Spider-Man Online Forum

Pełna wersja: Customy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7
W tym temacie bede zamieszczal figurki, ktore sam przerobilem. Rowniez Wy bedziecie mogli dodawac tu swoje customy,
komentowac, pytac i takie tam.

Podsumowujac :

Ares

Cap. America

Venom

mjolnir

Deadpool

Lightning

Spider-man

Batman (ktorego jeszcze nie pokazywalem)

Magneto (ktorego rowniez nie pokazywalem)

Daredevil
Ameryka, Deadpool i Daredevil to figurki które tak mi się podobaj? że byłbym w stanie je odkupił:P
LuXus jakimi farbami robisz customy?I czy przed malowaniem zdzierasz star? farb??
Farby to Pactra, Model Master, Tamiya, wszystkie to akrle. Nie zdzieram starej farby, przed malowaniem myje figurke i tyle.
Drogie one?
Farbył Zalezy Pactra (10 ml) i Model Master (15 ml) po 4 zl, a Tamiya juz drozsza po jakies 6-9 zl (10 ml)
LuXus, możesz zamie?ci? fotk? na której Batman jest odkryty?
Alez prosze:

W tej figurce tylko peleryna jest przerobiona.
Gdzie szukac takiej farby?W specjalnym sklepie?Co do customów deadpool the best.
W modelarskim, badz przez internet.
Kolejny custom to Captain America movie concept.

Figurka jest na sprzedaz !!! Cena to 150 zl ( mozna sie taargowac). Nie bedzie wystawiana na allegro, gdyz nie posiadam konta ( co pewnie niektorych zdziwi).Akcesoria, ktore znajduja sie na zdjeciach sa w zestawie... ( stojak nie jest w zestawie). Prosze kontaktowac sie przez maila, badz gg:
luxusik@interia.eu
gg: 11252001

PS: Komentarze oraz pytania mile widziane.
Bardzo podoba mi się ten custom ale he?m moim zdaniem ZUPE?NIE nie pasuje.Rozumiem ,że to ?o?nierz ale he?m to jakby się urwa? z Call of Duty.Reszta jest świetna.
Nastepne dwa customy to Winter Soldier i Ghost Rider:

Winter Soldier jest zlozony z:
cialo: Bullseye
lewa reka: Titanium Man
glowa: Longshot

Ghost Rider:
cialo: WWII Captain America
glowa ML3 Ghost Rider

PS: Niedlugo ukoncze Hood'a.

EDIT:
Po co ja to w ogole pisze i zamieszczam te zdjecia, skoro nikt nie komentuje.<_<
Mi się ten Ghost podoba.dobrze zrobiony.
Jakis czas temu ukonczylem Hood'a (nareszcie). Jest on zrobiony na bazie Ult. Nick'a Fury'iego, glowa pochodzi od fioletowego Wonder Man'a, wiec glowe tez musialem malowac, a peleryna z kapturem od Moon Knight'a. To wszystko po zmudnym malowaniu i po uzyciu dremela do glowy daje taka oto figurke:

Dobrze Ci idzie, LuXus, oby tak dalej:)
ostatnio wpadl mi pomysl przerabiania figurek,ale boje sie zeby jak by mi sie niespodobala to zeby niebyla zniszczona,mianowicie chce przerobic HULKA na ARNOLDA/KICKINGERA z SALVATIONA tego CO GO CGI ROBILI! NO I JAKIE MATERIALY FARBY PLAKATOWE?????
Plakatowe? Chyba Cie pogielo. Akrylowe (nie mylic z akwarelowymi) badz olejne. Oba rodzaje przeznaczone do modeli, a nie do plótna. Poza tym potrzebna by Ci byla jakas masa chemoutwardzalna, jak Green Stuff na przyklad.
Farby plakatowe sorry ale niektórzy chca cos robic bo sie podjaraja na kilka chwil ale zielonego pojecia nie maja i podejscia do sprawy :rolleyes:
No kupilem tego T-RIPA z Salvationa i brakowalo mi w nim tego kawalka ziemi z czaszkami no to zrobilem to wystarczylo kawalek papieru pogiac tylko mam pytanie do Luxusa bo on sie na tym zna jak robic male czaszki?

i PYTANIE DO LUXUSA JAKI NAJLEPSZY MATERIAL DO BATMAN MAM SUZEGO KOMIKSOWEGO BATMANA I JAKI MATERIAL NA PELERYNE
Stron: 1 2 3 4 5 6 7