Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.27 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_onceSpider-Man Online Forum
INCEPCJA - kolejna perełka Nolana - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Spider-Man Online (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=104)
+--- Dział: Bez tematu (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=131)
+---- Dział: Filmy (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: INCEPCJA - kolejna perełka Nolana (/showthread.php?tid=1007)INCEPCJA - kolejna perełka Nolana - Hachi - 31.07.2010

Hej byłem wczoraj na Incepcji naprawdę warto go zobaczyć bardzo fajna fabuła (nie tak przewidywalna jak w Avatar) Cieszę się że naprawdę można coś jeszcze fajnego wymyślić w dzisiejszych czasach . Nolan pokazał (jego scenariusz ) że robi naprawdę ciekawe filmy:)jakoś nie mam dziś weny do pisania ale temat jak najbardziej na topie(wczoraj była premiera:)) Wypowiadajcie się już nie mogę doczekać się na dvd z dodatkami specjalnymi i może komentarzem Nolana:)


INCEPCJA -kolejna perełka Nolana - Morpheus - 05.08.2010

Również jestem już po seansie:)Stwierdzam, że film jest świetny, gra aktorska może i nie była aż na takim poziomie, ale cała reszta (scenariusz, reżyseria, efekty itd.) po prostu cudo. Najlepiej jak na razie zrealizowany film roku wedle mojej opinii. A film mimo, że trwa 2,5h minęł mi wręcz błyskawicznie, a rzadko to się obecnie zdarza, żeby obejrzeć film bez zająknięcia:)Polecam wszystkim którzy jeszcze nie byli;)


INCEPCJA -kolejna perełka Nolana - darth_konio - 29.08.2010

Ja byłem i podpisuję się pod słowa przedmówców. Nolan kolejny raz pokazał klasę. Mnie gra aktorska nie raziła, choć aktorzy w jego filmach notorycznie sie powtarzają (nie mówił, że to źle). Mamy tam Michaela Caine'a który zagrał w Prestiżu i W "Batmanach" a także tego gościa, co zagrał Scarecrowa w Begins i na pocz. TDK
Mam pytanie, ta młoda laska, co była "architektem" nie grała czasem shadowcat w X-Men: The Last Stand??


INCEPCJA -kolejna perełka Nolana - Stachu-Man - 30.08.2010

Ten aktor to Cilllian Murphy . Co do "incepcji" ,owszem ,przyciąga uwagę ,zabawa jest przednia . To jest dobre w Nolanie ,umie łączyć walory artystyczne z komercyjnymi ,niestety przez to w jego filmach jest zawsze ubytek na tym pierwszym . Np "Mroczny Rycerz" otarł się o arcydzieło . Ale dla potrzeb producentów ostatnie chwile filmu to ostra jazda-100% akcji .


INCEPCJA -kolejna perełka Nolana - Revan - 04.09.2010

0glądałem Incepcję ze 2tygodnie temu, bardzo dobry film. Leonardo zaczyna grac bardzo konkretne postaci w bardzo konkretnych filmach. To już nie lovelas z Titanica. Wszystko chyba się zaczęło od Krwawych Diamentów.

Zakończenie kapkę niejasne, tak jak w Shutter Island. Ja uważam że to był real, bo we śnie ten mini-bączek idealnie się kręcił, a tam lekko się gibnął.


RE: INCEPCJA -kolejna perełka Nolana - epita - 22.03.2016

Incepcja - jeden z lepszych filmów jakie widziałem.