewaz bede robil wiecej filmów i nie bede zakladal stron osobno tylko zaloze jedna wielka.
Mysle, ze twe dzielo bedzie ze wszech miar intrygujacym doznaniem dla zmyslów. B) Jesli dozyjemy publikacji rzecz jasna.
Eh...Az wstyd mi sie do tego przyznac...Wielu z was pewnie bardzo oczekiwala pojawienia sie tego fanfilmu...No niestety ma glupota wszystko popsula.
Powiem krótko, bez owijania w bawelne...Rozdupczylem kamerke...Puki co nie mamy zadnej innej. Filmu nie bedzie...tak mi przykro,bo ja naprawde chciialem go zrobic...Moze go jeszcze nakrecimy, ale nie wiem. Scenariusz jest na kompie a kostium lezy w plecaku i czeka na to, az ktos go w koncu uzyje...chyba sie nie doczeka. Na pocieszenie dla was jak i zarówno dla mnie robie kreskówke o
Spider-manie. Wiem,ze to nie to samo co film,ale cóz. Na dzien dzisiejszy nie jestem w stanie nic zrobic. Jeszcze raz przepraszam za zniszczone nadzieje...
Nie ma sprawy stary nie gniewam sie. Zlosliwosc rzeczy martwych. B)
Wiesz Gadziu moge ci napisał scenariusz pisaćem pare ale z filmów były nici bo niebyło tera mam zamiar zrobić fanfilm ale moge ci scenariusz napisał ilu minutowy? Może był Venom i Carnage New Goblin powrócił co powiesz
Przecież napisałem, że nie zrobić tego fanfilmu. Planuj? w wakacj? zrobić nieco inny ( o tym projekcie wie niewiele osób ) i sam napiszę do niego scenariusz. Jeśli będzie mi potrzebna pomoc, to się do Ciebie zgłosze. Pozdrawiam!
Może za późno się pojawiłem, ale ja nakręciłem już dwa filmy ze Spider-manem. Moim kolegom w szkole bardzo się podobaj?. Pos?użyłem sie klockami lego, wstęp (intro) nagra?em z kreskówki Spider-man. Są też końcowe napisy.
Może dasz na YT i zapodasz linki? Co zaś się tyczy filmów animowanych to zapraszam na NSMSite-stronk? o moim serialu, który jest produkcj? zast?pcz? tego filmu.

ps. Prace nad 6 odcinkiem trwaj?, żeby nie było, że mi się odechciało go robić :rolleyes:
Jakby była jednak potrzebna pomoc ze scenariuszem to piszcie a tą książk? już od dawna mam za sob? i powiem że przydatna:P
Stron: 1 2 3 4