Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_once



Spider-Man Online Forum
Customy - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Uniwersum Spider-Man (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=103)
+--- Dział: Stuff (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=126)
+--- Wątek: Customy (/showthread.php?tid=781)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Customy - LuXuS - 28.06.2009

W tym temacie bede zamieszczal figurki, ktore sam przerobilem. Rowniez Wy bedziecie mogli dodawac tu swoje customy,
komentowac, pytac i takie tam.

Podsumowujac :

Ares


Cap. America


Venom


mjolnir


Deadpool


Lightning


Spider-man


Batman (ktorego jeszcze nie pokazywalem)


Magneto (ktorego rowniez nie pokazywalem)


Daredevil



Customy - Darvel - 28.06.2009

Ameryka, Deadpool i Daredevil to figurki które tak mi się podobaj? że byłbym w stanie je odkupił:P


Customy - spider1170 - 29.06.2009

LuXus jakimi farbami robisz customy?I czy przed malowaniem zdzierasz star? farb??


Customy - LuXuS - 29.06.2009

Farby to Pactra, Model Master, Tamiya, wszystkie to akrle. Nie zdzieram starej farby, przed malowaniem myje figurke i tyle.


Customy - spider1170 - 29.06.2009

Drogie one?


Customy - LuXuS - 29.06.2009

Farbył Zalezy Pactra (10 ml) i Model Master (15 ml) po 4 zl, a Tamiya juz drozsza po jakies 6-9 zl (10 ml)


Customy - Joe - 29.06.2009

LuXus, możesz zamie?ci? fotk? na której Batman jest odkryty?


Customy - LuXuS - 29.06.2009

Alez prosze:

W tej figurce tylko peleryna jest przerobiona.


Customy - spider1170 - 29.06.2009

Gdzie szukac takiej farby?W specjalnym sklepie?Co do customów deadpool the best.


Customy - LuXuS - 29.06.2009

W modelarskim, badz przez internet.


Customy - LuXuS - 29.08.2009

Kolejny custom to Captain America movie concept.



















Figurka jest na sprzedaz !!! Cena to 150 zl ( mozna sie taargowac). Nie bedzie wystawiana na allegro, gdyz nie posiadam konta ( co pewnie niektorych zdziwi).Akcesoria, ktore znajduja sie na zdjeciach sa w zestawie... ( stojak nie jest w zestawie). Prosze kontaktowac sie przez maila, badz gg:
luxusik@interia.eu
gg: 11252001

PS: Komentarze oraz pytania mile widziane.


Customy - spider1170 - 29.08.2009

Bardzo podoba mi się ten custom ale he?m moim zdaniem ZUPE?NIE nie pasuje.Rozumiem ,że to ?o?nierz ale he?m to jakby się urwa? z Call of Duty.Reszta jest świetna.


Customy - LuXuS - 30.08.2009

Nastepne dwa customy to Winter Soldier i Ghost Rider:





Winter Soldier jest zlozony z:
cialo: Bullseye
lewa reka: Titanium Man
glowa: Longshot

Ghost Rider:
cialo: WWII Captain America
glowa ML3 Ghost Rider

PS: Niedlugo ukoncze Hood'a.

EDIT:
Po co ja to w ogole pisze i zamieszczam te zdjecia, skoro nikt nie komentuje.<_<


Customy - spider1170 - 30.08.2009

Mi się ten Ghost podoba.dobrze zrobiony.


Customy - LuXuS - 09.09.2009

Jakis czas temu ukonczylem Hood'a (nareszcie). Jest on zrobiony na bazie Ult. Nick'a Fury'iego, glowa pochodzi od fioletowego Wonder Man'a, wiec glowe tez musialem malowac, a peleryna z kapturem od Moon Knight'a. To wszystko po zmudnym malowaniu i po uzyciu dremela do glowy daje taka oto figurke:






Customy - Roach - 09.09.2009

Dobrze Ci idzie, LuXus, oby tak dalej:)


Customy - miki200 - 12.09.2009

ostatnio wpadl mi pomysl przerabiania figurek,ale boje sie zeby jak by mi sie niespodobala to zeby niebyla zniszczona,mianowicie chce przerobic HULKA na ARNOLDA/KICKINGERA z SALVATIONA tego CO GO CGI ROBILI! NO I JAKIE MATERIALY FARBY PLAKATOWE?????


Customy - Pawcio - 13.09.2009

Plakatowe? Chyba Cie pogielo. Akrylowe (nie mylic z akwarelowymi) badz olejne. Oba rodzaje przeznaczone do modeli, a nie do plótna. Poza tym potrzebna by Ci byla jakas masa chemoutwardzalna, jak Green Stuff na przyklad.


Customy - timgrayson - 13.09.2009

Farby plakatowe sorry ale niektórzy chca cos robic bo sie podjaraja na kilka chwil ale zielonego pojecia nie maja i podejscia do sprawy :rolleyes:


Customy - miki200 - 18.09.2009

No kupilem tego T-RIPA z Salvationa i brakowalo mi w nim tego kawalka ziemi z czaszkami no to zrobilem to wystarczylo kawalek papieru pogiac tylko mam pytanie do Luxusa bo on sie na tym zna jak robic male czaszki?

i PYTANIE DO LUXUSA JAKI NAJLEPSZY MATERIAL DO BATMAN MAM SUZEGO KOMIKSOWEGO BATMANA I JAKI MATERIAL NA PELERYNE