Wystąpiły następujące problemy:
Warning [2] Use of undefined constant mentionMeBuildPopup - assumed 'mentionMeBuildPopup' (this will throw an Error in a future version of PHP) - Line: 336 - File: inc/plugins/MentionMe/forum.php PHP 7.3.33 (Linux)
File Line Function
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 336 errorHandler->error
/inc/plugins/MentionMe/forum.php 16 mentionMeInitialize
/inc/plugins/mention.php 31 require_once
/inc/class_plugins.php 38 require_once
/inc/init.php 233 pluginSystem->load
/global.php 18 require_once
/printthread.php 16 require_once



Spider-Man Online Forum
Figurki - Wersja do druku

+- Spider-Man Online Forum (http://forum.spider-man.org.pl)
+-- Dział: Uniwersum Spider-Man (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=103)
+--- Dział: Stuff (http://forum.spider-man.org.pl/forumdisplay.php?fid=126)
+--- Wątek: Figurki (/showthread.php?tid=881)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46


Figurki - miki200 - 11.11.2009

Elo,widziałem że LuXus i inni niemogę zlokalizować tematu o figurkach,mianowicie który? z administratorów musiał Go usunąć,DLACZEGO??? niewiem ale odnawiam ten temat bo ten temat jest na tym forum jest potrzebny.

Moje figurki
Doc Ock ze Spider-Mana 2
Spider-Man z SM2
Hulk (filmowy z 2008)
Abomination (filmowy)
T-RIP (Terminator)
Venom (filmowy duży)
mam tam jescze batmana z heliosa i normalnego i New Goblina przerobiłem go na T-600


Figurki - Luke - 11.11.2009

Myślę, że dlatego bo miał ok. 37-40 stron, a to przesada.


Figurki - LuXuS - 11.11.2009

Skoro myslisz, ze to przesada, zeby temat mial 40 stron, to zobacz ile stron ma "Marvel Kolekcja Figurek".


Figurki - darth_konio - 11.11.2009

Jaki bezplan, usuwa? taki temat. Nie sądze, żeby to było po tym "errorze", co był jakiś czas temu w SMO. Co o tym myslicie??
Ostatnio poluj? na T? figurk?:)



Figurki - daniello32 - 12.11.2009

Konio, super figurka.Ile ona kosztuje?Jest naprawdę super.Ja sprawi?em sobie to:

Figurka jest naprawdę niez?a.Nie wiem od czego zaczął.Od plusów czy minusów?Chyba od minusów, bo jest ich mniej.
Z większych minusów są dwa, a mianowicie rozmiary figurki i nogi, które są ruchome tylko w jednym punkcie, ale mimo to dzięki dużej pozowalności ręk i zdejmowanym mieczom, można z figurki fajne pozy wykrzesa?.

Figurka ma dodatkowy kaptur, w którym naprawdę świetnie się prezentuje.Pozowalność też stoi na wysokim poziomie.Wykonana jest starannie, szkoda tylko, że cieniowania na niej brak.
Plo Koon to mój ulubiony Jedi, a to wpływa na końcową ocen?, która wynosi 79,9% na 100%.


Figurki - miki200 - 12.11.2009

Ej,na figurce niema cieniowana ponieważ jest ona ubrana w materia?owe ciuchy,ogólnie super figurka mi się podoba.


Aha mam pytanie czy mianowicie w tym moim spider-manie ten co go dawałem zdjęcie na górze to można mu g?lowe zdejmować


Figurki - LuXuS - 13.11.2009

venomspider: Interesujaca wypowiedz.
miki200: Wszystko mozna, tylko trzeba wiedziec jak. Zakladam, ze nie wiesz jak...wiec najpierw musisz przygotowac suszarke, nastepnie przyloz ja do glowy figurki (trzymaj tak przez ok.45-60 s), gdy poczujesz, ze jest juz miekka (gumowa), to powoli mozesz sprobowac ja sciagac.


Figurki - miki200 - 13.11.2009

LuXus ona nie jest gumowa a plastikowa a po pierwsze myśl? że to ?art co mówisz


Figurki - LuXuS - 13.11.2009

Wiem, ze jest plastikowa, ale pod wplywem ciepla robi sie gumowa.


Figurki - miki200 - 13.11.2009

No a jak zaschnie to już bedzie ta głowa zmasakrowana


Figurki - LuXuS - 13.11.2009

Co Ci zaschnie ???? Pewnie nie czytales tutorial'a, ktorego Ci podalem... huh i pisz se tu z ludzmi.


Figurki - miki200 - 13.11.2009

Aaaaa tera dziala nie 40-60 sekund tylko 2 minuty tylko temu Venomowi niemogęem ?ba ?ciągna?


a jescze prosze help czy Venomowi mogę j?zor uci?? żeby wyglądał bardziej filmowo


Figurki - LuXuS - 13.11.2009

Moglo byc i 5 min., zalezy jaka masz suszarke i jak blisko trzymales ja przy glowie spider'a. Troche cie nie rozumiem pytasz sie na forum czy venom'owi mozesz jezor uciac??? Przeciez to twoja figurka, mozesz robic z nia co Ci sie podoba. Podejrzewam, ze chodzi Ci o to czy da sie, ale to sa tylko takie moje domysly...


Figurki - miki200 - 13.11.2009

no tylko tak sie pytam czy to dobry wybór


Figurki - LuXuS - 13.11.2009

Sprobowac zawsze mozesz, ale czy Ci wyjdzie, to nie wiem.


Figurki - miki200 - 13.11.2009

No uci??em mu ten j?zor i wygląda to super


I cos dla fanów Iron-Mana,zabawki z drugiej części IM są juz w sprzedaży mianowicie przypadkiem trafi?em na to zdjęcie,zabawka przedstawia Mark VI i jescze zapowiada się era znow udużych figurek nie ma?ych chociaż podobno z IM2 małe też są


zdjęcie



Figurki - LuXuS - 15.11.2009

Nie chrzan glupot zadne "zabawki z drugiej czesci IM" nie sa jeszcze w sprzedazy. Co do tej figurki (zabawki) Iron Mana mark IV to jest koszmarna, jakies dziwne kremowe kolory, mala pozowalnosc, brzydkie wykonanie i na dodatek jeszcze ma 8" wysokosci. Natomiat jezeli chodzi o ere duzych figurek to takiej nigdy nie bylo i nie bedzie, fani zawsze woleli 6" figurki, a do IM 2 Hasbro postanowilo zrobic figurki w skali 3.75" i wcale nie wygladaja one najgorzej, ale nie zamierzam ich kupowac.


Figurki - darth_konio - 15.11.2009

Fakt Luxus 6 cali w zupełności mi styka. wyższe nie mieszcz? mi się na półce:p


Figurki - LuXuS - 16.11.2009

Przegladajac forum thefwoosh natknalem sie na zdjecie figurki Iron Mana 2 od Diamond Select. Ilosc punktow ruchowych powinna byc standardowa jak na Marvel Select, czyli jakies 23, co wcale nie przeszkadza w tym, aby ta fajniusia figurke miec u siebie w domu. Jakby jeszcze Diamond Select postanowilo wydac tego Iron'a w skali 6", to juz w ogole....:D
Pozostaje nam czekac na wiecej zdjec.

Link:
http://previews.diamondcomics.com/public/d...=88836&ssd=


Figurki - darth_konio - 17.11.2009

Ta figura Irona 2 moze nawet dawac rade... Fajnie, ze Iron ma otwarty chelm, ale prawde powiedziawszy/napisawszy, bardziej odpowiadaja mi figurki 6" z jak najmniejsza iloscia punktów ruchowych. Ale to oczywiscie kwestia gustu:) Ja poprostu nie lubie jak wystaja te zawiasy w takich figurkach.