Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Spider-Man 4 (Anulowany)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Mamy temat na temat wrogów w SM4 jak i waszej wizji tego filmu, więc czas na temat w którym będzie możliwość podyskutowania o znanych nam już faktach i wszelkich newsach związanych ze Spider-Manem 4.

Przede wszystkim znany dat? wej?cia filmu do kin - 6 maja 2011 roku. Re?yserem po raz kolejny został Sam Raimi, a za scenariusz w tej chwili odpowiada David Lindsay-Abaire. Do tego w roli głównej zobaczymy jeszcze raz Tobeya Maguire'a.

Sony/Columbia rozpoczynaj? promocj? filmu i w Las Vegas podczas Licensing International Expo znalazł się nawet plakat filmu. więcej można dowiedzień się pod poni?szym adresem:

http://spider-man.org.pl/index.phpłaction=fullnews&id=1251
Taa.. jest!!!
Plakat nic nie wnosi, ale jest nadzieja:D Nie wiem jak wy, ale ja się cieszę:)
Nom Ale plakat można już rozpozna? bez pseudonimu bohatera:PZnany wszystkim rodzaj pisma liczby. Z pozostałych najbardziej mnie Ciekawi Avengers. Iron-Man`a 2 też z chęci? obejrz?. Pierwsza część była jak dla mnie wspania?a. I ten koniec po napisach :rolleyes:. Jakby nie zwracał uwagi na inne filmy to tu też jest plakat od Iron-Man 2 Chod? za dużo nie wnosi:P

http://www.filmweb.pl/Zobacz+plakaty+%22Sh...2,News,id=51949
Plakat SM4 fa?szywy?
Dunst - tak, Morbius - nie

Sezon na tworzenie plotek w kwestii villaina trwa, jedyn? różnic? jest to, że tym razem nie Raimi, a producent Todd Black częstuje nas "wskazówkami".

Obecność Kirsten Dunst w filmie od miesięcy wydawała się przesądzona, ale i tak trzeba jeszcze poczekać na oficjalne potwierdzenie przez studio.
Propozycja New York Postu mi jak najbardziej odpowiada, choć przyznam, że zamiast Kingpina, zdecydowanie bardziej wolałbym ujrze? Lizarda i wizj? "polowania na jaszczura".

Kirsten Dunts już trzy razy zagrała rolę Mary Jane i pewnie większość widzów już ją jako tako przyjęło w tej roli. Cieszę się, że zamierza kontynuować prac? przy Spider-Man'ie, bo zmiana aktora tylko negatywnie wp?yn??aby na moje odczucia z filmu, tak jakby MJ była jakąś nową postacią.

Jeśli chodzi o fa?szywy plakat, to nie mam zdania:P

PS: W maju 2011 będą matur? pisać ;P
Zastanawiam się jaki typ roli odegra Papajohn w Spider-Man 4. Pod koniec Spider-Man 3 Sandman opowiedział Peterowi całą prawd? o śmierci Bena Parkera. więc może Peter będzie chciał się zemścić? a może ów zabójca będzie miał większy wątek? ciekawe, naprawdę ciekawe.
jA MY?LE ze Papajohn zagra Kasadyego.
Jak może zagrał Kasady'ego? Już gra? tego przest?pc?, który odpowiedzialny był za śmierć wujka Bena i nazywa? się nie Cletus Kasady, bo w 3 części podane było jego imie i nazwisko, na komiksariacie jak Kapitan Stacy rozmawia z ciotk? May i Peterem...
A czy czasem Peter nie zabi? go na początku filmu - w gara?u?
Pewnie ten sam aktor zagra jakąś inn? rolę.
A może po prostu wyst?pi w jakich? retrospekcjach, odnosz?cych się do morderstwa Bena. W SM3 takie wspomnienia również były przedstawione, więc może ktoś chce jeszcze bardziej rozwin?? ten wątek. Nie zapominajmy, że Flint Marko nadal żyje, dlatego ten temat nie jest zakończony i może został poruszony w jakiejś rozmowie.
A no...zupełnie zapomnia?em, że on zginął, ale nie sądzę, by umieszczali go w innej roli...
W gazecie z programem telewizyjnym znalazłem taką informacj?:

Spider-Man 4 już za rok

Re?yser Sam Raimi (l.50) i Tobey Maguire (l.34), odtwórca tytułowej roli w 3 ekranizacjach przygód Spider-Mana, rozpocz?li prace nad kolejnym filmem. Nie zdradzaj? szczegółów, wiadomo jedynie, że obok Mary Jane (Kirsten Dunst, l.28), ukochanej człowieka pająka, pojawił się starzy wrogowie herosa z pierwszej i trzeciej części cyklu.

"Gazety z programem telewizyjnym" bardzo często piszę różne dziwne rzeczy, nawet pomijając recenzje pisane przez osoby, które danego filmu nie widziały. Z tego co przytoczy?e? jest jedna prawdziwa informacja - Raimi rozpoczął już prace nad filmem. I Kirsten Dunst może się pojawi w "czwórce".
Być może to prawda, zobaczymy. Oka?e się, czy to info było wiarygodne... Owszem, znam inne tego typu zapowiedzi z informacjami, które potem okazały się nieprawdziwe, ale po prostu poczułem obowięzek przytoczenia tego tekstu na forum:).
Może nie do końca nowinka dotycz?ca akurat Spider-Mana 4, ale Sony właśnie zaanga?owało Jamesa Vanderbilta, który ma napisał scenariusze Spider-Mana 5 i 6. więcej na SMO
Swiatowa premiera Spider-Mana 4 nastapi dzien wczesniej czyli 5 maja 2011 roku. Jest to takze pierwszy film przewidziany na 2011 roku, który ma juz zapewnione miejsce w sieci kin IMAX.

News na SMO
Ciesze sie bardzo z tego newsa i przyznam, ze im szybciej (nawet o dzien) tym lepiej:)
W marcu ruszaja zdjecia.
Stron: 1 2 3 4 5 6