Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.32 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_once

Spider-Man Online Forum
Zyczenia - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Spider-Man Online (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=104)
+--- Dział: Bez tematu (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=131)
+---- Dział: Fandom (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=110)
+---- Wątek: Zyczenia (/showthread.php?tid=75)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42

Zyczenia - zygmoont - 27.09.2005

Witam.
Pomyslalem, ze nie ma sensu specjalnie dla jednej osoby zakladac temat, wiec tutaj bedziemy skladac zyczenia wszystkim userom SMO (zawsze wiedzialem, ze jestem genialny). Wiem, wiem, temat beznadziejny, no ale w koncu BleJd dzisiaj obchodzi 16 urodziny!
No wiec, dorgi BleJdzie, wszystkiego najlepszego Ci zycze, zdrowia, szczescia, 5 w szkole :rolleyes: , komiksow :P , pmyslnosci, 4 w szkole, zebys zdal mature, studia, zalozyl rodzine (niekoniecznie), mial dobra prace, spokojna starosc, wysoka emeryture... A, i 3 w szkole.

P.

Zyczenia - Ares_Real - 27.09.2005

Wlasnie , BleJd wszystkiego najlepszego :P Coby cie malpy w ameryce zjadly i owoce z melli porwaly........I zebys odkryl Black Spidey Costume w USM :P

EDIT:Szkoda ze moje urodziny sa dopiero 22 marca (poprzednio SMO zniknelo akurat tego dnia :D)

Zyczenia - paul095 - 27.09.2005

Duzo zdrowia i wszystkiego czego sobie zyczysz BleJd. :D

Zyczenia - Dawidos - 27.09.2005

Równiez dolaczam sie do zyczen. Moje beda w klimacie spidermanowskim, a zatem milej zabawy przy gre Ultimate Spider-Man, masy komiksów z USA, mozliwosci kupowania komiksów Pajaka w Polsce i wysmienitego Spider-Mana 3 w 2007 roku :) By the way zyczenia dla kazdego z nas ! :)

Zyczenia - caterkiller - 27.09.2005

Twoje zdrowie, BleJd. Kimkolwiek jestes. ;P

Zyczenia - Jackson - 27.09.2005

zdrowia, szczescia itd :)

Zyczenia - Gamart - 27.09.2005

Najlepszego

Zyczenia - BleJd - 27.09.2005

O dzieki, dzieki, nie spodziewalem sie takiego czegos z waszej strony :D

Bardzo to mile :)

Zyczenia - zygmoont - 13.10.2005

No wiec ten... no... Krowie trzeba zlozyc zyczenia :D
No wiec, wszystkiego najlepszego Crov, zdrowia, pomyslnosci, zebys strescil The Other, kasy na komiksy i w ogole czego tam sobie zamarzysz...

P.

Zyczenia - Crov - 13.10.2005

zygmoont,Oct 13 2005, 16:00 napisał(a):No wiec ten... no... Krowie trzeba zlozyc zyczenia :D
No wiec, wszystkiego najlepszego Crov, zdrowia, pomyslnosci, zebys strescil The Other, kasy na komiksy i w ogole czego tam sobie zamarzysz...

P.
Mozecie mi zyczyc tzw "krowy". :] (dostane ich pare :))

Zyczenia - Ares_Real - 13.10.2005

A wiec nie wypada tak nie zlozyc zyczen naszemu kochanemu Crovowi :D A wiec duzo zdrowi , szczescia , madrosci i w_ogóle zebys zasmakowal piwska przed 18-stka i zebys przestal ignorowac moje posty.

Zyczenia - Gamart - 13.10.2005

Cytat:wogóle zebys zasmakowal piwska przed 18-stka
To zyczenie dla Crova? lol, lepiej zeby przestal pic do 18-nastki ;)

Najlepszego Crov ;)

Cytat:A wiec nie wypada tak nie zlozyc zyczen naszemu kochanemu Crovowi :D
Jakby to powiedzial Vegeta z polskiej wersji DB: "Nie spouchwalaj sie, pajacu." :]

Cytat:wogóle zebys zasmakowal piwska przed 18-stka
Zycze Ci bys zasmakowal seksu przed 40-tka. :*

BTW, w_ogóle

Cytat:i zebys przestal ignorowac moje posty.
Jak widac redaktorzy SMO spelniaja prosby userów. :)

Zyczenia - QbaS - 13.10.2005

"Sto lat, sto lat ,sto lat, sto lat niechaj zyje nam" :)

PS: Najlepszego

PPS: Jeszcze raz najlepszego :P

Zyczenia - Ares_Real - 13.10.2005

Crov,Oct 13 2005, 19:55 napisał(a):
Jakby to powiedzial Vegeta z polskiej wersji DB: "Nie spouchwalaj sie, pajacu." :]
Ja na twoim miejscu uznal bym to za komplement (pozatym to bylo marne tlumaczenie jak inne by poland).

Crov napisał(a):Zycze Ci bys zasmakowal seksu przed 40-tka. :*

BTW, w_ogóle
Martw sie o siebie , pozatym weź spadaj , ja mam urodziny dopiero za kilka miesiecy wtedy z gliszczy twoich zlotych mysli ten tekst skopiuj.

Crov napisał(a):Jak widac redaktorzy SMO spelniaja prosby userów.
Nie wywyzszaj sie tak bo w sufit uderzysz.

PS: Czy wogóle w ciagu najblizszych 6 miesiecy ma ktos urodziny :P

Cytat:
Crov,Oct 13 2005, 19:55 napisał(a):
Ja na twoim miejscu uznal bym to za komplement (pozatym to bylo marne tlumaczenie jak inne by poland).
Na moim miejscu uznalbys za komplement jakby Ares_Real napisal do Ciebie kochany? Chyba nie.
Po za tym na koncu zdania jest emot ale co tam, kto by sie tym przejmowal...

Cytat:
Crov napisał(a):Zycze Ci bys zasmakowal seksu przed 40-tka. :*

BTW, w_ogóle
Martw sie o siebie , pozatym weź spadaj , ja mam urodziny dopiero za kilka miesiecy wtedy z gliszczy twoich zlotych mysli ten tekst skopiuj.
Martwie sie o siebie, martwie. Nie bój sie. :) Cóz, to jeszcze raz napisze to gdy beda Twoje urodzinki ale i tak zycze Ci tego. Ale bulwers :P

BTW, zamiast "wtedy z gliszczy twoich zlotych mysli..." powinno byc "wtedy ze zgliszczy [he?] swoich zlotych mysli..."

Cytat:
Crov napisał(a):Jak widac redaktorzy SMO spelniaja prosby userów.
Nie wywyzszaj sie tak bo w sufit uderzysz.
Ojej, slonko tak sie zbulwersowales moim postem, ze musiales sie przyczepic do takiego milego zdania. Gdzie sie wywyzszam? Dawidos - oswiec Aresa (albo mnie) i powiedz czy nie jestem redaktorem SMO? W odpowiedniej kategorii na stronie ciagle widnieje jako redaktor wiec oznak wywyzszania sie nie stwierdzono. :)
Po za tym jezeli juz to wywyzszam sie nie w sposób fizyczny tak wiec uderzenie w sufit mi nie grozi. Mimo to dziekuje za troske. :)

Cytat:PS: Czy wogóle w ciagu najblizszych 6 miesiecy ma ktos urodziny :P
Napewno.

Zyczenia - QbaS - 13.10.2005

Cytat:Martwie sie o siebie, martwie. Nie bój sie. :) Cóz, to jeszcze raz napisze to gdy beda Twoje urodzinki ale i tak zycze Ci tego. Ale bulwers :P

No... Moze Ares zostanie ksiedzem (bez urazy) :P

Zyczenia - Micha? - 13.10.2005

Zycze zdrowia i duzej ilosc osób odwiedzajacych te strone.

Zyczenia - paul095 - 14.10.2005

Troche spóznione ale B) - Wszystkieo najlepszrgo Crov. :rolleyes:

Zyczenia - Dawidos - 14.10.2005

Ja Crovowi zyczenia skladalem przez GG. :)