Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_once

Spider-Man Online Forum
Kostium Spider-Mana - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Uniwersum Spider-Man (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=103)
+--- Dział: Stuff (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=126)
+--- Wątek: Kostium Spider-Mana (/showthread.php?tid=21)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kostium Spider-Mana - Darth Destruktor - 14.07.2008

Moze poprostu gdzies zamówil oryginalny strój? ;-/
Watpie by zaden skelp takiego nie wykonywal.

Kostium Spider-Mana - Altair_Fan - 14.07.2008

Pewnie ktos kupil. Jakies sklepy (napewno znane) maja takie "repliki". Tylko, ze taki kostium moze troche kosztowac...

Kostium Spider-Mana - SpiderArek - 15.07.2008

No pewnie gosciu niezle wybulil kasy taki kostium na pewno kosztuje z kilka tysiecy.

Kostium Spider-Mana - SpiderArek - 16.07.2008

Mam jeden cel uszyc doskonaly kostium Spidermana. Powiedzcie tylko jak nazywaja sie te tkaniny z których jest uszyty jesli ktos wie to tez jaki ma byc krój tkanin przed szyciem.Koszty nie graja roli!!!!!!!!!!!!!!!

Kostium Spider-Mana - Fox Mulder - 16.07.2008

Tutaj jest strona, na której autor pisze w jaki sposób zrobil replike kostiumu Spider-Mana. :D

Kostium Spider-Mana - SpiderArek - 16.07.2008

Dzieki tylko jakos mi ta strona nie za bardzo dziala litery na siebie zachodza:( moze znacie jakies inne stronki dobrze by bylo zeby polskie.

Kostium Spider-Mana - SpiderArek - 19.07.2008

Hej sory ze pisze post pod postem ale chcialem zeby ktos zauwazyl ten temat.A wiec znalazlem w necie ciekawe zdjecia pierwsze przedstawia krój materialu z którego szyje sie kostium zamieszczam link do zdjecia http://img254.imageshack.us/img254/8382/83...cc12copydf6.jpg chociaz chyba trudno cos takiego zszyc natomiast drugie zdjecie przedstawia jak zszyc maske http://img184.imageshack.us/img184/8833/ma...masksewndw4.jpg zebym jeszcze wiedzial jak dobrze zrobic pajeczyne na kostiumie maze jakas forma do odlewu czy cos innego no i z jakiego materialu uszyc kostium.

Darujcie juz sobie te tlumaczenia...3 dni to praktycznie nic. Tak wiec edytujemy swoje posty! / rzadlo

Kostium Spider-Mana - Gadziu - 19.07.2008

To niby jest maska? Mi to raczej na brzuch wyglada.

A tak lekko zbaczajac z tematu. Zrobiles 2 razy post pod postem(ten pierwszy po jednym dniu). Poza tym, masz wiele celów, których nierealizujesz. Mysle,ze i tu nie bedzie wyjatku

Kostium Spider-Mana - SpiderArek - 20.07.2008

Jak nie masz nic inteligentniejszego do powiedzenia na ten temat to sie wcale nie odzywaj.

Ostrzezenie. Macie jakis problem ze soba to znajdzcie rozwiazanie, ale nie na forum publicznym. Tutaj piszemy na TEMAT. / R

Kostium Spider-Mana - Gadziu - 26.12.2008

Poszukuj? porady z jakiego materia?u i w jaki sposób wykonał czarny, filmowy kostium Spider-Man'a. Jeśli ktoś wie jak, lub znalazł jakiegoś "tutka" niech napisze.

Kostium Spider-Mana - miki200 - 20.01.2009

tak samo tylko czarna tkanina

Kostium Spider-Mana - spider1170 - 27.03.2009

Chcialbym uszyc kostium spider-mana i nie wiem jak zrobic logo na plecach:unsure:
z góry dzieki za odpowiedz!
PS:Sory za pisanie posta za postem

Kostium Spider-Mana - Pawcio - 27.03.2009

Zapewne tak samo jak to z przodu.

Kostium Spider-Mana - Gadziu - 28.03.2009

Ja wycio?em z materia?u wielkiego pająka, a potem naszy?em na plecy. Wygląda to teraz mniej więcej tak:

ps. Oczywiście nie jest to jakiś superandki kostium. Zrobiłem go jakieś 2 lata temu. Mimo to ma w sobie to "co?"^_^

Kostium Spider-Mana - spider1170 - 28.03.2009

Dzięki za odpowied?:)Mam dwa pytania
1.Z czego Ty zrobiłeś oczy?

2.Jakich materia?ów użyće? do cało?ci?
PS.Bardzo fajny kostium:)

Kostium Spider-Mana - Gadziu - 28.03.2009

Odp1: Z banda?a elastycznego zło?onego na pó?
Odp2: Sztuczna baw?ena, spodnie-dres

Dzięki za pochwa??

Kostium Spider-Mana - spider1170 - 31.03.2009

Jak lepiej zrobic siec na kostiumie?
Z lateksu
Markerem
Siliconem
Jest to dla mnie ważne ponieważ niedługo wybior? się do sklepu z tkaninami i zacznę robic strój a niektórzy już taki kostium zrobili więc czekam na poradę

Kostium Spider-Mana - spiderman.scarlet100000 - 31.03.2009

' napisał(a):Jak lepiej zrobic siec na kostiumie?
Z lateksu
Markerem
Siliconem
Jest to dla mnie ważne ponieważ niedługo wybior? się do sklepu z tkaninami i zacznę robic strój a niektórzy już taki kostium zrobili więc czekam na poradę
radz? ci zrobić z lateksu, bo pajączynka w kostiumie filmowym była zrobiona z lateksu i pomalowana farb? metaliczn?. ja też robie kostiumik spiderka i wykorzystam lateks :)

Kostium Spider-Mana - spider1170 - 01.04.2009

Jak już go zrobisz to zamie?c fotki.
Ja także wklej? fotosy mojego dzieńa gdy będzie skończone.:)
Jednak na to trzeba będzie poczekac. więc do zadania!!! Bez pracy nie ma ko?aczy:)
PS:Zna ktoś jakiś sklep w ?odzi lub okolicach gdzie można dostac lateks?

Kostium Spider-Mana - spiderman.scarlet100000 - 02.04.2009

oj, ja też mam problem z wyszukaniem sklepów z odpowiednimi materia?ami....

Istnieje opcja edycji postów i w przyszłość używaj jej, zamiast pisać dwa posty pod rząd/ rzadlo